تیتر برتر |
۱ هفته پیش

شروع مانور مدیریت مصرف برق ادارات از ۱۵ اردیبهشت سایت تیتربرتر TitreBartar com

آغاز مانور مدیریت مصرف برق ادارات از ۱۵ اردیبهشت

به گزارشتیتربرتر؛ معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق اصفهان با بیان اینکه روند رشد بار سرمایشی در کشور معمولا از اردیبهشت ماه آغاز و تا مرداد ماه هر سال به اوج می‌رسد، مانور کاهش دیماند مصرفی دستگاه‌های اجرایی را ضروری دانست و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، مدیریت مصرف برق ادارات، افزایش مهارت‌های فردی و جمعی و تبادل دانش و ارتقای آمادگی شرکت را از مهم‌ترین اهداف آن عنوان کرد.

مهرداد جنتیان گفت: تعیین سهمیه انرژی قابل تأمین و محدود کردن دیماند دستگاه‌های اجرایی در ساعات اوج مصرف برق، طی مانور کاهش دیماند مصرفی دستگاه‌های اجرایی در ۱۵ اردیبهشت مورد بررسی قرار گرفته و عملیاتی می‌شود.

وی افزود: در محدودیت‌های پیک مصرف برق چندین عامل مؤثر است که یکی شامل کمبود ظرفیت تولید نیروگاه‌ها، کمبود ظرفیت شبکه به دلیل نبود شرایط فنی لازم، شرایط آب و هوایی و تغییرات جوی و عدم رعایت الگوی مصرف توسط مشترکان بوده که در مانور پیش رو به محدود کردن دیماند دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی در ساعات اوج مصرف برق روز پرداخته خواهد شد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق اصفهان با بیان اینکه روند رشد بار سرمایشی در کشور معمولا از اردیبهشت ماه آغاز و تا مرداد ماه هر سال به اوج می‌رسد، تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های تولید نیروگاهی ایجاد شده با روند رشد بار متوازن نیست و ضرورت هر چه بیشتر مدیریت و محدودیت مصرف و تامین سهمیه انرژی بر مبنای الگوی مصرف به‌خصوص بار سرمایشی که بخش عمده پیک مصرف را به خود اختصاص می‌دهد ضرورت پیدا می‌کند.

جنتیان عنوان کرد: ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، مدیریت مصرف برق ادارات، افزایش مهارت‌های فردی و جمعی و تبادل دانش و ارتقای آمادگی شرکت از مهمترین اهداف این مانور است.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در راستای ایجاد تجربه ای متفاوت از ضیافت الهی رمضان با هیئت مجازی رمضان همراه شوید.

لحظاتی پیش

تیم فوتبال استقلال تهران مقابل ذوب آهن شکست خورد.

لحظاتی پیش

نماینده ادوار مجلس اعلام کرد: ثبت نام «علی لاریجانی» در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم قطعی است.

1 دقیقه پیش

در فاصله ۳ روز مانده به دربی تهران هنوز داور این بازی مشخص نشده است اما احتمال انتخاب یک گزینه بیشتر از سایر داوران است.

2 دقیقه پیش

چند روز پیش، دکتر آکشای نایر، جراح چشم ساکن مومبای (بمبئی)، منتظر بود تا یک زن ۲۵ ساله مبتلا به دیابت را عمل کند. بیمار سه هفته پیش از کرونا بهبود پیدا کرده بود. تا نوبت کار دکتر نایر برسد، یک متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی همین بیمار را شروع کرده بود. او لوله‌ای را در بینی بیمار قرار داده و مشغول پاکسازی بافت‌های آلوده به موکورمایکوزیس بود.

2 دقیقه پیش

علیرغم آنکه پرداخت تسهیلات کرونا با هدف حمایت از صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده پیش بینی شد اما گزارشها حاکی از آن است که تنها بخشی از متقاضیان به استقبال از این وام رفته و موفق به دریافت آن شدند و عوامل متعددی در کاهش استقبال از وام کرونا اثرگذار بوده است.

4 دقیقه پیش

سرمربی آبی پوشان بازی کاملا تهاجمی مقابل پرسپولیس را در دستور کار دارد و از همین رو قصد دارد بازی را با ۳ مهاجم آغاز کند.

5 دقیقه پیش

مهرداد جهاندیده گفت: در سال ۹۹ میزان حوادث ناشی از کار منجر به فوت در سیستان و بلوچستان به نسبت سال ۹۸، ۱۴.۲ درصد کاهش یافت.

5 دقیقه پیش

گوشی‌های موبایل به ابزاری جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده‌اند. گاهی اوقات برخی آنچنان غرق گوشی می‌شوند که گویی هیچ ارتباطی با جهان فیزیکی اطراف خود ندارند. در چنین شرایطی شاید ایده استفاده از «چشم سوم روباتیکی» بتواند کمک کننده باشد.

6 دقیقه پیش

مشهد- بازار رضا مشهد که روزی از شلوغی و فروش خوبی برخوردار بود از زمان شیوع ویروس کرونا با کساد و تعطیلی برخی مغازه ها روبرو شده است.

9 دقیقه پیش

ناظم دباغ، نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران با حضور در برنامه «من طهران» شبکه العالم از آخرین تحولات و همکاری های اقلیم کردستان عراق و ایران سخن خواهد گفت.

12 دقیقه پیش

سه گونه از زنجره‌ها هر ۱۳ سال یک‌ بار و ۱۲ گونه نیز هر ۱۷ سال یک‌ بار از زیر زمین بیرون می‌آیند!

12 دقیقه پیش

به تازگی کلیپی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که زندگی پیرزن تنهایی را در دل کوهستان نشان می دهد در این گزارش به داستان زندگی ناز بی بی پیرزن تنها کوهستان پرداخته ایم.

یک ربع پیش

از ابتدای امسال در کنار منابعی که برای یارانه نقدی و کمک های معیشتی پرداخت شده، حدود ۱۱۰۰ میلیارد تومان نیز به سایر بخش ها از جمله تامین مسکن، برق و آب مناطق محروم، خرید تضمینی محصولات کشاورزی و ایثارگران اختصاص پیدا کرده است.

یک ربع پیش

قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با افزایش اندکی همراه است.

یک ربع پیش

بیشتر...