خبرگزاری ایسنا |
6 روز پیش

بیستمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس فراخوان داد ایسنا

بیستمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس فراخوان داد

سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس برای بیستمین دوره «انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، در بیستمین دوره «انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» کتاب‌های چاپ شده در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ بررسی خواهند شد و مهلت ارسال آثار تا پایان شهریور سال ۱۴۰۱ است.
 
خاطره، داستان، مستند، زندگی‌نامه داستانی، شعر و نثر ادبی، کودک و نوجوان، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، تاریخ شفاهی، کتاب صوتی، ویرایش، زبان فارسی، منابع و آثار مرجع، پژوهش ادبی، پژوهش هنری، پژوهش فرهنگی- اجتماعی، پژوهش سیاسی- نظامی- حقوقی، توطئه‌های داخلی، مدافعان حرم، مقاومت بین الملل اسلامی، ترجمه، کارگروه نشر، مدیریت هنری کتاب، کتاب- کتاب‌داری- کتاب‌خوانی، موضوعات گروه‌های داوری بیستین «دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» را شامل می‌شود.

شعار  بیستمین دوره «انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» «معرفت افزایی» و «مقابله با تحریف» است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مرکزی این رویداد در تهران با شماره‌های ۸۸۵۰۶۰۰۹- ۸۸۵۰۶۰۰۷ در ساعات اداری تماس بگیرند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

داده های مطالعه تحقیقی جدیدی که در مجله Science Advances منتشر شد نشان می دهد که لایه‌های یخی قطب جنوب با سرعتی بیشتر از آنچه قبلا تصور می‌شد در حال ذوب شدن هستند.

6 ساعت پیش

منابع مطلع کُرد سوری از استقرار نیروهای ارتش سوریه در خطوط مقدم جبهه مقابله با حملات ترکیه در استان رقه خبر دادند.

6 ساعت پیش

ما برای کسب حق پخش تلویزیونی همراه سایر باشگاه‌ها و باشگاه استقلال بدنبال تلاش برای تعامل سازنده و ارائه راه حل های مسئولانه هستیم و معتقدیم باید مشکلات را در کنار یکدیگر، در چهارچوب قوانین کشور، بصورت منطقی و رعایت احترام متقابل حل نماییم.

6 ساعت پیش

استاندار لرستان گفت: حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه‌تمام در استان وجود دارد.

6 ساعت پیش

در این زمینه، آخرین اعلام وزارت اقتصاد بیانگر این است که از ابتدای بهمن ۱۴۰۰ تا پایان تیرماه امسال بانک‌های دولتی ۱۵ هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۶۳۲ میلیون تومان اعتبار به ۴۷۵ هزار و ۴۴۸ نفر تسهیلات پرداخت کرده‌اند.

6 ساعت پیش

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: اهدای اعضای بدن دختر نوجوان نهاوندی که دچار مرگ مغزی شده بود به ۴ بیمار نیازمند حیات دوباره بخشید.

6 ساعت پیش

بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران در ایران با بیان اینکه مقاطع ساختمانی استاندارد ذوب آهن اصفهان پیش نیاز طرح نهضت ملی مسکن است، گفت: اصول اولیه طراحی ساختمان در دنیا بر اساس استفاده از تیرآهن های بال پهن است اما متاسفانه کم کم و به دلایل غیرمنطقی به سمت استفاده از تیر ورق رفتند.

6 ساعت پیش

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ترویج گفتمان دولت انقلابی را مستلزم ارتقاء سواد رسانه‌ای مدیران دانست و گفت: مهمترین مولفه در سرمایه اجتماعی ، اطلاع رسانی درست است و سرمایه اجتماعی از مسیر اطلاع رسانی درست محقق می شود.

6 ساعت پیش

سنجاب ایرانی از مهم‌ترین گونه‌های جانوری ایلام طی سال‌های اخیر به دلایل مختلف در معرض انقراض قرار گرفته و در این بین برخی از انجمن‌های حامی این گونه ها نامه‌هایی به سازمان های ذی‌ربط برای حفاظت ویژه از این گونه ارسال کرده اند.

6 ساعت پیش

بیشتر...