3 روز پیش
2 بازدید

غایب بزرگ سپاهان در مصاف حساس با استقلال؟!

امیرقلعه نویی با توصیه پزشکان اجازه حضور روی نیمکت سپاهان در دیدار برابر استقلال را ندارد !...

غایب بزرگ سپاهان در مصاف حساس با استقلال؟!

به گزارشمدالو به نقل از ورزش سه، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان امروز از بیمارستان چمران اصفهان مرخص شد تا پس از چهار به خانه برگردد؛ اما پزشکان او نگرانی ویژه ای روی سلامتی امیرقلعه‌نویی با توجه به فشار بالای بازی های پیش رو دارند.


به همین بهانه با علی ربیعی پزشک باشگاه سپاهان صحبت کردیم تا در جریان جزئیاتی از شرایط امیرقلعه نویی در آستانه دیدار حساس برابر استقلال قرار بگیریم.


علی ربیعی پزشک تیم فوتبال سپاهان حرف هایش ار اینطور آغاز کرد و  گفت:« آقای قلعه نویی به خاطر اتفاقاتی که در بازی با صنعت نفت آبادان رخ داد و فشاری که تحمل کردند، دچار یک حمله عصبی شدند.» 


او سپس ادامه داد:« پزشکان همیشه در ارتباط با سلامتی بیمارانشان و به خصوص افرادی که شغل‍خای پراسترس دارند، نگرانی ویژه ای دارند  و در مورد آقای قلعه نویی هم این شرایط وجود دارد و توصیه شده که دو سه روزی تحت نظر باشند.» 

غایب بزرگ سپاهان در مصاف حساس با استقلال؟!


ربیعی سپس با اشاره به دیدار روز شنبه استقلال و سپاهان و اینکه امیرقلعه نویی در این دیدار می تواند روی نیمکت تیمش حضور داشته باشد، عنوان کرد:« این بازی آنطور که پزشکان آقای قلعه نویی اعلام کرده اند، به هیچ وجه صلاح ندانسته اند که روی نیمکت حضور داشته باشند.»  


او سپس در واکنش به این سوال که آیا پزشکان ادامه مربیگری را برای سلامتی امیرقلعه نویی پرخطر عنوان کرده، اند، اینطور توضیح داد:« به هر حال مربیگری شغل پراسترسی است و اگر اینطور باشد، هیچ کس نباید مربیگری کند. مربیان ۹۰ دقیقه فشار عجیبی را روی نیمکت تجربه می کنند. ما به عنوان پزشک وقتی روی نیمکت تیم هستیم، استرس بردن تیم را داریم و شما ببینید سرمربی چه شرایطی را دارد.» 


پزشک سپاهان سپس حرف هایش را از سر گرفت و اضافه کرد:« صحبت و شایعات زیاد ممکن است مطرح شود ولی اینطور نیست و به امید خدا حال ایشان خوب می شود و روی نیمکت خواهد نشست. عرض بنده این است کلا مربیگری در بحث فوتبال همیشه استرس های خودش را دارد. به هر حال در مورد اقای قلعه نویی هم این استرس ها بیشتر است. » 


ادامه حرف‌های ربیعی در رابطه با شرایط امیرقلعه نویی و اینکه آیا در بازی های بعدی تیمش پس از مصاف با استقلال می تواند روی نیمکت بنشیند، اینطور عنوان شد:« این دیگر نظر پرشکان و همکارانی است که ایشان را تحت درمان قرار داده اند. آقای قلعه نویی تحت نظر پزشمان متخصص است. من به عنوان پزشک ورزشی نمی توانم دقیق در این مورد صحبت کنم، ولی در مورد بازی استقلال که بازی پرفشاری برای آقای قلعه نویی است، با در نظر گرفتن این نکته که چند روز بیشتر از حمله عصبی ایشان سپری نشده، تاکید کرده‌اند که روی نیمکت نباشند.» 


پزشک باشگاه سپاهان ادامه داد:« آقای قلعه نویی یکی از سرمایه های ورزش کشور هستند. من یک پزشک دانشگاهی هستم و در درتدریس هم می کنم. بیست و چند سالی می شود که در فوتبال هستم. به نظرم افرادی مثل آقای قلعه نویی و آقای دایی سرمایه های کشور هستند و به همین خاطر پزشکان آقای قلعه نویی توصیه کرده اند ایشان روی نیمکت نباشند تا تهدیدی برایشان ایجاد نشود.» 


این چیزهایی است که من می دامم و این چیزهایی که شما را می گویید را از شما می شنوم.

بیشتر بخوانید:

تماس وزیر ورزش با امیرقلعه‌نویی

امیر قلعه‌نویی از بیمارستان مرخص شد

 

 #‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: مدال


مطالب پیشنهادی

چه کسی کشتی طوفان‌زده وزارت کشاورزی را به ساحل می‌رساند؟

چند ماهی است که گمانه زنی برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی بدون نتیجه ادامه دارد.

روحانی به مردم: از روز شنبه مرحله سخت مبارزه با کرونا شروع می‌شود /آن روز که فهمیدیم کرونا در قم نشر یافته، همان روز از قم هم خارج شده بود - خبرآنلای

روحانی گفت: آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند که متوجه شدیم. آن روز که ما فهمیدیم هم در قم شیوع یافته و هم از قم عبور یافته است.

نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش | نکات مهم و نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش

نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نکاتی پیرامون نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نحوه دم کردن انواع قهوه و روش دم کردن قهوه را در پرشین وی بخوانید

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

نصیحت مشفقانه به منتخبان جدید خانه ملت

من به تازگی راجع به کارنامه سال ۹۸ فکر می کردم، از سیل در روزهای ابتدایی سال شروع شد، ابتدا پنج استان را به خود درگیر کرد و سپس به ۲۵ استان رسید.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

این شَبَحِ ارتش ایران، قاتل شناورهای چند میلیون دلاری در خلیج فارس است + عکس

باشگاه خبرنگاران نوشت: نیروی دریایی ارتش همواره جهت حفظ منافع دریایی کشور نیاز به ساخت تجهیزات پیشرفته دارد.

دعوای کرونایی سیاسیون به قیمت جان مردم /یا کمک کنید یا سکوت /زمان حمله به دولت است یا حمایت؟ /توصیه‌ها و تلنگرها به سیاستمداران

کاربران خبرآنلاین درباره دعواهای سیاسی کرونازده نظر دادند و به سیاسیون در این رابطه توصیه‌هایی کردند.

تغییر چهره سیاسی پارلمان یازدهم /سونامی اصولگرایان به بهارستان رسید

نتیجه یازدهمین دوره انتخابات مجلس تغییر حداکثری در چهره سیاسی پارلمان را رقم زد و اکثریت نمایندگان مجلس فعلی حداقل برای ۴ سال آینده در پارلمان حضور نخواهند داشت.

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز | علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و درست کردن آن

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و علت چسبیدن ته دیگ پلوپز چیست و طرز تهیه یک ته دیگ برشته و خوشمزه و نکات درست کردن ته دیگ را در پرشین وی بخوانید

انتقاد توئیتری آقای نماینده از عدم رعایت پروتکل ضدکرونایی در صحن مجلس /صحنه هایی خلاف موازین بهداشتی به دنیا مخابره شد

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد.

لطفا کرونا را بهانه تسویه حساب سیاسی نکنید

این روزها شاهد برخی تسویه حساب‌های سیاسی با بهره‌گیری از فضای ملتهب ناشی از گسترش ویروس کرونا هستیم.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

کاندیدای انتخابات مجلس که رهبر انقلاب از اقدام ضدکرونایی او تقدیر کرد+عکس

فارس نوشت: رهبر معظم انقلاب صبح امروز در بیاناتشان به حرکت های مردمی و جهادی اشاره کردند.

ویدیو - رکورد جهانی که سپاه در مبارزه با کرونا شکست

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه گفت: سپاه در آماده سازی تخت های بیمارستانی ویژه برای بیماران کووید 19؛ رکورد زد.

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

مطالب مرتبط