خبرگزاری میزان |
1 ماه پیش

معمایی: اجازه نمی دهیم بازیکن برای ما تصمیم بگیرد مهاجری به لیدر ها زنگ زده بود که به تمرین بیایند resize

مسعود معماییدر گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت باشگاهشهرخودرواظهار داشت: اجازه نمی‌دهیم بازیکن برای ما تصمیم بگیرد. در این خصوص با فدراسیون صحبت کردیم و آن‌ها به ما اطمینان دادند که اگر تخلفی از سوی بازیکنان صورت گرفته باشد حتی ممکن است محرومشان کنند. حتی در مورد بازی هفته قبل نیز درخواست دادیم. در هر صورت مدارک کامل در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم. امیدواریم سازمان لیگ با توجه به شرایط ما، هم در مورد بازی قبل و هم در ادامه مسابقات بهترین تصمیم را بگیرد.

وی در مورد تغییر ناگهانی سرمربی شهرخودرو تصریح کرد: ما از مهاجری خواستیم موضوع را حل کند، اما به ما گفت نمی‌تواند کاری انجام دهد. سرمربی پل ارتباطی بین ما و بازیکنان است و اگر نتواند این ارتباط را بر قرار کند به مشکل می‌خوریم. وقتی مهاجری گفت نمی‌تواند کاری کند و بازیکنان حرفش را گوش نمی‌دهند متوجه شدیم باید راه دیگری را امتحان کنیم. از این رو تصمیم گرفتم او را عوض کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو ادامه داد: مهاجری که می‌گوید من آویزان کسی نیستم و اگر مرا نخواهند می‌روم چطور هم خودش به تمرین آمد و هم به برخی لیدر‌ها زنگ زده بود که به تمرین بیایند.اکبر میثاقیانتمرین را آغاز کرده بود و با برخی بازیکنان صحبت کرده بود، اما متاسفانه جو تمرین را به هم ریختند و شرایط تمرینات تیم ما امروز اصلا مناسب نبود.

معمایی در مورد دلایل تعطیل کردن تمرین امروز تیم فوتبال شهرخودرو تاکید کرد: شرایط تمرین امروز اصلاً خوب نبود از این رو تمرین را تعطیل کردیم و تصمیم گرفتیم در این خصوص فکر کرده و تصمیم درستی در مورد ادامه کار بگیریم؛ باید در این مورد فکر می‌کنیم. بدون شک فردا همه چیز مشخص می‌شود. فقط می‌توانم با اطمینان بگوییم که سرمربی تیم ما عوض شده است و میثاقیان از این پس به عنوان سرمربی شهرخودرو کار را ادامه می‌دهد.

وی در مورد ادامه همکاری بازیکنان با تیم شهرخودرو تاکید کرد: ما با بازیکنان قرارداد داریم و اطمینان دارم شرایط ما را درک می‌کنند. می‌دانم بازیکنان هم از این شرایط ناراحت هستند، اما برخی در این بین کارشکنی می‌کنند. شاید اگر برخی شیطنت‌ها نبود شرایط تیم ما به این شکل نمی‌شد. بازیکنان هم خواهان آرامش هستند و بدون شک به دنبال دردسر نمی‌گردند. ما همه چیز را برای بازی بعدی آماده کردیم، اما شرط اصلی برای حضور در مسابقه تمرین کردن بازیکنان است.

معمایی با ابراز تاسف از عدم سفر تیمش به کرمان گفت: متاسفانه ما در هفته دوم غافلگیر شدیم؛ وقتی بازیکنان با ما همکاری نکردند بلاتکلیف ماندیم. اگر می‌دانستیم قرار است این اتفاق بیفتد و بازیکنان در این بازی حاضر نمی‌شوند به هر شکل ممکن و با چند بازیکن خود را به کرمان می‌رساندیم. به هر حال هر چه بود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گزارش دادیم و آن‌ها مدارک لازم را از ما گرفتند. می‌دانم بسیاری از تیم‌ها هنوز حتی یک درصد هم به بازیکنان پول نداده‌اند و برخی فقط برای خرید کفش به بازیکنانشان پول دادند، اما هیچ صدایی از هیچ تیمی در نمی‌آید، اما چون بازیکنان ما نسبت به شرایط شاکی بودند همه مسائل درون تیمی فاش شد.

  • بیشتر بخوانید:
  • بعد از تحریم مراسم معارفه میثاقیان از سوی بازیکنان؛ سرمربی برکنار شده شهرخودرو دوباره در تمرین تیم مشهدی!

انتهای پیام/#‌خبر_ورزشی #‌ورزش منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم فوتبال استقلال امروز (پنجشنبه) یک جلسه تمرینی را در مجموعه ورزشی آرارات پشت سر گذاشت.

1 روز پیش

تیری آنری اسطوره فوتبال فرانسه معتقد است پی اس جی با این شکل بازی نمی تواند مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ باشد.

1 روز پیش

ستاره برزیلی سابق بارسلونا ممکن است یک بار دیگر راهی زندان شود.

1 روز پیش

سرمربی نفت مسجدسلیمان با دریافت کارت قرمز، دیدار بعدی تیمش مقابل پرسپولیس را از دست داد.

1 روز پیش

مهاجمان نیمکت‌نشین پرسپولیس با گلزنی در دیدار تدارکاتی برابر نیروی زمینی آمادگی خود را به رخ کشیدند.

1 روز پیش

شاهین توکلی می‌گوید که پنالتی مس درست بوده است.

1 روز پیش

پدیده با قبول شکست مقابل تراکتور همچنان با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد.

1 روز پیش

فرشاد احمدزاده در دیدار برابر تراکتور برای دومین مرتبه در پست هافبک پشت مهاجم به میدان رفت.

1 روز پیش

کمال کامیابی‌نیا روز گذشته عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت.

1 روز پیش

مهر نوشت: در اوج تقابل باشگاه استقلال و سازمان لیگ درتبلیغات محیطی، حالا پرونده تازه ای علیه آبی ها در فدراسیون باز شده؛ ممانعت استفاده از بازیکنان خارجی به دلیل عدم ارائه ضمانت نامه بانکی!

1 روز پیش

پرتاب دست علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.

1 روز پیش

باشگاه بواویشتای پرتغال از ثبت شدن نام دروازه بان کشورمان در گینس خبر داد.

1 روز پیش

مجسمه اسطوره فوتبال آرژانتین و ناپولی قرار است امروز مقابل ورزشگاه خانگی آبی‌پوشان ناپل نصب شود.

1 روز پیش

فارغ از پیروزی حیاتی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان که سبب فرار این تیم از بحران شد، صحنه‌های جذاب‌تری پیش از آغاز مسابقه در خیابان‌های منتهی به استادیوم در حال رقم خوردن بود.

1 روز پیش

به نظر می رسد که کارهای تمدید قرارداد گاوی پدیده جوان و تنها 17 صالح بارسا نهایی شده است.

1 روز پیش

بیشتر...