عصر ایران |
۲ هفته پیش

جنایت پایان دورهمی دختران پسران جوان در خانه اجاره ای

دورهمی چند جوان با مصرف مواد توهم‌آور به جنایتی هولناک منجر شد و دو نفر در این ماجرا به قتل رسیدند.

مصرف مواد مخدر باعث شد پسری جوان دچار توهم شود و دختر و پسری را که از دوستانش بودند، بکشد.

دورهمی چند جوان با مصرف مواد توهم‌آور به جنایتی هولناک منجر شد و دو نفر در این ماجرا به قتل رسیدند.

به گزارش اعتمادآنلاین، ماموران کلانتری 138 جنت‌آباد ساعت 10 صبح یکی از روزهای هفته جاری از اتفاقی عجیب در ساختمانی چندطبقه مطلع شدند. دختری که با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفته بود درخواست کمک کرد و گفت: دوستانم در خانه‌‌ای هستند که اجاره‌ کرده‌ایم و حال و احوال همه‌ ما بد است.

این دختر با خواهش و التماس از ماموران خواست هر چه زودتر خود را به محل برسانند. او گفت در خانه درگیری پیش آمده است.

زمانی که ماموران کلانتری رسیدند، دیدند که دو دختر جوان منتظر آنها هستند. دقایقی بعد مردی که هراسان بود به محل رسید و گفت: مستاجر این خانه هستم. برای چند روز اجازه اقامت به چند جوان را دادم و مادر یکی از آنها که من اینجا را به اعتبار او به این جوانان دادم زنگ زد و گفت بیا که اتفاق بدی افتاده است.

در نهایت ماموران وارد خانه شدند و به محض باز کردن در واحد پشت در با جسد دختر 24 ساله‌ای مواجه شدند که گردنش بریده بود و آثار چند ضربه هم در اعضای دیگر بدنش دیده می‌شد. ماموران وقتی وارد خانه شدند در یک اتاق خواب با جسد بی‌جان دیگری روبه‌رو شدند. مقتول پسر 21 ساله‌ای‌ بود که گردن او هم بریده و دستش هم تا نیمه قطع شده بود و آثار جراحات عمیق و متعدد بر پشتش دیده می‌شد. در اتاق خواب دیگر پسر 20 ساله‌ای بود که آثار متعدد چاقو و قمه بر بدنش مشهود بود، اما هنوز زنده بود. به همین دلیل بلافاصله از ماموران امداد پزشکی اورژانس تهران کمک خواسته شد تا او به بیمارستان منتقل شود و تحت درمان قرار گیرد.

پس از آن بازپرس علیمردان درجریان قرار گرفت و به دستور او تحقیقات جنایی آغاز شد. مردی که خانه‌اش را در اختیار دو پسر و سه دختر قرار داده بود پس از بازداشت گفت: من در کار اجاره و خرید و فروش ملک هستم و این خانه‌ای که خودم در آن زندگی می‌کردم اجاره‌ای است، اما به خاطر اعتماد و اعتبار مادر یکی از دختران خانه‌ام را در اختیار این بچه‌ها قرار داده بودم. من تنها زندگی می‌کنم و از همسرم جدا شدم، مادر دختری که او هم بازداشت شده استاد برادرم بود و با همسرش هم معاملاتی انجام داده بودم و شناختی از آنها داشتم که باعث اعتبار آنها شده بود. روز 18 بهمن بود که این زن به من زنگ زد و گفت دخترش و دوستانش که از شهرهای مختلف می‌آیند برای انجام یک پروژه به جایی نیاز دارند. من هم خانه خودم را به آنها دادم و خودم برای چند روز به خانه پدرم رفتم. این جوانان سه روز در خانه من بودند تا اینکه این اتفاق رخ داد.

مادر دختر تهرانی نیز گفت: دخترم دانشجوی مهندسی برق است که با چهار دوستش می‌خواست پروژه مربوط به بازی اینترنتی و اپلیکیشن را انجام دهد. از طرفی چهارشنبه تولد دخترم بود و دوستانش از شهرستان آمده بودند. من خبر ندارم چه اتفاقی افتاده و فقط هماهنگی خانه را برایشان انجام دادم و شب آخر هم دخترم از من اجازه گرفت پیش دوستانش برود. دخترم اصرار داشت جشن تولدش را هم همانجا بگیریم اما من می‌گفتم خانه خودمان بهتر است. در نهایت چون در خانه خودمان در حال بنایی هستیم اجازه دادم او یک شب پیش دوستانش برود.

دو دختر بازداشت شده نیز گفتند: ما پنج دوست بودیم که از یک سال قبل به صورت آنلاین با هم دوست بودیم. فقط یکی از ما تهرانی بود و به خاطر علاقه مشترک به بازی و انیمیشن با هم بیشتر دوست شدیم. قرار بود یک بازی آنلاین درست کنیم. دو پسر از ارومیه آمده بودند و دختر کشته شده هم از خرم‌آباد آمده بود. قاتل یکی از پسرها به نام کامبیز است که مهندس کامپیوتر است و با شمشیر سامورایی به بقیه حمله کرد.

یکی از دختران زنده مانده در مورد شب حادثه گفتند: کامبیز برای تهیه مواد مخدر و روانگردان از خانه بیرون رفت و دو ترکیب توهم‌آور تهیه کرد. قرار بود این مواد را شب آخر برای خوش‌گذرانی با هم مصرف کنیم تا شاد باشیم. بعد از مصرف مواد اوضاع پیچیده شد. حدود ساعت چهار صبح کامبیز توهم زد و با بقیه درگیر شد و این در حالی بود که دختری که کشته شده است دست خود را با شیشه زده بود و خونریزی داشت. ما ترسیده بودیم و می‌گفتیم باید کمک بگیریم اما پسری که کشته شده، مخالفت کرد. حدود ساعت پنج صبح بود که ما به زور از خانه خارج شدیم و چند ساعت بعد با پلیس تماس گرفتیم.

در حالی که شواهد نشان می‌دهد کامبیز در حالت توهم با شمشیر سامورایی مرتکب قتل شده است، تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

کانال عصر ایران در تلگرام
تماشاخانه
ماجرای شیر لاغر باغ وحش مشهد چه بود؟ / یک شیر دیگر در این باغ وحش تلف می‌شود؟ (فیلم)

ماجرای شیر لاغر باغ وحش مشهد چه بود؟ / یک شیر دیگر در این باغ وحش تلف می‌شود؟ (فیلم)

logo-vid

نشست ایستگاه متروی در حال ساخت در نزدیکی مسجد جامع اصفهان/ مهمترین مسجد تاریخ اسلام در خطر است؟ (فیلم)

logo-vidفیلم های دیگر
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
۱۵ سال پیش در چنین روزی
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«تلماسه‌»ها به خاطر ساختارهای اسرارآمیزشان از جمله پیچیده‌ترین مناظر طبیعی در کره زمین به شمار می‌روند که مشابهشان در مریخ و تیتان، بزرگترین قمر زحل یافت شده است.

یک ربع پیش

بهروز افخمی در گفت و گو با کامران نجف زاده در برنامه برمودا از دلیل خنده‌هایش در محل قتل داریوش مهرجویی سخن گفت.

نیم ساعت پیش

مجسمه‌های «اوشابتی» که به اعتقاد مصریان باستان قرار است در دنیای پس از مرگ برای متوفی کار کنند و پرتره‌های مومیایی که چهره متوفی‌ها را به تصویر کشیده‌اند، از جمله اشیائی به شمار می‌روند که به طور مدوام در مقبره‌ها و گورهای مصریان باستان کشف شده‌اند.

3 دقیقه پیش

معاون اقتصادی استاندار گیلان گفت: در دو ماه گذشته ۴۰۰ هزار تن برنج در انبارها و شالیکوبی‌های استان وجود داشت که اکنون به ۲۸۰ هزار تن رسیده و روزانه ۵۰۰۰ تن برنج توسط تجار و بازرگانان داخل و خارج استان خریداری و از استان خارج می‌شود.

یک ربع پیش

رهبر انقلاب اسلامی همزمان با روز درختکاری صبح امروز سه‌شنبه ۳ اصله نهال کاشتند.

14 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از وقوع ۲۱۸ مورد حادثه و حریق طی بهمن ماه خبر داد.

13 دقیقه پیش

تعدادی از مواد طرح اصلاح قانون نظام صنفی برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

7 دقیقه پیش

قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه بازار آسیا که سرمایه‌گذاران تحت تاثیر وعده‌های چین برای پشتیبانی از رشد اقتصادی قرار نگرفتند، برای دومین روز کاهش یافت.

یک ربع پیش

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:مسایل منابع طبیعی و محیط زیست لاینفک هستند بنابراین امیدواریم سازمان‌های این دو حوزه ادغام شوند.

یک ربع پیش

بیشتر...