۱ هفته پیش
2 بازدید

گالری‌گردی در آخرین روزهای تابستان | ایران آنلاین

گالری‌گردی در آخرین روزهای تابستان

همزمان با پایان فصل تابستان، گالری‌های پایتخت با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا، میزبان آثار هنرمندان هنرهای تجسمی هستند.

نمایشگاه گروهی آهنجش

نمایشگاه گروهی آهنجش جمعه پیش‌رو (۲۸ شهریور) تا دوشنبه (۷ مهر) در گالری طراحی هنر به نشانی  خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، نرسیده به زعفرانیه، پلاک ۲۸۸۰ برپاست.

ایران من در گالری ایده

نمایشگاه انفرادی نقاشی‌های مهدی محمدظاهری با عنوان ایران من جمعه پیش‌رو تا پنجشنبه (۳ مهر) در گالری ایده به نشانی  میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، میدان شعاع، خیابان هجدهم، پلاک۲۶ برگزار می شود.

هندسه - نیم‌رخ‌ها در گالری اعتماد

نمایشگاه انفرادی سحر صفریان با عنوان هندسه - نیم‌رخ‌ها جمعه تا سه شنبه (۸ مهر) در گالری اعتماد شماره ۲ در میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ برپاست.

کلکسیونر شش در گالری آرتیبیشن
نمایشگاه گروهی با عنوان کلکسیونر شش جمعه پیش‌رو تا سه شنبه (۱۵ مهر) در گالری آرتیبیشن به نشانی خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد،نرسیده به همت، گل نبی(غرب)،میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ برگزار می شود.

مچالگی در گالری اعتماد ۱

نمایشگاه انفرادی حسین آزادی با عنوان مچالگی از جمعه تا سه شنبه (۸ مهر) در گالری اعتماد ۱ به نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ برگزار می شود.

دهلیز در گالری والی

نمایشگاه انفرادی طراحی های سمانه یوسفی با عنوان دهلیز از جمعه تا سه شنبه (۸ مهر) در گالری والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ برگزار می شود.

درهم‌تنیدگی در گالری شیرین

نمایشگاه انفرادی کتایون مقدم جمعه تا چهارشنبه (۹ مهر) گالری شیرین شماره ۲ در  خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک۵ برپاست.

قاصدک و آرزوهایش در گالری شیرین

نمایشگاه گروهی با عنوان قاصدک و آرزوهایش جمعه تا چهارشنبه ۹ مهر در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم، پلاک ۵ برگزار می شود.

بدون مرکز شماره دو در گالری اِو

نمایشگاه گروهی بدون مرکز شماره دو با آثاری از هنرمندان زاهدانی ۲۱ شهریور تا ۱ مهر در گالری اِو به نشانی بلوار افریقا، پایین‌تر از پل همت، نبش کوچه پالیزوانی (هفتم گاندی) برپاست.

میرا در گالری این جا

نمایشگاه نقاشی مینا محمدی سرشت با عنوان میرا از ۲۱ شهریور تا ۴ مهر در گالری این جا به نشانی خیابان کریم‌خان‌زند، میرزای شیرازی، شماره ۹۵ برپاست.

مسخ در گالری باوان

نمایشگاه آثار معصومه مهتدی با عنوان مسخ از ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر در گالری باوان به نشانی خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ برپاست.

تاکنون بدون عنوان در گالری دلگشا

نمایشگاه گروهی نقاشی تاکنون بدون عنوان ۲۱ شهریور تا ۶ مهر در گالری دلگشا واقع در خیابان کریم‌خان، خیابان ایرانشهر، کوچه مهاجر، پلاک ۳۰ میزبان هنردوستان است.

در جریان در گالری زیرزمین دستان

نمایشگاه آثار یاسمن نوذری با عنوان در جریان ۲۱ شهریور تا ۴ مهر در زیرزمین دستان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره ۶ مراجعه کنند.

ناخالص در گالری سو

نمایشگاه آثار پارسا مستقیم با عنوان ناخالص و نمایشگاه آثار آناهیتا شهامتی با عنوان عنصر موهوم ۲۱ شهریور تا ۸ مهر در گالری سو به نشانی خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برپاست.

شهیدگاه بخش دوم در گالری طراحان آزاد

نمایشگاه آثار آیدین باقری و حمیدرضا علی ثانی با عنوان شهیدگاه بخش دوم ۲۱ شهریور تا ۱ مهر در گالری طراحان آزاد به نشانی میدان فاطمی، میدان گلها، میدان سلماس، شماره ۵ برقرار است.

دیوان در گالری فرمانفرما

نمایشگاه نقاشی آزاده اولیایی شاد با عنوان دیوان و نمایشگاه آثار ازم طباطبایی با عنوان پلانارین ۲۱ شهریور تا ۴ مهر در گالری فرمانفرما به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ برپاست.

محمد صیاد در گالری مرکز نبشی

نمایشگاه عکس محمد صیاد ۲۱ شهریور تا ۲۵ مهر در مرکز نبشی به نشانی میدان هفت‌تیر، خیابان کریم‌خان، خیابان استاد نجات‌اللهی، کوچه‌ خسرو، پلاک ۵١ برپاست.

برای صلح در گالری نگر

نمایشگاه گروهی حجم برای صلح از۲۱ شهریور تا ۱ مهر گالری نگر به نشانی زیر پل کریم‌خان، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک۱۵۴، طبقه اول برپاست.

 

تا انتها در گالری ایوان

نمایشگاه گروهی تا انتها با گردآوری رامبد فیروزیان تا ۴ مهر در گالری ایوان برپاست. این گالری در الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ قرار دارد.

روزمرگی در گالری راه ابریشم

نمایشگاه عکس‌های سارا ساسانی با عنوان روز-مرگی تا ۳۰ شهریور در گالری راه ابریشم به نشانی بلوار کشاورز، بین خیابان وصال و قدس، پلاک ۲۱۰ برپاست.

سفر یک/ از خود برون شدن در گالری شریف

نمایشگاه گروهی سفر یک/ از خود برون شدن تا ۲ مهر در گالری شریف به نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ برپاست.

اول سلام بعد دوام در گالری شیدایی

گالری شیدایی با نمایشگاه گروهی اول سلام بعد دوام و آثاری از علی ذاکری، رامین حفیظی، مهدی مشایخی، مرجان نعمتی، کاویان هازلی، پرهام پیوندی، مریم قزوینه و هوفر حقیقی افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا ۱ مهرماه در گالری شیدایی به نشانی میدان هفتم‌تیر، خیابان بهارشیراز، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹ ، واحد ۱ برپاست.

هزار و یک در گالری روشنخانه

نمایشگاه عکس هزار و یک تا ۲۸ شهریور در گالری روشنخانه به نشانی جمالزاده جنوبی، خیابان کلهر، بین استاد بهزاد (کاوه) و زارع، پلاک ۶۹ برپاست.

نور و لعل در گالری اُ

دو نمایشگاه نور و لعل با منتخبی از آثار دو مجموعه خصوصی تا ۳۱ شهریور در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ برپاست.

ویروس مجموعه داری در گالری دستان+۲

نمایشگاه ویروس مجموعه‌داری منتخبی از مجموعه شخصی پرویز تناولی تا ۴ مهر در گالری دستان+۲ برپاست. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره ۸ طبقه ۲ مراجعه کنند.

/ایرنا
 #‌اخبار
منبع: ایران آنلاین


مطالب پیشنهادی

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

از بین بردن چربی چای ساز | نکات درست کردن و از بین بردن چربی چای ساز

از بین بردن چربی چای ساز ونکات درست کردن چای و روش از بین بردن چربی چای ساز و روش های دم کردن چای و چگونه چای را دم کنیم را در پرشین وی بخوانید

نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش | نکات مهم و نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش

نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نکاتی پیرامون نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نحوه دم کردن انواع قهوه و روش دم کردن قهوه را در پرشین وی بخوانید

مجلس یازدهم به تصرف اصولگرایان درآمد/ سهم ناچیز اصلاح‌طلبان

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم بصورت رسمی نشان داد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت شدند و اکثریت مجلس یازدهم را در دست گرفتند.

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

تقابل کودکانه با دولت را کنار بگذارید

با معرفی منتخبان حاضر در مجلس یازهم و ترکیب نمایندگان، یکی از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مجلس وجود دارد، این است که در شرایط تحریمی و فشارهایی که به کشور وارد می‌شود برخی تندروی پیشه کنند و تقابل با دولت را جزو برنامه‌های مجلس آینده قرار دهند.

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

مصوبه مهم دولت درباره افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹

در جلسه امروز هیئت وزیران، که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال ۱۳۹۹ مشخص شد.

این زیردریایی ارتش قابل رهگیری و کشف نیست + عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زیردریایی کلاس غدیر که در مراحل اورهال قرارداشت صبح امروز چهارشنبه ٢٠ فروردین به آب انداخته شد.

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

رهبر انقلاب آمار ارائه ‌شده در سخنرانی خود را اصلاح کردند

رهبر انقلاب اسلامی فرمایشات امروز خویش درباره آمار تلفات ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح جهان را تصحیح کردند.

به روغن انداختن خورش | نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی

به روغن انداختن خورش و نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی و جا انداختن خورشت فسنجان و روش سرخ کردن سیب زمینی رستورانی را در پرشین وی بخوانید

اشتباهات رایج آشپزی | اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند

اشتباهات رایج آشپزی و اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند و نکات آشپزی و ترفندهای مهم آشپزی و نکات ماهرانه اشپزی را در پرشین وی بخوانید

کاندیدای انتخابات مجلس که رهبر انقلاب از اقدام ضدکرونایی او تقدیر کرد+عکس

فارس نوشت: رهبر معظم انقلاب صبح امروز در بیاناتشان به حرکت های مردمی و جهادی اشاره کردند.

تقدیر دستیار ویژه لاریجانی از کمک های چین به ایران در روزهای نشر کرونا

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل کمک‌های ⁧چین⁩ به ایران در مبارزه با ⁧کرونا را⁩ قابل تقدیر دانست.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

چگونه شیره بادام را بگیریم | چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام

چگونه شیره بادام را بگیریم و آیا می دانید چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام و خواص شیره بادام در بارداری و خواص شیره بادام برای استخوان ها را در پرشین وی بخوانید

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

مطالب مرتبط