تجاوز بدون قاعده قانون آمریکا اسرائیل به کشور های مختلف all tv logo

تجاوز بدون قاعده و قانون آمریکا و اسرائیل به کشور‌های مختلف
خراسان جنوبیبیرجند

آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار فعالان قرآنی گفت: آمریکا و اسرائیل هیچ قانونی را قبول ندارند و در جنایت علیه کشور‌های مختلف مرز نمی‌شناسند و بدون قاعده و قانون به حقوق کشور‌های مختلف تجاوز می‌کنند.

او افزود: در جریان حوادث اخیر در کشور سوریه و حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران، از مجموعه ۵۷ کشور مسلمان در دنیا فقط ۵ کشور این جنایت را محکوم کردند و بقیه سکوت اختیار کردند.

آیت الله عبادی اظهار کرد: حمله اخیررژیم صهیونیستیبه کنسولگری ایران در سوریه سبب بیداری مردم در کشور‌های مختلف شده است به طوری که امروز ما شاهد حضور مردم آزاده در کشور‌های مختلف در تجمعات حمایت از مردم غزه و فلسطین هستیم.

نمایندهولی فقیهدر استان همچنین پیام قرآن را شامل هدایت مردم و امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: نباید در خصوص فریضه‌ مهم امر به معروف و نهی از منکر کوتاه بیاییم و بی‌تفاوت باشیم و نباید از افراد فاسد فاصله گرفت بلکه باید با محبت به آنان، راه درست را به آنها نشان دهیم و آنها را با مسائل دینی و قرآنی آشنا کنیم.

او یکی از توطئه‌های دشمن در سال‌های اخیر را راه‌اندازی جنگ ترکیبی عنوان کرد که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم و بیان کرد: بسیاری از اتفاقات که برای ما می‌افتد نتیجه اعمال خود ما و شناخت ناکافی ما از دوست و دشمن است.

در این دیدار چهار نفر از حافظان و قاریان کلام الله مجید و گروه همخوانی قرآن به قرائت کلام الله مجید به روش‌های مختلف پرداختند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان جنوبیبیرجند#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حتی پس از بهبودی، برخی از افراد ممکن است از پیامدهای طولانی مدت سندرم درس DRESS رنج ببرند، از جمله آسیب دائمی به اندام ها و ایجاد اختلالات خودایمنی...

یک ربع پیش

در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۴۲۶.۸ میلیون دلار حواله عرضه شده ۱۲۴.۸ میلیون دلار آن معامله شد.

یک ربع پیش

در این تصادف چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.

نیم ساعت پیش

انتقال املاک، خودرو، طلا و ارز برای اشخاص غیرتجاری ‌با تصویب مجلس، مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

یک ربع پیش

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: «من در مورد راه‌های ارتباط خود با ایران اظهار نظر نمی‌کنم اما باید بگویم ما در حال مذاکره مستقیم با ایران در نیویورک یا هر جای دیگری در مورد برجام نیستیم.»

یک ربع پیش

شکایت فرمانده فراجا از سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تکذیب شد.

یک ربع پیش

این بازیگران از کودکی وارد سینمای ایران شدند و مدت زیادی را در صحنه درخشیدند. لیلی رشیدی، لیلا حاتمی، علی شادمان، باران کوثری و... از جمله بازیگرانی هستند که از کودکی وارد دنیای بازیگری شدند.

یک ربع پیش

مسئولان باشگاه تراکتور تبریز حمید مطهری را به عنوان مسئول فنی تیم و سرمربی موقت انتخاب کردند.

یک ربع پیش

رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: در حادثه واژگونی سواری پژو در این استان سه نفر فوت و یک نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...