اهدای هزار ۸۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس all tv logo

اهدای ۲ هزار و ۸۷ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس
فارسشیراز

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس گفت: ۳۳ هزار واحد مسکونی با حضور تصویری رئیس جمهور در ۵ استان کشور به متقاضیان واگذار شد که سهم فارس ۲ هزار و ۸۷ واحد بود.

موصلی با بیان این که ۷۴ درصد از واحد‌های مسکونی تحویل داده شده در روستا‌ها و مابقی در شهر‌های استان است، افزود: ۱۶۰ هزار مددجو در فارس نیازمند مسکن هستند که امسال ۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن در قالب نهضت ملی مسکن در فارس پیگیری خواهد شد.

او ادامه داد: امسال هزار مددجو دیگر هم صاحب خانه می‌شوند و تا ۲ سال آینده تکلیف مسکن همه مددجویان کمیته امداد مشخص خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس با بیان این که این واحد‌ها در مدت ۳ سال ساخته شده است، افزود: هزینه ساخت واحد‌ها با مشارکت خیران، کمیته امداد امام خمینی و با تخصیص تسهیلات بدون کارمزد بنیاد مسکن تامین شده است.

موصلی ادامه داد: امروز ۳۳ هزار واحد مسکن در ۵ استان کشور به صورت هم زمان به مددجویان کمیته امداد تحویل داده شد.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...