خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

بانک ها برای سهولت در اعطای تسهیلات تبصره ۱۸ اهتمام کنند ایسنا

تراب محمدی در جلسه هماهنگی شورای بانک‌های آذربایجان شرقی اظهار کرد: به دستور سرپرست محترم ریاست جمهوری هر مدیری که تا تحویل دولت در انجام کارهای خود سستی کرده و به کار مردم رسیدگی نکند، حذف خواهد شد.

وی افزود: ما به عنوان کارمندان و کارگزاران دولت موظف به پیگیری و عملی کردن سیاست‌های کلان نظام هستیم.

وی با بیان اینکه در سیاست‌های مالی و بانکی تغییرات چندانی صورت نمی‌گیرد، ادامه داد: بخشی از اقتصاد و تولید کشور وابسته به بانک‌ها بوده و باید مطابق قوانین و الزاماتی که تکلیف شده است، عمل شود.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی از عملکرد برخی بانک‌های خصوصی انتقاد کرد و گفت: قابل قبول نیست که بانک خصوصی منابع استان را جمع‌آوری کرده و در استان‌های دیگر هزینه کند.

وی مطرح کرد: عمده‌ترین گلایه کارگروه اشتغال مربوط به تبصره ۱۸ است و باید در این راستا گشایش‌هایی توسط بانک‌ها انجام شود.

وی تاکید کرد: دولت شهید رئیسی در حوزه بانکی اقدامات موثری انجام داد و مدیران بانک‌ها نیز باید در خدمات‌رسانی به مردم و بخش تولید با جدیت عمل کنند.

محمدی بیان کرد: تا آخرین روز در دولت موظف به انجام وظیفه هستیم و اجازه نداریم کار امروز را به فردا محول کنیم.

وی اضافه کرد: با جلسه مشترکی که با وزیر اقتصاد داشتیم مقرر شد منابع خوبی از مس‌سونگون به بانک‌های استان منتقل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی نیز اذعان کرد: تسهیلات سفر ریاست جمهوری به دلیل نقش آن در توسعه استان اهمیت زیادی برای ما دارد و باید توسط بانک‌ها پرداخت شود.

محمد کلامی مطرح کرد: به موضوع پرداخت تسهیلات بافت فرسوده باید اهمیت داده شود و راه و شهرسازی نیز در این خصوص باید برنامه‌ریزی کند.

وی تاکید کرد: تسهیلات اصلی حمایت از تولید، تبصره ۱۸ بوده و دستگاه‌های مسئول و بانک‌ها در پرداخت آن باید جدیت به خرج دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی بیان کرد: تا آخرین روز متعهد به انجام وظیفه و مسئولیت هستیم

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شروع فراخوان ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده خودرو

نیم ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

کی ام سی E30X، برقیِ همه فن حریف معرفی جدیدترین محصول برقی کرمان موتور خودرو

نیم ساعت پیش

مالیات چه تاثیری بر بازار خودرو دارد خودرو

یک ربع پیش

واردات خودروی کارکرده برای عموم مردم آزاد شد خودرو

یک ربع پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

2 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

بیشتر...