خبرآنلاین |
۴ هفته پیش

زوج استقلالی پرسپولیسی در تیم سابق فرهاد مجیدی خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ رسانه‌های اماراتی در حال خبر ارائه پیشنهاد باشگاه اتحاد کلبا به شهریار مغانلو را منتشر کرده‌اند که پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد این موضوع صحت دارد. مغانلو هر چند یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد اما قرارداد او به صورت مشروط است و در صورت دریافت پیشنهاد خارجی، شهریار مغانلو می‌تواند بند فسخ خود را فعال کند که گفته می‌شود باتوجه به پیشنهاد مطرح‌شده از سوی تیم اتحاد کلبا، شهریار مغانلو در سودای آن است که این بند را فعال کند.

اتحاد کلبا فصل موفقی را پشت سر نگذاشت و نتوانست در جمع مدعیان فوتبال باشگاهی امارات باشد اما با این وجود، عملکرد مهدی قایدی خیره‌کننده بود و او توانست جزو 5 بازیکن برتر فصل اخیر لیگ برتر امارات باشد. همین مسئله باعث شده تا مدیران باشگاه اتحاد کلبا به دنبال دائمی‌کردن قرارداد مهدی قایدی باشند و در این مسیر آن‌ها باید بتوانند رضایت مسئولان باشگاه شباب‌الاهلی امارات را جلب کنند که گفته می‌شود رایزنی‌های اولیه انجام شده است.

شباب‌الاهلی برای صدور رضایت‌نامه قایدی خواهان 3.5 میلیون دلار است که مسئولان باشگاه اتحاد کلبا در حال رایزنی برای کاهش رقم رضایت‌نامه ستاره ایرانی هستند. کلبایی‌ها امیدوارند که مذاکرات‌شان با شباب‌الاهلی، فرجام مثبتی داشته باشد و باتوجه به چراغ سبز مهدی قایدی، بتوانند قرارداد او با تیم‌شان را دائمی کنند و از سوی دیگر، پروژه جذب شهریار مغانلو هم به سرانجام برسانند تا با خرید قطعی 2 ستاره ایرانی، ترکیب تیم‌شان را در فاز تهاجمی تقویت نمایند.

257 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در پرونده فساد هرکسی که فراخوانده می‌شود باید برود و پاسخگو باشد، امسال یک لیگ خوب و پاک را برگزار خواهیم کرد.

یک ربع پیش

با حکم رییس فدراسیون به محمدیان، فعالیت رشته لوژسواری در فدراسیون اسکی و ورزشهای زمستانی رسما آغاز شد.

8 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من سال های زیادی را در ایران گذرانده ام و این کشور به مانند خانه برای من می ماند.

1 ساعت پیش

آتیلا حجازی با انتشار یک استوری راجع به شرایط علی چینی توضیح داد و از بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال تشکر کرد.

8 ساعت پیش

خواننده سرشناس کلمبیایی باردیگر شور و هیجان را به استادیوم‌های فوتبال آورد.

10 ساعت پیش

باشگاه خیبر خرم‌آباد با 2 بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.

6 ساعت پیش

روزنامه عراقی پیشنهاد سپاهان به ستاره تیم ملی فوتبال این کشور را وسوسه‌کننده اعلام کرد.

10 ساعت پیش

زمان دربی لیگ برتر بیست و چهارم مشخص شد.

نیم ساعت پیش

خرید بمب استقلال در این فصل نقل و انتقالات در فضای مجازی فعال است.

7 ساعت پیش

بیشتر...