خودروتک |
3 ماه پیش

نظر متفاوت مدیرعامل استقلال در مورد بازیکن مغضوب فرهاد مجیدی

نظر متفاوت مدیرعامل استقلال در مورد بازیکن مغضوب فرهاد مجیدی

آنچه باعث شده تا آجورلو به مخالفت با جدایی مظاهری بپردازد احتمال مصدومیت سید‌حسین حسینی و فقدان یک دروازه‌بان مطمئن در بازی‌های سخت نیم فصل دوم است.

به گزارش ایران ورزشی، بازگشت رشید مظاهری به تمرینات استقلال از دو منظر قابل بررسی است. نخست اینکه ممکن است این دروازه‌بان به‌دلیل مخالفت‌هایی که از سوی برخی مدیران و شخص آجورلو با جدایی‌اش می‌شود سرانجام نیم فصل دیگر در استقلال بماند و احتمال دیگر اینکه آقای دروازه‌بان در بازی با هوادار به قفس توری تیمش بازگردد.

هفته پیش بود که خبر بی‌میلی مدیرعامل باشگاه استقلال با جدایی این دروازه‌بان در فضای رسانه‌ای استقلال به گوش خورد. آن روز صحبت از مخالفت قطعی مدیرعامل باشگاه استقلال با رفتن این دروازه‌بان به گوش می‌رسید که حالا بازگشت رشید به تمرینات نشان می‌دهد این خبرها صحت داشته و مدیرعامل باشگاه استقلال در ذهن معادلاتی دارد که سبب می‌شود با جدایی رشید مخالف باشد.

آنچه باعث شده تا آجورلو به مخالفت با جدایی مظاهری بپردازد احتمال مصدومیت سید‌حسین حسینی و فقدان یک دروازه‌بان مطمئن در بازی‌های سخت نیم فصل دوم است. شاید مجیدی بر این باور باشد که حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا او را از مظاهری بی‌نیاز می‌کند اما مدیرعامل باشگاه استقلال نظر دیگری دارد و مخالف جدایی این دروازه‌بان است.

با وجود این اما ممکن است سرنوشت مظاهری همان‌طور پیش برود که در روزهای اخیر بارها به آن اشاره شده و این دروازه‌بان راهی باشگاه فولاد خوزستان شود. اینکه آجورلو با جدایی مظاهری مخالف است یک سوی این میدان تصمیم‌گیری است اما پر واضح است که مدیرعامل باشگاه استقلال با وجود مخالفتی که با این جدایی دارد، به احتمال زیاد برای اینکه تمام خواسته‌های فرهاد مجیدی را به اجرا بگذارد، در نهایت اگر این مربی اصرار به رفتن مظاهری داشته باشد، تصمیم را برخلاف میل باطنی‌اش عملی می‌کند.

هیچ بعید نیست که بعد از بازی با هوادار که احتمال دارد مظاهری در قفس توری استقلال قرار بگیرد (گفته می‌شود حسینی و رضایی با بیماری مواجهند) مدیرعامل باشگاه استقلال تصمیم نهایی خود را درباره این دروازه‌بان اتخاذ کند و رشید به باشگاه فولاد خوزستان برود.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: روز گذشته بین ۴۰ تا ۴۵ درصد ظرفیت ورزشگاه یادگار امام پر شده بود.

11 دقیقه پیش

خیلی مواقع برای شما اتفاق افتاده است که خودرو شما بد روشن می شود و نمی دانید علت آن چیست در ادامه شما را با علت های دیر روشن شدن ماشین آشنا می‌کنیم.

9 دقیقه پیش

رئیسی: برای اصلاحات اقتصادی مصمم هستیم/ ‌آینده کشور ‌را بسیار روشن می‌بینم/ برنامه‌های ویژه برای رفع فقر مطلق ‌داریم

نیم ساعت پیش

پیمان اکبری سرمربی پیکان این دیدار را با سعید معروف، اروین انگاپت، نیمیر عبدالعزیز، پوریا فیاضی، آرمین تشکری و محمدرضا حضرت‌پور آغاز کرد و حمزه زرینی هم به تناوب به کار گرفته می‌شد.

نیم ساعت پیش

یک رسانه ترکیه‌ای از احتمال فسخ قرارداد مدافع ایرانی آلتای اسپور خبر داد.

13 دقیقه پیش

مدیرکل دفتر صنایع وزارت صمت با اشاره به اینکه ثبت‌‌‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در حال انجام است و سامانه قطع نشده است، گفت: اگر مشکل مقطعی در سامانه وجود دارد ناشی از کمبود پهنای باند است.

9 دقیقه پیش

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تعیین سقف افزایش نرخ اجاره مسکن در سال ۱۴۰۱، گفت: با توافق پشت‌پرده بین موجر و مستاجر به‌شدت برخورد خواهیم کرد.

1 ساعت پیش

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حق اولاد و حق عائله مندی بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

1 ساعت پیش

در چند دهه اخیر، مازراتی و پورشه و بنز‌های آخرین مدل زیادی در خیابان‌های پایتخت جولان می‌دهند.

8 دقیقه پیش

بیشتر...