خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

خان محمدی: پرسپولیس برای برد به مصاف سپاهان می رود ایسنا

خان‌محمدی: پرسپولیس برای برد به مصاف سپاهان می‌رود

پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید دیدار این تیم برابر سپاهان حساسیت خاص خودش را دارد.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس پیش از دیدار برابر سپاهان اظهار کرد: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در این فصل بازی‌های خوبی انجام داده و نشان داده که یکی از مدعیان قهرمانی است. مطمئنا این تیم برابر سپاهان هم برای برد وارد زمین می‌شود چون یکی از رقبای پرسپولیس در صدر جدول سپاهان است.

وی درباره شکست این تیم برابر تراکتور هم گفت: قبول دارم که در این بازی، شاهد عملکرد خوبی از پرسپولیس نبودیم. تیم آن شادابی خود را نداشت. این موضوع شاید به خاطر این بود که ملی‌پوشان پرسپولیس به تازگی از اردوی تیم ملی برگشته بودند و شاید کمی خسته بودند. به هرحال در دیدار برابر تراکتور، پرسپولیس بازی خوبی انجام نداد.

او در ادامه گفت: تراکتور به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود. این تیم می‌دانست پرسپولیس رو به جلو بازی می‌کند و همین خاطر برای ضعف‌های پرسپولیس در خط دفاع برنامه‌ریزی کرده بود. روی چند صحنه هم از سمت راست و هم چپ تراکتور حملاتی را روی دروازه پرسپولیس طراحی کرد.

خان‌محمدی در ادامه درباره اینکه آیا لوکادیا می‌تواند به تنهایی در خط حمله پرسپولیس کار کند هم گفت: گل‌محمدی علاقه دارد تیمش با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کند. در این سیستم با توجه به تراکم نفرات، تیم عملکرد بهتری در کارهای دفاعی دارد. با این حال وقتی تک مهاجم در زمین حضور دارد، بازیکنان کناری که باید در حمله به او اضافه بشوند. لوکادیا بازیکن بسیار خوبی است که دروازه‌ را خوبی می‌شناسد و از فرصت‌ها به خوبی استفاده می‌کند اما به هرحال باید بازیکنان کناری هم اضافه شوند تا تیم در حمله با تعداد نفرات بیشتر کار کند.

وی درباره اینکه آیا مهدی عبدی هم ‌می‌تواند در خط حمله به پرسپولیس کمک کند هم گفت: سیستمی‌ که آقای گل‌محمدی بازی می‌کند، تک مهاجم است. اگر قرار باید عبدی بازی کند باید یکی از نفرات کناری باشد اما او یک مهاجم نوک است.

او درباره حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان هم گفت: این دیدار همیشه حواشی خاص خودش را دارد. هواداران دو تیم برای هم کری می‌خوانند و این بازی برایشان حساسیت خاصی دارد. بازی پرسپولیس و سپاهان آنقدر حساس است که فکر می‌کنم بعد از داربی تهران مهم‌ترین بازی لیگ محسوب می‌شود. البته این بازی نسبت به داربی تفاوت‌هایی دارد. در داربی دو تیم از ترس باخت طوری بازی می‌کنند که بازی معمولا مساوی می‌شود اما در این دیدار هر دو تیم برای برد وارد زمین می‌شوند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ایران توانست با پیروزی برابر ولز، به رتبه بیستم آسیا بازگردد اما صدر آسیا همچنان در اختیار ژاپن است.

2 ساعت پیش

رهبر انقلاب در پاسخ به عده‌ای که می‌گویند صدای ملت را بشنوید، فرمودند: صدای رعدآسا در 13 آبان امسال بلند شد. منبع: دانشجو

2 ساعت پیش

سفر آبی پوشان به امارات لغو شده است و احتمالا آبی پوشان در تهران تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.

2 ساعت پیش

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اظهار این که ماموریت نیمه تمام سردار شهید سلیمانی را دهه هشتادی ها با از بین بردن رژیم اسرائیل تمام می کنند، هشدار داد که اگر این رژیم و آمریکا اشتباه فاحشی علیه ایران مرتکب شوند ،ببیند این نسل با شما چه می کند. منبع: دانشجو

2 ساعت پیش

رویداد۲۴ نوشت: زهره سادات لاجوردی می‌گوید: حجاب یکی از ضروریات دین است و مسئله‌ای نیست که بخواهیم از آن، چشم‌پوشی کنیم. در صحبت‌های امام و رهبری هم، این مسئله است، چون می‌خواهند دین اسلام پیاده شود.

2 ساعت پیش

ابوالفضل جلالی دفاع چپ تیم استقلال با گذشت ۱۸۰ دقیقه از حضور تیم ملی در جام جهانی هنوز نتوانسته حتی یک دقیقه هم برای این تیم به میدان برود.

2 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا و انگلیس، یکی از هواداران روی سکوهای استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

1 ساعت پیش

سیدمجید حسینی پس از اتفاقات بازی اول و برخورد صورت به صورت با علیرضا بیرانوند در شرایط سختی قرار گرفته بود.

2 ساعت پیش

در دقیقه ۸+۹۰ روزبه چشمی مهم‌ترین گل زندگی‌اش و یکی از مهم‌ترین گل‌های تاریخ فوتبال ایران را به تیم ملی ولز زد.

2 ساعت پیش

بیشتر...