راهبرد معاصر |
2 روز پیش

زیدان به پاری سن ژرمن می رود راهبرد معاصر

زین الدین زیدان اسطوره فوتبال فرانسه و سرمربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید فرانسوی احتمال بر عهده گرفتن هدایت باشگاه پاری سن ژرمن را رد نکرده است.

به گزارش راهبرد معاصررسانه‌ها بار‌ها به این موضوع اشاره کرده اند که زیدان یکی از کاندیدا‌های اصلی سرمربیگری پاری سن ژرمن است.
زیدان در واکنش به انتشار این نوع گمانه زنی‌ها به نشریه اکیپ گفت:"هرگز نگو هرگز. زمانی که بازیکن بودم، از بین تیم‌های زیادی حق انتخاب داشتم. من به عنوان سرمربی نمی‌توانم به ۵۰ باشگاه بروم، دو یا سه گزینه وجود دارد. اگر به هر تیمی بیایم، فقط برای بردن می‌آیم. "
آخرین کار زیدان در رئال مادرید بود که او در ماه می‌گذشته آن را ترک کرد. پیش از این ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، گفته بود که این باشگاه هرگز با زیدان در مورد انتصاب او به عنوان سرمربی این تیم مذاکره نکرده است.
این در حالی است که اکیپ در خبر دیگری مدعی شد پاری سن ژرمن با کریستف گالتیه، سرمربی نیس به توافق رسیده است.
به گفته این منبع، این قرارداد دو ساله با امکان تمدید برای یک فصل خواهد بود. دستمزد این مربی ۵۵ ساله کمتر از مائوریسیو پوچتینو سرمربی فعلی پاری سن ژرمن خواهد بود.
گالتیه از سال ۲۰۲۱ هدایت نیس را برعهده دارد. فصل گذشته، این تیم در مسابقات لیگ ۱ فرانسه در رده پنجم قرار گرفت.
پوچتینو در سال ۲۰۲۱ به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن منصوب شد و با هدایت او قهرمان این تیم قهرمان لیگ، جام حذفی و سوپرکاپ فرانسه شد./باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

4 ساعت پیش

به دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری طی بامداد امروز یکشنبه درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت.

4 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

5 ساعت پیش

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

5 ساعت پیش

رژیم موقت صهیونیستی از اظهارات مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره احتمال آغاز مذکرات با ایران در روزهای آینده ابراز نگرانی کرد.

5 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

5 ساعت پیش

شرکت ملی گاز با ۳/۹ هزار میلیارد تومان چهارم، فرهاد صفری با ۲ هزار و ۵۴۳ میلیارد تومان پنجم، گروه آوند کالای نیاکان با ۲/۵ میلیارد تومان ششم و ایران‌خودرو دیزل با ۲/۳ هزار میلیارد تومان هفتم است.

5 ساعت پیش

بیشتر...