اکونا پرس |
۱ هفته پیش

شست شو پاکسازی محوطه داخلی پیرامونی مدارس منطقه 19 در طرح استقبال از مهر

شست و شو و پاکسازی محوطه داخلی و پیرامونی مدارس منطقه 19 در طرح استقبال از مهر

طرح استقبال از مهر با ارائه خدمات شهری در محوریت های گوناگون در محوطه داخلی و پیرامونی مدارس نواحی پنجگانه منطقه 19 در راستای آماده سازی مراکز آموزشی در فصل بازگشایی مدارس با همت و جدیت تمام در حال انجام است.

شست و شو و پاکسازی محوطه داخلی و پیرامونی مدارس منطقه 19 در طرح استقبال از مهر
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه 19، تورج فرهادی شهردار منطقه با اشاره به اهمیت بهبود فضای بصری شهر در افزایششور و نشاطدانش آموزان بیان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید به منظور آماده سازی مدارس تاکنون 250 هزار متر مربع عملیات شست و شو محوطه، جداره ها، نما، درب و تابلو در 38مدرسهانجام شده و تا پایان اجرای طرح در سایر مدارس نیز ادامه خواهد داشت.

همچنین نسبت به گندزدایی 360 چشمه سرویس بهداشتی داخل مدارس،لایروبی 6 هزار متر مربع انهار مقابل مراکز آموزشی، امحای پوستر ها و برچسب بر روی جداره های این مراکز به مساحت بالغ بر 100 متر مربع و جمع آوری 15 کامیونخاکو نخاله تعمیرات مدارس اقدام شده است.

به گفته این مسئول در راستای کنترل نظافت پیرامونی مدارس 15 مخزن نو مقابل این مکان ها تعبیه و به همین تعداد نیز زیر مخزنیرنگ آمیزیشده است .

شهردار منطقه با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی نواحی پنجگانهخدمات رسانیبه شکل موثری در اطراف مدارسپوششداده می‌شود اظهار کرد: رسیدگی بهفضای سبزداخل مراکز تحصیلی و معابر منتهی به آنها، شستشوی جداول معابر منتهی به مدارس، مبارزه باجانورانموذی، توزیع کیسه‌های جمع آوری پسماندهای خشک و مخازن و کارتن پلاست نصب پرچمایرانو... نیز درحال انجام است.

طرح مسقف شدن پایانه حمل ونقل عمومی سازمان آب با هدف تامین رفاه شهروندان و رانندگان اجرا می شود.

سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از آغاز عملیات تعویض و بهسازی چمن های مصنوعی باب الرضای تهران خبر داد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

نیم ساعت پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

1 ساعت پیش

در بازار خودروهای ایرانی قیمت سمند ۵ میلیون تومان ارزان شد پژو پارس نیز در هفته کاهش ۵ میلیونی را ثبت کرد ۲۰۷ اتومات ۱۵ میلیون تومان نسبت به اول هفته کاهش قیمت داشته است دنا پلاس نیز ۵ میلیون ارزان شده است همچنین هایما نیز افت ۱۰ میلیونی داشته است. در خودروهای سایپا هم تیبا و ساینا افت ۵ میلیونی داشتند قیمت کوییک نیز کاهش ۵ میلیونی داشت.

نیم ساعت پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

نیم ساعت پیش

به خوبی می‌دانیم در کادر فنی یک تیم یکی از مهمترین مربیان مربی بدنساز است.

13 دقیقه پیش

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

نیم ساعت پیش

در آگهی‌های بازار خودرو، شاهین مدل ۱۴۰۲ صفر ۵۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین خودرو شاهین مدل ۱۴۰۱ با کارکرد چهار هزار و ۹۸۶ کیلومتر ۵۴۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

13 دقیقه پیش

تیم پرسپولیس بار دیگر در یک بازی به دلیل ناهماهنگی میان علیرضا بیرانوند و بازیکنان خط دفاع یا هافبک گل خورد.

نیم ساعت پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...