سخنگوی سرایا القدس: به اشغالگران اجازه ماندن در غزه را نمی دهیم all tv logo

سخنگوی سرایا القدس: به اشغالگران اجازه ماندن در غزه را نمی‌دهیم
بین‌المللخاورمیانه

ابوحمزه در سخناین به مناسبت روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس امسال به خاطر اینکه قدس همه جبهه‌ها را شعله ور و همه میدان‌ها را متحد کرده، با سال‌های گذشته متفاوت است. آنچه در غزه در جریان است برهمه ما واجب می‌کند که به مسئولیت خود عمل کنیم و برای مقابله با زرادخانه آمریکایی- صهیونیستی فداکاری کنیم و خون بدهیم.

ابوحمزه گفت: امروز همه وظیفه دارند به غزه و فلسطین کمک کنند و همه باید در اردوگاه ایمان برای مقابله با اردوگاه شیطان باهم متحد شویم. نبرد طوفان الاقصی را با همراهی همه گروه‌های مقاومت در همه بخش‌های نظامی، امنیتی و مردمی با اراده ثابت و براساس وحدت میدان ها، ادامه می‌دهیم.

سخنگوی سرایا القدس گفت: حضور ما در میدان به معنای مخالفت با اشغالگری است و دشمن باید این نکته را به خوبی درک کند.

ابوحمزه اضافه کرد: خون‌های طاهر فلسطین هم اکنون درحال به ثمر نشستن در اردن و تونس و بحرین و دیگر کشور‌ها است و ما درود قلبی خود را به حزب الله لبنانف حزب الله عراق، یمن سربلند و سوریه تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: به شما مژده پیروزی می‌دهیم و اطمینان می‌دهیم که صبر و پایداری ملت فلسطین الگویی برای همه ملت‌های جهان شود.

ابوحمزه از همه آزادگان خواست که در روز جهانی قدس در همه پایتخت‌های عربی و غیرعربی، سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا را محاصره کنند و به سوی مرز‌های فلسطین حرکت کنند و تا بازگشت امنیت و صلح به خاک فلسطین به اعتراضات ادامه دهند.

منبع: ایرنا

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

13 دقیقه پیش

عبدالباری عطوان، نویسنده و روزنامه‌نگار مشهور عرب در توئیتی در واکنش به حمله تنبیهی سپاه پاسداران به اراضی اشغالی نوشت: حمله‌ تاریخی و بی‌سابقه‌ ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که رهبری ایران به آنچه می‌گوید عمل می‌کند و پاسخ هر تعرضی را می‌دهد. 

یک ربع پیش

یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق امروز با اشاره به عملیات «وعده صادق» ایران علیه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که این رژیم از سال ۱۹۷۳ شاهد چنین حملاتی نبوده است.

یک ربع پیش

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: روسای فدارسیون‌های ورزشی با مشاهده اراده مسئولان و متولیان ورزش استان برای برگزاری هرچه باشکوهتر جام صفوی برای شرکت در این جام ابراز علاقه کرده‌اند به طوری که هم اکنون هشت فدراسیون مختلف ورزشی برای حضور اعلام آمادگی کرده‌اند.

یک ربع پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

یک ربع پیش

کارخانه احیاء شماره 2 شرکت احیاء استیل فولاد بافت در اردیبهشت‌ماه 1403 با ظرفیت تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال به بهره‌برداری می‌رسد.

12 دقیقه پیش

با تولید بیش از ۴ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۴۰۲، فولاد سنگان رشد چشمگیری را در صنعت فولاد کشور به نمایش گذاشت.

14 دقیقه پیش

یوسف یوسفی- مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی

یک ربع پیش

یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره پاسخ نظامی ایران به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به نقل از کارشناسان نوشت، این سلاح‌ها پیچیده‌تر از هر چیزی است که تل‌آویو در شش ماه جنگ علیه غزه و متحدان حماس در منطقه تاکنون با آن مواجه بوده است.

یک ربع پیش

بیشتر...