بهره برداری از ۶۹۶ واحد تولیدی کسب کار های خرد در هرمزگان all tv logo

بهره برداری از ۶۹۶ واحد تولیدی کسب و کار‌های خرد در هرمزگان
هرمزگانبندرعباس

مهدی خورگویی مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید هرمزگان افزود: قرار است تا پایان سال این تسهیلات به ۲۲۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

وحید خباززاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی صندوق کار آفرینی امید کشور هم در این مراسم گفت: اولویت پرداخت تسهیلات در هرمزگان ۴ محور پرورش ماهی، میگو، توسعه ناوگان صیادی و نهضت احیای واحد‌های صنفی است.

خباززاده افزود: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

وی گفت: امسال پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در کشور پرداخت شده است که سال آینده به دو برابر افزایش می‌یابد.

تسهیلات غیر حضوری، تسهیل وسایل کار آفرینان و ارائه راهکار‌های جدید برای کارآفرینان از مهم‌ترین برنامه‌های صندوق کار آفرینی امید است.

احسان کامرانی معاون سیاسی - امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان هم در این مراسم گفت: حمایت از کسب و کار‌های خرد، در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان مصوب شد.

کامرانی افزود: سال آینده تسهیلات ویژه‌ای به کارآفرینان استان پرداخت می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانهرمزگانبندرعباس#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنی گانتس با تأکید بر اینکه ارتش صهیونیستی باید اهداف نظامی خود را در غزه تکمیل کند، از تلاش آمریکا برای جلوگیری از برقراری آتش‌بس در غزه تشکر کرد.

یک ربع پیش

ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل‌آباد از صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

استاندار خراسان شمالی در دیدار امروز خود با استاندار آخال ترکمنستان و هیئت همراه او گفت: ارتباط با کشورهای همسایه و ترکمنستان رو به افزایش است. 

نیم ساعت پیش

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز چهارشنبه از پایگاه هواپیماسازی کازان بازدید کرد.

13 دقیقه پیش

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر ستاد بزرگداشت دهه مهدویت و ولایت فارس با بیان اینکه جشن‌های نیمه شعبان به‌صورت با شکوه و با محوریت مردمی در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: تبلیغات انتخاباتیکاندیداها جشن‌های نیمه شعبان را تحت شعاع خود قرار ندهد.

یک ربع پیش

فرمانده سپاه چابهار گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای یعنی پشتیبانی از نظام و کشور است و وقتی مردم در رأی‌گیری حضور دارند؛ یعنی به این نظام اعتقاد داشته و پشتیبان کشورشان هستند برای همین حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود.

نیم ساعت پیش

سر جیم رتکلیف: باید از همسایه‌های پر سر و صدایمان چیزهایی بیاموزیم. همسایه‌های دیگری هم داریم. آن‌ها در پایان دشمن ما هستند و چیزی بهتر از این نیست که منچسترسیتی و لیورپول را از جایگاه‌شان به زیر بکشم.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی ۶ جدید عضو شورای عالی آموزش و پرورش را برای یک دوره ۴ ساله منصوب کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...