ورزش سه‌ |
3 روز پیش

مطمئنم هرگز مربی رئال بارسلونا نخواهم شد ورزش سه

کد خبر : 1866690 |05 بهمن 1401 ساعت 14:15 |29.2K بازدید |3دیدگاه

مارسلینو در مصاحبه با رادیو مارکا

مطمئنم هرگز مربی رئال و بارسلونا نخواهم شد

مارسلینو گارسیا تورال، مربی 57 ساله اسپانیایی، معتقد است هرگز شانس هدایت دو غول بزرگ فوتبال اسپانیا را پیدا نخواهد کرد.

مطمئنم هرگز مربی رئال و بارسلونا نخواهم شد

به گزارش "ورزش سه"، مارسلینو گارسیا از پایان فصل گذشته و با جدایی از بیلبائو بدون تیم است و مدتی گفته می شد شانس اول هدایت اسپانیا پس از جام جهانی خواهد بود اما این‌چنین نشد و لوییس دلافوئنته جانشینلوییس انریکهشد. مارسلینو که سابقه هدایت تیم های مطرحی چون سویا، ویارئال و والنسیا را در کارنامه دارد و با والنسیا فاتح کوپا دل ری نیز شده، معتقد است هرگز شانس هدایت رئال و بارسا را پیدا نخواهد کرد.

1794928

او به رادیو مارکا گفت:«تقریبا به این اطمینان رسیده ام که هرگز رئال و بارسا با من تماس نخواهند گرفت. آن‌ها یا به سراغ مربیان پرافتخار غیراسپانیایی می روند یا از بازیکنان سابق‌شان استفاده می کنند. من چنین شرایطی را ندارم و مطمئنا شانسی برای مربیگری این دو تیم بزرگ نخواهم داشت.»

مارسلینو در مورد هدایت بیلبائو گفت: «بیلبائو واقعا تیم خاصی است و تجربه جالبی بود. همه بازیکنان تیم اهل باسک هستند و تمام رده های پایه بیلبائو را طی کرده اند. آنها در زمین می خواهند پاسخ اعتماد و حمایت خانواده و دوستان خود را بدهند و گاهی این فشار به ضرر تیم تمام می شود.»

1794929

آینده: «شاید به خارج از اسپانیا بروم و هدایت تیمی در لیگ برتر انگلیس از لحاظ اقتصادی گزینه خوبی خواهد بود؛ چون حتی تیم های ضعیف و رده پایین انگلیسی هم توان اقتصادی بالایی دارند.»

تیم ملی اسپانیا:«معتقدم لوییس انریکه کارش را خوب انجام داد و پس از جدایی او امید اندکی داشتم که جانشینش شوم ولی خیلی زود این امید به یاس تبدیل شد. اشتیاق زیادی داشتم ولی حالا کاملا حامی مربی جدید هستم.»

تیم ملی اسپانیاتیم ملی اسپانیا
رئال مادریدرئال مادرید
بارسلونابارسلونا
اتلتیک بیلبائواتلتیک بیلبائو
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
لوییس انریکهلوییس انریکه
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی اسپانیاتیم ملی اسپانیا

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی اسپانیا، بازی بعدی تیم ملی اسپانیا و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی اسپانیا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...