ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

تلاش نافرجام امباپه: لواندوفسکی انتخاب دیگری داشت ورزش سه

کد خبر : 1857344 |13 آذر 1401 ساعت 18:30 |9.3K بازدید |3دیدگاه

تلاش نافرجام امباپه: لواندوفسکی انتخاب دیگری داشت

کیلیان امباپه از روبرت لواندوفسکی خواسته تا تابستان گذشته در پاری سن ژرمن به او بپیوندد.

تلاش نافرجام امباپه: لواندوفسکی انتخاب دیگری داشت

به گزارش "ورزش سه"،کیلیان امباپهدر ماه می قرارداد جدیدی با پاری سن ژرمن به مدت سه فصل امضا کرد و در نهایت به شکل غیرمنتظره ای به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ منفی داد. از آن مقطع بارها شایعاتی در مورد خواسته های این ستاره فرانسوی از باشگاه و بندهای عجیب قرارداد امباپه منتشر شده است. حالا نشریه لوپاریزین در گزارشی مدعی شد که کیلیان امباپه از باشگاه خواسته است تا یک مهاجم درجه یک جهانی را به خدمت بگیرد تا در کنار او در پایتخت فرانسه بازی کند.

به نظر می رسد انتخاب امباپه در آن مقطع برای خط حمله روبرت لواندوفسکی بوده است. قرار بود این ستاره باتجربه و لهستانی پس از هشت فصل حضور درخشان در ترکیب بایرن مونیخ، این باشگاه را ترک کند و رابطه طرفین از همان اواخر فصل شکرآب شده بود.

ستاره فرانسوی تا آنجا پیش رفت که در تاریخ 26 می و در شهر کن با لواندوفسکی دیدار کرد تا ستاره لهستانی را برای انتقال به پاری سن ژرمن ترغیب کند. امباپه احساس می کرد که بهترین عملکرد را در کنار یک شماره 9 سنتی تر ارائه می دهد و لواندوفسکی بهترین گزینه برای او و باشگاه پاری سن ژرمن برای کسب موفقیت در فصل جاری است.

در نهایت تلاش امباپه به جایی نرسید، زیرا لواندوفسکی علاقمند به انتقال به بارسلونا بوده و در نهایت در ماه ژوئن به این تیم پرطرفدار اسپانیایی پیوست. به نظر می رسد کیلیان امباپه در ماه های اخیر از سران پاری سن ژرمن دلخور بوده و مدعی شده آنها به وعده های خود هنگام تمدید قرارداد پایبند نبوده اند.

تیم ملی فرانسه
رابرت لواندوفسکی
تیم ملی لهستان
کیلیان امباپه
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی فرانسهتیم ملی فرانسه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی فرانسه، بازی بعدی تیم ملی فرانسه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی فرانسه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...