خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

امکان بازیابی پیام های حذف شده به واتس اپ اضافه شد ایسنا

امکان بازیابی پیام‌های حذف شده به واتس‌اپ اضافه شد

گزینه بازیابی پیام‌های حذف شده در واتس‌اپ برای کاربران برنامه آزمایشی بتای این پیام‌رسان قابل دسترس شد.

به گزارش ایسنا، برای همه کاربران ممکن است پیش آمده باشد که پیامی را در واتس‌اپ به مخاطب اشتباهی ارسال کنند یا پیام ناخواسته‌ای را تصادفی به مخاطب مورد نظرشان ارسال کنند. خوشبختانه گزینه‌ای برای حذف این پیامها وجود دارد اما تصور کنید هنگامی که برای پاک کردن پیامی که به اشتباه به گروهی ارسال کرده‌اید، به جای گزینه "حذف برای همه"، گزینه"حذف برای من" را انتخاب کنید، چه وحشتی را احساس خواهید کرد. گزینه بازیابی پیام حذف شده اکنون در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد تا این نگرانی را برای همیشه رفع کند.

پایگاه خبری اندروید پلیس اوایل ژوئن گزارش کرده بود واتس‌اپ در حال تست گزینه بازیابی پیام حذف شده است. اکنون وب سایت WABetaInfo گزارش کرده است که این قابلیت برای شمار محدودی از شرکت‌کنندگان در برنامه آزمایشی واتس‌اپ در نسخه ۲.۲۲.۱۸.۱۳ اندروید، قابل دسترس شده است اما بعضی از کاربران می‌توانند گزینه بازیابی پیامهای حذف شده در نسخه‌های قدیمی‌تر را هم بیابند. فعال سازی برای شمار بیشتری از آزمایش کنندگان بتا در هفته‌های آینده فراهم خواهد شد.

پس از این که پیام را برای خودتان حذف کردید، یک اعلان (نوتیفیکیشن) در پایین صفحه ظاهر می‌شود و این حذف را تایید می‌کند. همچنین گزینه آندو یا بازگردانی وجود دارد تا پیام‌های حذف شده، بازیابی شود. البته این نوار ابزار تنها برای چند ثانیه قابل مشاهده خواهد بود و این فرصتی است که کاربران برای تغییر نظر و بازیابی پیام دارند. اپلیکیشن‌های زیادی رابط کاربری مشابهی برای گزینه بازیابی دارند که جی‌میل در راس آنها قرار دارد.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، عرضه این گزینه به صورت آزمایشی، به معنای آن است که ممکن است برای همه کاربران عرضه نشود اما امید می‌رود که واتس‌اپ بتواند این گزینه را برای همه کاربران قابل دسترس کند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کودکی در جنوب چین که پس از گیر کردن سرش بین نرده ها از بالکن طبقه هفتم یک مجموعه مسکونی آویزان شده بود با کمک یک جوان نجات یافت.

2 ساعت پیش

سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ را منتشر کرد.

2 ساعت پیش

برای استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر باید هزینه کنید و قیمت سرویس و دیش آن چقدر است؟

2 ساعت پیش

عیسی آل کثیر چند روزی است که دوباره با پرسپولیس تمرین می کند تا قرارداد جدیدی با این تیم امضا کند.

2 ساعت پیش

لایحه اصلاح قانون اسقاط خودرو ۳ پیامد شامل تعارض منافع، عدم امکان جایگزینی فرسوده ها به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی بجای ارائه گواهی اسقاط و احتمال انحراف در منابع جمع شده را در پی دارد.

2 ساعت پیش

ئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که ۴۰۰ هزار تومان بود الان ۲۹۵ هزار تومان شده است.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: از این پس وام قرض الحسنه به بیماران نیازمند در شعب بانک قرض الحسنه مهر استان‌ها ارائه خواهد شد.

2 ساعت پیش

برخی از هنرمندان کشور به اغتشاشات و اقدامات آشوبگرایانه در کشور واکنش نشان دادند که در این فیلم مشاهده می‌کنید.

2 ساعت پیش

روزنامه اطلاعات در یادداشتی به قلم سید مسعود رضوی نوشت: وقایعی که اخیراً در تهران و نقاط مختلف کشورمان رخ داد، نه اولین بار بود و آخرین بار هم احتمالاً نخواهد بود، اما به دلایل متعدد تفاوتهایی در این برهه و کل حوادث و علل و پدیدآورندگان وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...