خبر 24 |
۲ هفته پیش

کاپیتان عربستان در دعوا با مانچینی به آیه قرآن پناه برد خبر24

کاپیتان عربستان در دعوا با مانچینی به آیه قرآن پناه برد!
به گزارشخبر24، حسبی الله و نعم الوکیل :خداوند مرا بس است و او بهترین پشتیبان است، این واکنش سلمان الفرج، کاپیتان تیم ملی عربستان بعد از حکم جریمه سنگین نقدی در پرونده درگیری اش با روبرتو مانچینی است.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان امروز حکم نهایی درگیری مانچینی با ۶ بازیکن ملی پوش سعودی و در راس آنها سلمان الفرج کاپیتان تیم را صادر کرد و در این پرونده ۶ یاغی محکوم و مانچینی تبرئه شد.
کاپیتان عربستان در دعوا با مانچینی به آیه قرآن پناه برد!
الفرج از سوی کمیته انضباطی به دلیل عدم تمایل برای بازی در تیم ملی عربستان ۲۰۰ هزار ریال ( ۳ میلیارد تومان) جریمه نقدی شد. دو بازیکن دیگر هم جریمه نقدی شد ولی ۳ بازیکن دیگر محرومیت ۳ تا ۵ ماهه نیز دریافت کردند.

منبع: فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علی رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی ۶۲ نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هئیت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

نیم ساعت پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

1 ساعت پیش

مریخ نورد استقامت بازهم تصاویر شگفت انگیزی را از سطح سیاره سرخ برای ما ارسال کرده است. اگرچه در این تصاویر ارسالی، تفاوت چندانی را با نمونه‌های قبل نمی‌توان یافت، اما لحظه‌ای سفر به مریخ از دریچه دوربین این روبات جذاب، خالی از لطف نیست.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

1 ساعت پیش

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

1 ساعت پیش

رییس پلیس فتا پایتخت با اشاره به اعلام واریز مرحله جدید سود سهام عدالت نسبت به فرصت‌طلبی جدید شیادان مجازی در این خصوص هشدار داد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تعداد ۲۰۰ حمله سایبری و پنج حمله بزرگ را در روز انتخابات توسط دستگاه های امنیتی و سازمان پدافند غیرعامل کشور کشف، کنترل و خنثی کردیم.

1 ساعت پیش

منابع آمریکایی از وقوع آتش سوزی گسترده و چندین انفجار در یک منطقه صنعتی در ایالت میشیگان خبر دادند. این حادثه در یک کارخانه مخازن نیتروژن مایع رخ داده و حجمی عظیمی از دود و آتش منطقه را فراگرفته است. پلیس از مردم خواسته‌به محل حادثه نزدیک نشوند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...