خودروتک |
6 روز پیش

آیا کیا تلوراید 2022 این شکلی است

آیا کیا تلوراید 2022 این شکلی است؟

تلوراید یکی از مهمترین مدل‌های کیا در آمریکای شمالی است که خریداران زیادی دارد و به تعداد بسیار مناسبی به فروش می‌رسد.

به گزارشخودروتکبه نقل از باشگاه خبرنگاران ، اخیراً با تجهیزاتاستانداردبیشتری برای سال مدل ۲۰۲۲ به روز شده است و شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد فیس لیفت جامع تری برای مدل ۲۰۲۳ در حال انجام است. اکنون، ماه‌ها قبل از شروع رسمی آن، ایده بسیار خوبی از شکل ظاهری آن داریم.

اوایل این هفته، نمونه اولیه تلوراید ۲۰۲۳ درکره جنوبیمشاهده شد و توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان مدل پایه‌ای برای تفاسیر مورد استفاده قرار گرفت.

آنچه تصور می‌کنیم تصویری کاملاً دقیق از SUV تازه به روز شده است که تغییرات کوچکی داشته اما تغییرات قابل توجه ای در عقب و جلو داشته که اکنون از آن رونمایی کرده است. 

با توجه به استقبال خوب تلوراید در بازارها، انتظار نداریم که این نمونه فیس لیفت اصلاحات اساسی بصری ایجاد کند. در عوض، کیا با تغییر دادنگرافیکداخلی چراغ‌های جلو و همچنین الگوی جلوپنجره رادیاتور که به آن شکل‌های بارزتری می‌دهد، احتمالاً فاشیای جلویخودرورا کمی تغییر دهد. همچنین، این چراغ‌های LED که در سپر مدل فعلی قرار دارند ممکن است با لیفت صورت از بین بروند.

نمونه اولیه آزمایشی اوایل این ماه نشان می‌دهد که در پشت تغییرات کمی در چراغ‌های عقب انجام می‌شود. بسته به سطح‌ کارشده، ممکن است تغییرات دیگری نیز وجود داشته باشد، اگرچه استتار اجازه نمی‌دهد در حال حاضر بیشتر ببینیم.

ما انتظار داریم که در آینده‌ای نزدیک شاهد اتومبیل‌های آزمایشی کمتر مبدل باشیم. تلوراید هنوز یک مدل نسبتاً تازه در بازار است و با تازه سازی از ژوئن امسال، انتظار نداریم که مدل ۲۰۲۳ را قبل از ماه‌های اول سال آینده ببینیم. مطمئناً مدل بازار داخلی می‌تواند قبل از پایان سال ۲۰۲۲ نشان داده شود، اما مدلایالات متحدهبه این زودی‌ها وارد بازار نمی‌شود.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

5 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

5 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

5 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

5 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

5 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

5 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

5 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

5 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

5 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

5 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

5 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

5 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

5 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

5 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

5 روز پیش

بیشتر...