خبر 24 |
۱ هفته پیش

تظاهرات خود جوش اروپاییها علیه جنایات اسرائیل خبر24

تظاهرات خود جوش اروپاییها علیه جنایات اسرائیل
به گزارشخبر24به نقل از الجزیره، هزاران نفر از مردم شهر لندن در محکومیت ترور خبرنگار الجزیره و همبستگی با مردم فلسطین تظاهرات ضد صهیونیستی برگزار کردند. شیرین ابوعاقله خبرنگار شبکه الجزیره به دست نظامیان صهیونیستی مورد هدف مستقیم گلوله قرار گرفت.

در روزها و هفته‌های گذشته در اعتراض به ترور ابوعاقله، ‌ تجمعات مختلفی در شهرهای مختلف جهان برگزار شده است

بسیاری از فعالان حقوق بشر و دیگر مردم عادی روز شنبه مقابل مقر شبکه بی بی سی جنایات صهیونیستها را محکوم کردند.

این راهپیمایی یک روز قبل از بزرگداشت نکبت برگزار می شود. بیش از ۸۰۰ هزار نفر از مردم فلسطین در سال ۱۹۴۸ از سرزمین خود اخراج شدند که در این روز با عنوان روز نکبت هر سال از سوی مردم فلسطین تظاهراتی برگزار می‌شود.

جمعی از فلسطینیان و فعالان حقوق بشر نیز با تجمع در برابر مقر اتحادیه اروپا در بروکسل ضمن اعتراض به ترور شیرین ابوعاقله به دست نظامیان اسرائیلی، تحویل عوامل این جنایت به محاکم قضایی را خواستار شدند.

پل برنان، خبرنگار الجزیره که از لندن گزارش می دهد، گفت: من جمعیت را بیش از ۱۰ هزار نفر تخمین می‌زنم که همگی علیه جنایات صهیونیستها یکصدا فریاد می‌زنند.

منبع: تسنیم


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرشته حسینی بر روی فرش قرمز هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن حضور یافت.

7 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

7 ساعت پیش

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان اسلام، ایران و انقلاب بدانند که اقدامات شرارت‌آمیز، هیچ خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ما ایجاد نمی‌کند.

7 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

7 ساعت پیش

پرونده اولین فصل از رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا با قهرمانی تیم فوتبال رم با غلبه بر یاران علیرضا جهانبخش در دیدار پایانی این مسابقات بسته شد.

7 ساعت پیش

رییس سازمان حج و زیارت گفت: تعدادی از عوامل اجرایی حج تمتع امسال امشب (چهارم خرداد ماه) به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

7 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان به وزرای خارجه کشورهای دارای منشاء ریزگرد و یا مبتلا به بحران زیست محیطی حاصل از انتشار گسترده گرد و غبار در منطقه نامه نوشت.

5 ساعت پیش

رییس مجلس یادآور شد: مجلس بر این اعتقاد است که باید خنثی سازی تحریم‌ها، راهبرد اصلی برای اقتصاد کشور باشد، به همین دلیل همّت اصلی مجلس توجه به این امر مهم است.

7 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

7 ساعت پیش

بیشتر...