ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

عزیزی خادم: کرسی های ما در AFC خنثی هستند ایران آنلاین

عزیزی‌خادم: کرسی‌های ما در AFC خنثی هستند

رییس فدراسیون فوتبال گفت: ظرفیت‌های ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان داده‌اند که خنثی هستند.

 «شهاب‌الدین عزیزی خادم» در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: شرایط فدراسیون مشخص است و در حال حاضر در شرایط سختی قرار دارد که البته ما نیز به صورت آگاهانه مسوولیت فدراسیون را پذیرفتیم و جای گلایه‌ای نیست. درست کردن مسائل مختلف در فدراسیون زمان می‌خواهد. ما تلاش خود را به کار می‌گیریم تا همه مسائل با برنامه ریزی‌ها درست شود.

وی ادامه داد: بی برنامگی و بدهی‌های مختلفی از قبل وجود داشته و ما قصد داریم با برنامه ریزی و در زمان کافی کارها را جلو ببریم. در همین راستا یک حسابرسی انجام می‌شود.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص موضوعمیزبانی هایی که از ایران گرفته شد، گفت: این موضوع نکته مهمی است و باید مردم در جریان این موضوع قرار بگیرند. ما بعد از اعتماد مجمع دیدیم که نامه ای زده شده بود برای میزبانی‌ها و این شوکی به فوتبال ایران بود. میزبانی که حق واقعی ما بود را به ناحق جابجا کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موضوع قبول کردن بحث‌های میزبانی توسط خودمان بوده یا خیر، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد. مهدی خراطی رییس دپارتمان تیم های ملی و دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در جلسه‌ای که برگزار شده بود، زیر بار این بحث نرفتند و بعد از آن من با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جلسات متعددی داشتیم و غیر از آن در بحث حقوقی از همه ظرفیت ها استفاده کردیم.

عزیزی خادم ادامه داد: ما این روند را با غلامرضا رفیعی وکیل بین‌المللی فوتبال شروع کردیم و شکایت خود را به دادگاه کاس بردیم. ما سه بازی میزبان بودیم و حالا احساس کردیم که به فوتبال ملی ما ظلم شده است. به هر صورت نا امید نیستم. البته این موضوع ربطی به فدراسیون ما نداشته و قبلی‌ها باید حداقل به ما این موضوع را اطلاع می‌دادند.

وی افزود: مندانش آموخته امور بین المللهستم و اعتقاد دارم در هزاره سوم باید تنش زدایی کنم. می‌دانم که ای اف سی نهاد بالا دستی ماست اما چیزی که مهم بوده، ظلمی است که به ما و به فوتبال ما شده است.

رییس فدراسیون فوتبال در موردکرسی‌های ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا و تاثیر آن، گفت: ظرفیت‌های ما نشان داده‌اند که بی مصرف و خنثی هستند. ما در همین یک ماه به اندازه یکسال مکاتبه بین‌المللی داشتیم که شب و روز کار و برنامه ریزی در راستای احقاق حقوق فوتبال انجام شده است. ما امید داریم و تلاش می‌کنیم.

وی تصریح کرد:پرداخت پول مارک ویلموتس در اوایل تیر ماهانجام می‌شود که حدود ۶ و نیم میلیون یورو است. دادگاه خواستار یک جلسه غیر حضوری بود اما ما نپذیرفتیم و خواستیم که حضوری صحبت کنیم. پرونده ویلموتس ضربات بزرگی به فوتبال ملی زده است. فوتبال هیچ درآمد زایی نداشته اما حالا ما در حال برنامه‌ریزی‌های جدید هستیم. فدراسیون متصدی فوتبال ملی است. در بحث لیگ کار گروه گذاشتیم که مشارکت باشگاه‌ها بیشتر شود.

عزیزی‌خادم گفت: تیم ملی اولویت ماست. کارها باید دسته بندی شود. مطمئنم فدراسیون در همان مسیری که قول دادیم حرکت می‌کند./ ایرنا#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در دورانی که همه در رابطه با <a href='https://w

یک ربع پیش

ایرنا نوشت:در پی احضار سفیر روسیه در انگلیس به وزارت امور خارجه این کشور و اعلام حمایت لندن از تحریم های واشنگتن علیه مسکو، دبورا برونرت سفیر انگلیس به وزارت خارجه روسیه احضار شد.

یک ربع پیش

شاید عجیب‌ترین منظره‌ای که ممکن است با آن روبرو

نیم ساعت پیش

با شیوع ویروس کرونا و خیز چهارم آن فروشگاه اینترنتی افق کوروش به منظور حفظ سلامت شهروندان در شهرهای وضعیت قرمز ایران ارسال محصولات سوپرمارکتی را رایگان و در کمتر از یک ساعت کرد.

نیم ساعت پیش

حامد لک که بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر ایران را دارد در لیگ قهرمانان آسیا هم در همان هفته اول به صدر جدول کلین شیت گلرهای ایرانی رسید.

نیم ساعت پیش

هیأت تحریریه نشریه آمریکایی نیویورک پست در یک مقاله انتقادی علیه دولت بایدن درباره مذاکرات برجام که در وین در جریان است، نوشت تیم مذاکراتی بایدن در برابر ایران کوتاه آمد و خود هیچ امتیازی بدست نیاورد.

نیم ساعت پیش

از اردوی پرسپولیسی ها در هند خبرمی رسد که " مهدی ترابی" با انگیزه ترین بازیکن این تیم قبل از بازی با الریان قطر است.

نیم ساعت پیش

در کنیا در حالیکه ۹ زرافه "روتشیلد" در معرض خطر غرق شدن ب

نیم ساعت پیش

شایعه جدید از اردوی پرسپولیس در هند مبنی بر مثبت شدن تست کرونا این تیم شکل گرفته که واقعیت ندارد.

نیم ساعت پیش

یکی از رسانه‌های قطری در خبری عجیب عنوان کرد الریان با تیم دوم خود مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد.

نیم ساعت پیش

سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در همه دانشگاه‌های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

بروز سردرد و راهکارهای رفع آن در ایام روزه داری را در این گزارش بخوانید.

نیم ساعت پیش

&nbsp;«مهدی المشاط»، رئیس شورای عالی سیاسی یمن سالروز استقلال سوریه را به «بشار اسد»، رئیس جمهوری این کشور تبریک گفت.

نیم ساعت پیش

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: نام برخی از اعضای شورای شهر و شهرداری آبادان در فهرست دریافت کنندگان واکسن پاکبانان قرار دارد.

نیم ساعت پیش

رییس فدراسیون کشتی گفت: نیامدم در کشتی جهان ‌پهلوان و بزرگ بشوم، بلکه آمدم خودم را هزینه کنم. امیدوارم خد ا کمک کند تا پای عهد خودم بمانم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...