خبرورزشی |
۲ هفته پیش

بحرینی ها بازیکنان حریف ایران را زندانی کردند کارشکنی مخفیانه میزبان خبر ورزشی

نارضایتی از امکانات میزبانی فقط مختص به ایران نبوده و صدای اعتراض سایر تیم‌های حاضر در بحرین را نیز به آسمان بلند کرده است. همه رقبا از وضعیت زمین‌های تمرینی که در اختیارشان گذاشته شده به شدت ناراحت هستند.

بحرینی‌ها بازیکنان حریف ایران را زندانی کردند!/ کارشکنی مخفیانه میزبان

خبرورزشی- تیم ملی ایران فردا شب در دیدار فوق‌العاده حساس به مصاف بحرین خواهد رفت. این مسابقه در حالی برگزار می‌شود که خبرهای رسیده حکایت از نارضایتی تمام مهمانان از میزبانی بحرینی‌ها دارد. در واقع می‌توان گفت میزبان به صورت مخفیانه در حال کارشکنی است تا به هدف خود که همانا راهیابی از این گروه به مرحله بعدی پیکارهای انتخابی جام جهانی است، دست پیدا کند.

ایران، عراق و هنگ‌کنگ در یک هتل

همان طور که طی روزهای گذشته نوشته بودیم، مقامات فدراسیون فوتبال بحرین محل اقامت این تیم را از سایر رقبا جدا کرده و هتل را به صورت اختصاصی برای تیم خودشان در نظر گرفته‌اند ولی تیم ملی کشورمان همراه با عراق و هنگ‌کنگ در یک هتل قرار دارد. البته با توجه به اینکه فقط همین سه تیم مسافران هتل مذکور محسوب می‌شوند، همه بازیکنان و نفرات آنها به صورت مجزا در طبقات جداگانه اسکان داده شده‌اند تا فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود.

عوض نشدن زمین تمرین

یکی از مشکلاتی که قبل از جدال با هنگ کنگ باعث ناراحتی اسکوچیچ شد، کیفیت پایین زمین ورزشگاه النجمه بود که به عنوان محل تمرین ایران در نظر گرفته شده است. البته با وجود نارضایتی سرمربی تیم ملی، محل مورد نظر عوض نشده است. از قرار معلوم، سایر زمین‌های تمرینی اطراف هتل هم کیفیت مناسبی نداشتند و یکی دو زمین خوب وجود داشت که فاصله آن از محل اقامت ملی‌پوشان ایران دور بود به همین خاطر قید استفاده از آنها زده شد.

ناراحتی شدید مهمانان

نارضایتی از امکانات میزبانی فقط مختص به ایران نبوده و صدای اعتراض سایر تیم‌های حاضر در بحرین را نیز به آسمان بلند کرده است. همه رقبا از وضعیت زمین‌های تمرینی که در اختیارشان گذاشته شده، به شدت ناراحت هستند و معتقدند بحرین اصلاً امکانات سخت‌افزاری لازم برای میزبانی متمرکز چنین مسابقات مهمی را ندارد.

جالب اینکه بعضی از اعضای کاروان عراق و هنگ‌کنگ که همراه با تیم ملی کشورمان در یک هتل قرار دارند، معتقدند چنین اقداماتی به صورت تعمدی صورت گرفته تا در نهایت زمینه برای راهیابی کشور میزبان به مرحله بعدی پیکارهای انتخابی جام جهانی فراهم شود.

جلسه فنی بعد از کنفرانس مطبوعاتی

کنفرانس مطبوعاتی دراگان اسکوچیچ عصر امروز برگزار شد. مرد شماره یک تیم ملی بلافاصله پس از پایان گفت‌وگو با نمایندگان رسانه‌ها به هتل بازگشت و برای شاگردان خود جلسه گذاشت تا نقاط ضعف و قوت بحرین را به طور کامل برایشان تشریح کند. این جلسات از روز جمعه به صورت مداوم برگزار شده است.

آنالیز بازی بحرین - کامبوج

فیلم مسابقات قبلی بحرین در اختیار کادر فنی کشورمان قرار دارد و با استفاده از آنها آنالیزهای لازم صورت گرفته است ولی نگاهی ویژه هم به جدال چند شب پیش بحرین با کامبوج شد.

این مسابقه که با برتری پرگل میزبان خاتمه پیدا کرد، به طور دقیق توسط مربیان ایران آنالیز شد و ماحصل آن به اطلاع ملی‌پوشان رسانده شد.

آخرین جلسه فنی ما برای بازی با بحرین، عصر فردا برگزار می‌شود و پس از آن ملی‌پوشان هتل را به مقصد ورزشگاه ترک خواهند کرد.

بحرینی‌ها بازیکنان حریف ایران را زندانی کردند!

تبلیغات عجیب و غریب

شبکه‌های ورزشی تلویزیون بحرین طوری در مورد پیروزی این تیم مقابل کامبوج سر و صدا راه انداخته‌اند که انگار فاتح جام جهانی شده‌اند! کاملاً مشخص است همه این تبلیغات برای افزایش روحیه ملی‌پوشان بحرینی جهت رویارویی با تیم ملی ایران است. هیاهویی که امیدواریم با شکست میزبان مقابل مردان شایسته کشورمان کاملاً نقش بر آب شود.

حبس شدن حریف ایران

عراق هم از جمله تیم‌هایی است که باید در بحرین به مصاف ایران برود. البته این تیم به واسطه مثبت اعلام شدن جواب آزمایش کرونا یکی از بازیکنان خود دچار مشکل شد. جالب است بدانید دقیقاً پس از افشای این مسئله، بحرینی‌ها با هماهنگی مقامات پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا تمام بازیکنان عراق را به مدت ۴۸ ساعت در داخل اتاق‌های خود قرنطینه کرده اند و حتی برای صرف غذا هم اجازه خروج آنها از اتاق‌ها را نمی دهند و وعده های غذایی را پشت درب اتاق برایشان می‌گذارند.

عراقی‌ها ابتدا نسبت به این مسئله معترض بودند ولی مسئولان کنفدراسیون تأکید کردند چنین رفتاری کاملاً قانونی است و باید مشخص شود که سایر نفرات بیمار نیستند. البته از تمام بازیکنان و مربیان عراق دوباره آزمایش گرفته شده و جواب آن حداکثر تا صبح فردا مشخص خواهد شد.

بازی در گرمای ۳۵ درجه

به احتمال فراوان مسابقه  ایران و بحرین در حالی آغاز خواهد شد که دمای هوا ۳۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر است و رطوبتی ۴۱ درصدی هم بر فضا حاکم خواهد بود.شرایطی دشوار برای ملی‌پوشان کشورمان که امیدواریم دردسر بزرگی ایجاد نکند.

بازی در ورزشگاه ۳۹ ساله

ورزشگاه ملی بحرین که میزبان مسابقه است، عمری ۳۹ ساله دارد. این استادیوم در سال ۱۹۸۲ ساخته شد (البته به صورت جدی از سال  ۱۹۸۴ مورد بهره‌برداری قرار گرفت) و گنجایش آن ۲۴ هزار نفر بود که پس از بهسازی به ۳۰ هزار نفر ارتقا پیدا کرد. استادیوم ملی بحرین از جمله ورزشگاه‌هایی است که میزبان رقابت‌های فوتبال جام خلیج فارس در سال  ۲۰۱۲ بوده است.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: بر اثر نزاع و درگیری دسته‌جمعی که در مقابل بیمارستان حکیم این شهر روی داد، ۶ نفر مجروح و هفت نفر دستگیر شدند.

3 دقیقه پیش

جمعی از هنرمندان با انتشار مطالب جداگانه ای در فضای مجازی، با ابراز تاسف برای درگذشت ناگهانی دو خبرنگار جوان ایسنا و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس در ارومیه، با اهالی رسانه همدردی کردند.

3 دقیقه پیش

بهمن موتور به عنوان یکی از خودروسازان بزرگ داخل

13 دقیقه پیش

میناب-جشنواره آسمان هشتم بیانگر عمق ارادت مینابی ها به اهل بیت(ع) به ویژه امام هشتم شیعیان است که هر ساله در دهه کرامت و در قالب آثاری هنری و ورزشی ارائه می شود.

یک ربع پیش

میناب-طی آئینی از پوستر نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ورزشی آسمان هشتم به صورت ويدئوکنفرانس در روستای کردر رضوی رونمايی شد.

یک ربع پیش

جانشین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ضمن قدردانی از مردم برای حضور باشکوه در انتخابات تاکید کرد: بی شک این حضور گسترده باعث ارتقاء جایگاه امنیت ملی و ذلت و شکست بیش از پیش دشمنان ما خواهد بود.

یک ربع پیش

کشور توانایی‌های زیادی دارد، امکانات و فرصت‌های فراوانی در کشور ما هست؛ استفاده‌ از این فرصت‌ها احتیاج دارد به انسان‌های قوی، فعّال، پُرکار، خسته‌نشو و قدرتمند. این «قدرتمندی» را رئیس‌جمهور -غیر از جنبه‌های شخصی- بیشتر از ناحیه‌ پشتیبانی مردم به دست می‌آورد.

یک ربع پیش

تهران- فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: قرار است گروه‌های سنی زیر ۷۰ سال به صورت مشترک یا ترکیبی یعنی برخی با واکسن وارداتی و برخی با واکسن داخلی واکسینه شوند.

یک ربع پیش

سمنان - مراتب ثبت هفت اثر در فهرست میراث طبیعی ملی از سوی وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی به استاندار سمنان ابلاغ شد.

یک ربع پیش

نفیسه روشن استوری معناداری منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

عمل از راه دور از طریق بازوی روباتیک در بیمارستان سینای تهران این عمل وازکتومی بر روی یک سگ صورت گرفت.

نیم ساعت پیش

باشگاه استقلال تمایلی برای تمدید قرارداد هرویه میلیچ ندارد و به نظر می‌رسد بعد از پایان فصل بیستم شاهد جدایی قطعی این بازیکن از استقلال خواهیم بود.

نیم ساعت پیش

منابع ریاست‌جمهوری لبنان اعلام کردند که میشل عون به زودی طرحی برای تسهیل در روند تشکیل دولت ارائه می‌دهد.

1 ساعت پیش

براساس یافته‌های به دست آمده، همه مواد شیمیایی سرطان زا یا در غیر این صورت سمی هستند و مدافعان می‌گویند هیچ جایگاهی در مواد آرایشی ندارند.

1 ساعت پیش

عکسی از گریم و لباس گوهر خیراندیش، در سریال «آهوی من مارال»، منتشر شد. او در این مجموعه تلویزیونی که در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، در نقش شکوه‌السلطنه، همسر ناصرالدین‌شاه، ایفای نقش خواهد کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...