خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

قیمت طلا سکه امروز چهارشنبه خرداد ۱۴۰۱ رضوی

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
به گزارشخبرگزاری رضوی، امروز  (چهارم خرداد ۱۴۰۱ ) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم ۱۴ میلیون تومان، نیم سکه ۸ میلیون  تومان، ربع سکه ۵  میلیون تومان و سکه یک گرمی۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.  
همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۸۵۹ دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.
شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:
محصول نرخ (تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14.300.000
سکه تمام طرح قدیم 14.000.000
نیم سکه بهار آزادی8.000.000
ربع سکه بهار آزادی5.000.000
سکه گرمی 2.850.000
اونس جهانی یک هزارو 859 دلار و 44 سنت 
طلای ۱۸ عیار 1.380.400
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس‌جمهور گفت: مناسبات خوب نیروهای مسلح ایران و پاکستان شرایط امنیتی نسبتاً مناسبی در مرزهای دو کشور بوجود آورده است

6 ساعت پیش

تهران – رهبر جریان صدر از رئیس جمهوری عراق به خاطر امضا نکردن قانون جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

6 ساعت پیش

عربستان_ بر اساس اعلام ستاد مکه تا پایان امروز 32 هزار و 735 نفر از زائران و عوامل کاروان های حج تمتع 1401 وارد عربستان می شوند.

6 ساعت پیش

آل خلیفه در جدیدترین اقدام سرکوبگرانه خود علیه ملت بحرین و اقدامی مغایر با آزادی های دینی، مانع سفر بحرینی ها به ایران شد.

6 ساعت پیش

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: مصوبه هیئت وزیران برای ممنوعیت واردت خودرو به مناطق آزاد به قوت خود باقی است.

7 ساعت پیش

جویبار - فرماندار جویبار با اشاره به نقش اثرگذار نهاد کمیته امداد در کاهش فقر در جامعه، گفت: این نقش باید به سمت توانمندسازی جامعه هدف زیرپوشش تقویت شود.

6 ساعت پیش

تبریز-مجید کیانی انتصابات در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس را با اعتماد به گزینه‌های بومی و زاده جلفا آغاز و با صدور احکامی جداگانه، مشاور و مدیر حوزه مدیر عامل، سرپرست محیط زیست و سرپرست مدیریت بازرگانی این سازمان را منصوب کرد.

6 ساعت پیش

بیرجند-پیشکسوت دفاع مقدس و فرمانده پیشین سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم با اشاره به ضرورت جهاد تبیین، گفت: اگر حوادث مهم کشور فراموش شوند شاید دشمن بتواند جای جلاد و شهید را عوض کند.

6 ساعت پیش

به همت معاونت اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی جمعی از خدام بارگاه منور رضوی به منظور برپایی موکب خدمت‌رسانی به زائران حرم کاظمین در ایام شهادت امام جواد(ع) به عتبات عالیات اعزام شدند.

6 ساعت پیش

بیشتر...