برتری آماری والیبال ایران مقابل آمریکا ایسنا

برتری آماری والیبال ایران مقابل آمریکا

تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا نمایش قابل قبولی ارائه داد و در آمار هم نسبت به حریف خود وضعیت بهتری داشت.

به گزارش ایسنا،  تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه شب (دوم تیرماه) مقابل آمریکا به میدان رفت و با حساب سه بر صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۹ بر۲۷ و ۲۷ بر ۲۵) پیروز شد.  

ملی‌پوشان ایران در این دیدار عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و اولین شکست آمریکا در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ را رقم زدند.  

تیم ایران موفق شد ۴۶ امتیاز از طریق حمله به دست بیاورد، در حالی که آمریکا ۴۲ امتیاز کسب کرد. در دفاع روی تور و سرویس هم نسبت به حریف خود پیش بود و به ترتیب ۶ و ۵ امتیاز کسب کرد اما این آمار برای آمریکا به ترتیب ۴ و ۳ امتیاز بود.  

آمریکا در این دیدار اشتباهات فردی بیشتری داشت و ایران از طریق اشتباهات حریف ۲۴ امتیاز به دست آورد در حالی که آمریکا ۲۱ امتیاز در این آیتم کسب کرد.   

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

4 ساعت پیش

گفتگو و گزارش از کنسرت بزرگ «فرزاد فرزین» به همراه سورپرایز تولد برای این خواننده مطرح و سرشناس کشورمان را با اجرای پدرام ابدان از #خبر۲۴ ببینید.

5 ساعت پیش

طبق اعلام روزنامه الرای قطر، دو بازیکن سابق پرسپولیس زوج خط دفاعی الاهلی در فصل جدید لیگ ستارگان خواهند بود.

5 ساعت پیش

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

3 ساعت پیش

بعد از ۲۸ ماه مرز شلمچه بر روی زائران عتبات عالیات باز شد

3 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

4 ساعت پیش

اعلام جزئیاتی تازه از وام بازنشستگان از سوی وزیر اقتصاد

2 ساعت پیش

۵ میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر!

4 ساعت پیش

بیشتر...