اکونا پرس |
۱ هفته پیش

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت پتروشیمی در بیست ششمین نمایشگاه نفت گاز، پالایش پتروشیمی

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت و پتروشیمی در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی

بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی انرژی، با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در سال ۱۴۰۱ حضوری فعال دارد.

حضور فعال بانک تجارت، بانک حامی صنعت نفت و پتروشیمی در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبانک تجارت، این بانک با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاهنفتو گاز،پالایشوپتروشیمیبا معرفی خدمات و محصولات خود به جذب بیشتر مشتریان در این زمینه می‌پردازد.

این نمایشگاه در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و به مدت ۴ روز در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای فعالان، صاحبان این صنایع و علاقمندان به اینصنعتاست.

این نمایشگاه با ارائه جدیدترین دستاورد‌های روز در حوزه نفت،گازو پتروشیمی، امکانرشدشرکت‌های فعال در این حوزه را از طریق تبادل اطلاعات وفناوریبا یکدیگر فراهم و با کمک به تقویت زیرساخت‌های داخلی به بومی سازی تجهیزات واستقلالهرچه بیشتر کشورمان در این زمینه‌ها کمک شایانی کرده و مسیر را برایرقابتبا شرکت‌های بزرگ نفتی هموار می‌سازد.

بانکتجارتنیز با استفاده از ظرفیت‌های موجود در این صنعت با اعلام حمایت خود به جذب مشتریان حوزه نفت، گاز و پتروشیمی پرداخته است تا بتواند سودآوری متقابل دست یابد.

بانک تجارت با تامین مالی پروژه‌های مهم صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بانک پیشرو در این صنعت و به عنوان بانک سازمانیوزارت نفتشناخته می‌شود.

نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی یکی از مهم‌ترین رویدادهای داخلی برای شرکت‌ها و مهندسان فعال در حوزه‌های مختلف بالادستی و پایین دستی است و با گرد هم آوردن صنعتگران فعال در این حوزه از سراسر جهان، امکان سرمایه‌گذاری و عقد قرارداد‌های مختلف را در یک فضای مشترک فراهم می‌کند.

 

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با شرکت لوله گستر اسفراین موافقت نامه همکاری امضا کرد.

مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفخیز جنوب به همراه تنی چند از مدیران عامل شرکت های بهره بردار تابع این شرکت از…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

8 ساعت پیش

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

8 ساعت پیش

رییس مجلس یادآور شد: مجلس بر این اعتقاد است که باید خنثی سازی تحریم‌ها، راهبرد اصلی برای اقتصاد کشور باشد، به همین دلیل همّت اصلی مجلس توجه به این امر مهم است.

8 ساعت پیش

دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت سالروز پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال ۲۰۰۰، گفت: نقش «شهید سلیمانی» در پیروزی سال ۲۰۰۰ بر کسی پوشیده نیست

8 ساعت پیش

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۷۶۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

8 ساعت پیش

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان اسلام، ایران و انقلاب بدانند که اقدامات شرارت‌آمیز، هیچ خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ما ایجاد نمی‌کند.

8 ساعت پیش

تهران-سرپرست به حجاج ایرانی قاریان اعزامی حج 1401 توصیه کرد: فرصت به دست آمده را غنیمت شمارند و از لحظه لحظه آن به بهترین شکل بهره ببرند.

8 ساعت پیش

سخنگوی دولت از اعزام هیئتی فنی از سوی سازمان محیط زیست به عراق برای پیگیری مشکل گرد و غبار خبر داد.

8 ساعت پیش

بیشتر...