ایران به شکل بی سابقه سنگین به ما اهانت کرد all tv logo

وبسایت اسرائیلی:
ایران به شکل بی‌سابقه و سنگین به ما اهانت کرد
بین‌المللخاورمیانه

پایگاه صهیونیستی «والا» در مقاله‌ای به قلم «بن کاسپیت» نوشت: اسرائیل شب گذشته در معرض اهانت و تحقیر علنی سنگین و بی‌سابقه قرار گرفت.

بازدارندگی اسرائیل که مانع ایران برای حمله مستقیم می‌شد، فروپاشیده همچنانکه تلاش‌های بازدارندگی بین‌المللی نیز در روز‌های اخیر فروپاشیده است و ایرانی‌ها ترسی ندارند.

این نویسنده صهیونیست همچنین نوشت: بازدارندگی اسرائیل آنگونه که در غزه و لبنان شکسته شد، در تهران نیز شکسته شد. دوران محاصره ایران و حمله به اهداف آن به پایان رسید.

همچنین «امیر بوهبوت» دیگر روزنامه‌نگار صهیونیست در والا نوشت: از امروز به بعد بایستی در هر درگیری با ایران، منتظر انبوهی از پهپاد‌ها و موشک‌های بالستیک باشیم، آنگونه که شنبه شب (دیشب) مشاهده کردیم.

وی افزود که تهران عملیات را پایان یافته دانسته و تهدید کرد که چنانچه رژیم صهیونیستی مرتکب تجاوز دیگری شود، عملیات بیشتری انجام خواهند داد.

این روزنامه‌نگار صهیونیست همچنین در مقاله خود آورده است که «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا نیز با مخالفت با پاسخ نظامی علیه ایران، کابینه اسرائیل را در وضعیت دشواری قرار داده است.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از یک مسئول ارشد وزارت جنگ این رژیم، گزارش داد: سطح تهاجم ایران بالاتر از حد تصور ما بود.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گزارش داد که ایران جرأت و توان آتشی و قابلیت عملیاتی خود را ثابت کرد.

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز پاسخ ایران را شدیدترین پاسخ از زمان تأسیس این رژیم دانست.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی «یسرائیل هیوم» نوشت که بایستی تهدیدات ایران را جدی گرفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...