6 روز پیش
2 بازدید

اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی قوه قضاییه در کلیه حوزه‌های قضایی استان زنجان resize 3

خبرگزاری میزان-رییس کل دادگستری استان زنجان، گفت: با تلاش و اقدامات مجموعه، توفیقات بسیار خوبی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دوره تحول قوه قضاییه بدست آمده که نشان از همت و روحیه انقلابی و جهادی کارکنان است.

خبرگزاری میزان - حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رییس کل دادگستری استان زنجان، در سفر یک روزه از پیش اعلام نشده به حوزه‌های قضایی ابهر و خرمدره، ضمن بازدید از برخی بخش‌ها و شعب در دیدار جداگانه با مسئولین و قضات ابهر و خرمدره گفت: هدف از این حضور سرزده عرض خداقوت و تشکر از زحمات و تلاش‌های ارزشمند همکاران و شنیدن مسائل و مشکلات بصورت چهره به چهره است.

وی در اولین دیدار با رییس دادگستری، دادستان و کلیه قضات و کارکنان حوزه قضایی خرمدره گفت: با تلاش و اقدامات مجموعه توفیقات بسیار خوبی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دوره تحول قوه قضائیه بدست آمده که نشان از همت و روحیه انقلابی و جهادی کارکنان است.

رئیس شورای قضایی استان زنجان از اقدامات حوزه‌های قضایی شهرستان خرمدره در بخش‌های مختلف از جمله توجه به موسسه مصلحین، کاهش ورودی جرایم و جمعیت کیفری زندان‌ها و پیشگیری از وقوع جرم که نتایج ارزشمندی داشته است تشکر کرد.

وی در ادامه سفر در جمع مسئولین و قضات دادگستری شهرستان ابهر افزود:این شهرستان از نظر درجه بندی، میزان جمعیت، صنعت و سهم مهم در اقتصاد از جایگاه خوبی در استان برخوردار است لذا نوع ارائه خدمات به مردمان این شهرستان نیز متفاوت است.

عالیترین مقام قضایی استان زنجان اظهار داشت: دستگاه قضایی حافظ دفاع از حقوق عامه، موقوفات و دفاع از قانون می‌باشد، بنابرین جامعه انتظار ایجاد نظم، امنیت و توجه به حوزه پیشگیری از ما را دارد و بر همین اساس وظیفه مان سنگین است

صادقی نیارکی بیان کرد: ما ملزم به اجرای برنامه تحولی قوه قضائیه هستیم و اجتهاد در برنامه‌ها نداریم و تابع سیاست‌های مرکز هستیم و بایستی این سیاست‌ها و برنامه‌ها در کلیه حوزه‌های قضایی و در بخش‌های مختلف با قوت و جدیت اجرایی گردد

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه در برخی حوزه‌های قضایی توفیقات بسیار خوبی کسب شده از جمله شهرستان خرمدره و ابهر که بایستی این تجربیات کاری و اقدامات اثر گذار به سایر حوزه‌ها حتی سایر استان‌ها انتقال داده شود، چرا که با هم افزایی و تعامل میان کلیه مجموعه‌ها و حوزه‌های قضایی کار‌ها اثر گذار خواهد بود.

در این دیدار‌ها روسا دادگستری‌ها، دادستان‌ها و قضات شهرستان‌های ابهر و خرمدره به بیان نقطه نظرات و مشکلات حوزه خود پرداختند.

انتهای پیام/#‌اخبار
منبع: خبرگزاری میزان


مطالب پیشنهادی

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

این شَبَحِ ارتش ایران، قاتل شناورهای چند میلیون دلاری در خلیج فارس است + عکس

باشگاه خبرنگاران نوشت: نیروی دریایی ارتش همواره جهت حفظ منافع دریایی کشور نیاز به ساخت تجهیزات پیشرفته دارد.

میرسلیم: چرا برخی هنوز شاهنشاهی فکر می‌کنند و فخر می‌فروشند

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه و نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم با تاکید براینکه بازسازی اعتماد عمومی نیازمند تعامل بین عقلای سیاست است، می‌گوید:«وای به حال جامعه ای که عقلا و علما و نخبگان سیاسی آن به جای تعامل برای کشف مسائل و چاره جویی مشکلات و کوشش برای دستیابی به کمال، هرکدام به انزوا بخزند»

صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

کرونا و رفتارهایی نامتعارف به بهانه دین‌دار بودن

هر روز که می گذرد دامنه شیوع ویروس کرونا گسترده‌تر می‌شود، تفاوتی هم بین فقیر و غنی، چپ و راست و ...نمی‌گذارد و همه را درگیر کرده است.

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

صوفی: در ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم، شرکت می‌کنیم

وزیر دولت اصلاحات می گوید: پیش بینی ما این است که اگر اجازه دهند کاندیدای مورد نظرمان را وارد صحنه انتخابات ۱۴۰۰ کنیم اوضاع تغییر خواهد کرد. اما مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق نمی آیند.

سه قوه، دشمن مشترک را فراموش نکنند

در سال ۹۸ با چالش های زیادی مواجه شدیم. از بلایای طبیعی که در اول سال رخ داد تا بیماری کرونا که از اول اسفندماه در کشور شیوع پیدا کرد.

الگوی یک زنِ پرتلاش، فاطمی و با اخلاق

خانم فاطمه رهبر از زنان انقلابی، ولایی و اهل فضل و تدین بودند که بعد از فعالیت‌های زیادی که در صدا و سیما داشتند، در شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و در بخش بانوان نقش موثر و فعالی ایفا کردند.

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

نماز جمعه تهران همچنان برگزار نخواهد شد

فارس نوشت:مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، از لغو نماز جمعه بیست و دوم فروردین‌ماه سال ۹۹ در تمام شهرهای استان تهران خبر داد.

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

وقتی پیام رهبر انقلاب مانع هجمه به یک شهید شد

تسنیم نوشت: اکبر نبوی به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی می‌گوید: «به شکل مشخص نوع کنش رهبری نسبت به شهادت مرتضی، کنش معناداری بود. حضور ایشان بر سر پیکر شهید و شرکت در تشییع ایشان و پیامی که دادند، به نظر من بسیار مهم و معنادار بود. »

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

مطالب مرتبط