اکونا پرس |
12 ماه پیش

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت پتروشیمی در بیست ششمین نمایشگاه نفت گاز، پالایش پتروشیمی

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت و پتروشیمی در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی

بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی انرژی، با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در سال ۱۴۰۱ حضوری فعال دارد.

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت و پتروشیمی در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبانک تجارت، این بانک با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاهنفتو گاز،پالایشوپتروشیمیبا معرفی خدمات و محصولات خود به جذب بیشتر مشتریان در این زمینه می‌پردازد.

این نمایشگاه در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و به مدت ۴ روز در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای فعالان، صاحبان این صنایع و علاقمندان به اینصنعتاست.

این نمایشگاه با ارائه جدیدترین دستاورد‌های روز در حوزه نفت،گازو پتروشیمی، امکانرشدشرکت‌های فعال در این حوزه را از طریق تبادل اطلاعات وفناوریبا یکدیگر فراهم و با کمک به تقویت زیرساخت‌های داخلی به بومی سازی تجهیزات واستقلالهرچه بیشتر کشورمان در این زمینه‌ها کمک شایانی کرده و مسیر را برایرقابتبا شرکت‌های بزرگ نفتی هموار می‌سازد.

بانکتجارتنیز با استفاده از ظرفیت‌های موجود در این صنعت با اعلام حمایت خود به جذب مشتریان حوزه نفت، گاز و پتروشیمی پرداخته است تا بتواند سودآوری متقابل دست یابد.

بانک تجارت با تامین مالی پروژه‌های مهم صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بانک پیشرو در این صنعت و به عنوان بانک سازمانیوزارت نفتشناخته می‌شود.

نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی یکی از مهم‌ترین رویدادهای داخلی برای شرکت‌ها و مهندسان فعال در حوزه‌های مختلف بالادستی و پایین دستی است و با گرد هم آوردن صنعتگران فعال در این حوزه از سراسر جهان، امکان سرمایه‌گذاری و عقد قرارداد‌های مختلف را در یک فضای مشترک فراهم می‌کند.

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با شرکت لوله گستر اسفراین موافقت نامه همکاری امضا کرد.

مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفخیز جنوب به همراه تنی چند از مدیران عامل شرکت های بهره بردار تابع این شرکت از…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابراعلام سازمان سنجش آموزش کشور، براساس ماده واحده مصوب جلسه ۱۶۲، ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به داوطلبانی که در حادثه آتش‌سوزی مدرسه شهید رحیمی درودزن استان فارس در سال ۱۳۸۵ دچار سوختگی حاد شده‌اند، سهمیه‌ای مازاد بر ظرفیت در استان بومی داوطلب به مدت دو سال در آزمون کارشناسی ارشد سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اختصاص می‌یابد.

-18 دقیقه پیش

با رد اعتراض باشگاه استقلال در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای، این باشگاه شانس بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

-36 دقیقه پیش

«نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان در مصاحبه‌ای گفت جمهوری آذربایجان نباید بر کریدور لاچین کنترل داشته باشد. 

-9 دقیقه پیش

اختتامیه مسابقات جام رمضان خراسان رضوی با حضور مسئولان شهری و کشوری برگزار شد. 

نیم ساعت پیش

روش‌های آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته به دو شیوه آموزشی و پژوهشی و شیوه آموزش‌محور است. 

-16 دقیقه پیش

زمان جلسه مهم سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس مشخص شد.

5 دقیقه پیش

رئیس جمهوری عراق و نخست وزیر لبنان در عروسی مشارکت داشتند.

11 دقیقه پیش

«احمد ابوالغیط»، دبیرکل اتحادیه کشورهای عربی روز گذشته (پنجشنبه، اول ژوئن) و طی مصاحبه با «اکسترانیوز» به موضوع کاهش اختلافات بین کشورهای عربی از جمله مصر با ایران و ترکیه پرداخت و میانجی‌گری‌های مسقط بین تهران و قاهره را مثبت ارزیابی کرد.

-8 دقیقه پیش

رئیس قوه قضائیه گفت: دغدغه امروز دولت مسأله معیشت مردم است و همه توان خود را بکار می برد و قوه قضائیه هم هر جا نیاز باشد کمک حال آنان است.

یک ربع پیش

بیشتر...