ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

صدرنشین یونان به دنبال کاپیتان تیم ملی ورزش سه

کد خبر : 1857047 |12 آذر 1401 ساعت 11:53 |5.7K بازدید |1دیدگاه

یک مقصد غیرمنتظره برای جهانبخش

صدرنشین یونان به دنبال کاپیتان تیم ملی

ستاره ایرانی شاغل در لیگ اردیویسه با پیشنهادی از صدرنشین یونان مواجه شده است.

صدرنشین یونان به دنبال کاپیتان تیم ملی

به گزارش "ورزش سه" وبسایت 1908 در خبری از علاقه باشگاه پاناتینایکوس یونان به جذبعلیرضا جهانبخشخبر داده است. سرمربی صدرنشین فعلی سوپرلیگ یونان با ابراز علاقه به جذب وینگر ایرانیفاینورد، از سران باشگاه خود فتح باب مذاکره با این باشگاه هلندی را خواستار شده است.

هرچند هنوز مذاکره رسمی‌ای بین دو باشگاه شکل نگرفته و با توجه به قرارداد جهانبخش تا سال 2024 و بند تمدید یک ساله، نحوه مدنظر مدیران باشگاه یونانی و هلندی برای انجام این انتقال مشخص نیست، اما ایوان یووانوویچ صرب، سرمربی این تیم یونانی، روی جذب زمستانی جهانبخش اصرار خاصی دارد.

علیرضا که به عنوان کاپیتان سوم تیم ملی در جام جهانی قطر به همراه ایران از صعود به دور حذفی باز ماند، در 57 بازی خودش با لباس فاینورد، 10 گل و هفت پاس گل برای تیمش ثبت کرده و حالا باید دید به تیمی که با دوازده امتیاز اختلاف نسبت به آ.اک.آتن - باشگاهی که از حاج‌صفی و محمدی بهره می‌برد - می‌پیوندد و نخستین بازیکن ایرانی این باشگاه لقب می‌گیرد یا در نهایت در فاینورد ماندنی خواهد شد.

تیم ملی ایران
فاینورد
علیرضا جهانبخش
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...