خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

آزمون شهرشناسی رانندگان تاکسی بندرعباس برگزار شد خبرآنلاین

آزمون شهرشناسی رانندگان تاکسی بندرعباس برگزار شد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از برگزاری اولین دوره آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان تاکسی خبر داد.

به گزارشخبرآنلاین، «عمار زاهدی»، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: آزمون شهرشناسی ویژه متقاضیان دریافت مجوز دائم تاکسیرانی است که بصورت هفتگی برگزار می‌شود. وی ادامه داد: این آزمون در صورت به حد نصاب رسیدن رانندگان شرکت کننده، هر چهارشنبه راس ساعت ۹ صبح در سالن آموزش سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر برگزار خواهد شد.

زاهدی با بیان اینکه بین ۴۰ تا ۵۰ سوال در این آزمون مطرح می‌شود، اضافه کرد: این سوالات پیرامون حوزه شهرشناسی و آدرس دقیق اماکن تاریخی، فرهنگی، ورزشی،بهداشتی درمانی، میادین و اسم معابر است. وی افزود: متقاضیان دریافت مجوز دائم تاکسی در صورت کمتر از چهار اشتباه نمره قبولی آزمون را کسب می‌کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری یادآور شد: رانندگانی که متقاضی دریافت مجوز دائم تاکسیرانی هستند پس از ارائه مدارک به واحد صدور مجوز، آمادگی خود را برای آزمون شهر شناسی اعلام می‌کنند، و یک هفته بعد در این آزمون شرکت می‌کنند.

48#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: سخنگوی اورژانس کشور از مرگ یک تن درپی ریزش بخشی از یک ساختمان ۱۰ طبقه اداری تجاری در آبادان خبرداد.

17 ساعت پیش

ایرنا نوشت: پیمانکار و مالک ساختمان متروپل آبادان که بخشی از آن روز دوشنبه فرو ریخت، با حکم دادستان ویژه آبادان بازداشت شدند.

15 ساعت پیش

تسنیم نوشت: چهار آدم‌ربا که یک مرد را در محل کارش در خیابان فرشته ربوده بودند با دریافت مقادیر زیادی رمزارز «تتر» وی را آزاد کردند.

13 ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری ۴۷ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر و کشف افزون بر یک تُن انواع مواد افیونی در هفته پایانی اردیبهشت‌ماه خبر داد.

12 ساعت پیش

فارس نوشت: مدیر روابط عمومی اورژانس استان خوزستان گفت: تا کنون ۳ نفر از مصدومین حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان فوت کردند.

16 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رییس سازمان امداد و هلال احمر از جانباختن شش تن تاکنون، در پی ریزش ساختمان متروپل آبادان خبر داد.

10 ساعت پیش

برنا نوشت: پنجشنبه ۵ خردادماه تعطیل رسمی نبوده و روز عادی محسوب می‌شود.

17 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۰ هزار و ۷۵۶ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

16 ساعت پیش

متاسفانه امروز شاهد ریزش یک ساختمان ١٠ طبقه در دست ساخت در آبادان بودیم.

16 ساعت پیش

بیشتر...