راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

تنها گزینه خط دفاع استقلال پس از هایجک غیرمنتظره سپاهان راهبرد معاصر

تنها گزینه خط دفاع استقلال پس از هایجک غیرمنتظره سپاهان!

استقلالی ها امیدوار بودند از بین دو مدافع جوان فوتبال ایران بتوانند یکی را جذب کنند که از بین آنها یکی با سپاهان قرارداد امضا کرد.

به گزارش راهبرد معاصر، از روز گذشته اخباری منتشر شده که استقلال برای جذب سامان فلاح به باشگاه گل گهر نامه زده است تا آبی ها بتوانند این مدافع جوان را به خدمت بگیرند.

این در شرایطی است که نکونام خودش برای اولین بار از امین حزباوی در ترکیب فولاد استفاده کرد و گفته می شود دوست دارد این بازیکن را به استقلال بیاورد؛ اگرچه آبی ها اقدام رسمی برای جذب او انجام ندادند و این بازیکن شب گذشته با سپاهان قرارداد امضا کرد.

با این شرایط سامان فلاح مهمترین گزینه استقلال در خط دفاع خواهد بود و آبی ها در تلاش هستند هرطور شده رضایت باشگاه گل گهر را برای صدور رضایت نامه این بازیکن جلب کنند./ خبرورزشی#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی‌تر از گذشته دنبال خواهد شد.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

نیم ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

نیم ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

یک ربع پیش

رئیس‌جمهور منتخب را حلقه‌ای محاصره کرده که برخی از آنها سوابقی همچون پادویی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در فتنه ۸۸، حمایت از تحریم انتخابات، عاملیت ناراضی‌تراشی و ناکارآمدی عمدی در دولت اشرافی روحانی، متهم بودن به فساد اقتصادی، پرونده فساد کرسنت و اجرای سند ضدفرهنگی و ضداسلامی ۲۰۳۰ دارند.

نیم ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

نیم ساعت پیش

محققان موسسه تحقیقات برنج کشور و جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در یک پژوهش جالب به بررسی استفاده از فرومون‌های جنسی برای کنترل کرم ساقه‌خوار نواری برنج و کاهش خسارت این آفت پرداخته اند.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: تاکنون نشانه‌ای دال بر اینکه ایران واقعا تصمیم گرفته است سلاح هسته‌ای تولید کند، ندیده‌ام.

نیم ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...