خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

پوشش زنده پرسپولیس صفر النصر تا دقیقه 90 فیلم اخبار فوتبال ایران اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


پوشش زنده| پرسپولیس صفر - النصر 2؛ تا دقیقه 90 + فیلم

پرسپولیس در اولین گام از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳ مقابل النصر صف‌آرایی کرده که این دیدار تا دقیقه ۹۰ با برتری ۲ بر صفر النصر در جریان است.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان از ساعت 21:30 امشب (سه‌شنبه)، در چارچوب هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 و در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی (75 - امید عالیشاه)، مسعود ریگی، میلاد سرلک، مهدی ترابی (8- شهاب زاهدی (87 - یاسین سلمانی))، سعید صادقی (87 - سینا اسدبیگی)، محمد عمری (73 - سروش رفیعی) و وحید امیری.


برآورده شدن آرزوی هوادار هنرمند پرسپولیسی با دیدن رونالدو + عکس و فیلم

ترکیب النصر: نواف العقیدی، سلطان الغنام (85 - نواف بوشل)، عبدالاله العمری، آیمریک لاپورت، محمد قاسم، عبدالله الخیبری، اوتاویو، ماسلو بروزوویچ (80 - سامی النجعی)، عبدالرحمان غریب، سادیو مانه (85 - خالد الغنام) و کریستیانو رونالدو

داور: ایلگیز تانتاشف

نیمه اول

دقیقه 4:مهدی ترابی در شرایطی که در میانه زمین پا به توپ مشغول حرکت به سمت دروازه حریف بود، مچ پایش پیچید و روی زمین افتاد و مصدوم شد.

دقیقه 8:ترابی نتوانست به بازی ادامه بدهد و زمین را ترک کرد تا شهاب زاهدی به‌جای او در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد.

دقیقه 10:ارسال سلطان الغنام به روی دروازه پرسپولیس، با ضربه بد سادیو مانه همراه بود و توپ راهی اوت شد.

دقیقه 18:میلاد سرلک پس از اینکه تعادل خود را از دست داد، نتوانست پاس علی نعمتی را دریافت کند و روی زمین افتاد. هافبک پرسپولیس مجبور شد توپ را با دست کنترل کند و جلوی حمله النصر را بگیرد که همین اقدام باعث شد داور بازی، سرلک را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 20:پس از دفع ناقص پورعلی‌گنجی روی ارسال سادیو مانه، توپ به‌صورت اتفاقی به سر سلطان الغنام برخورد کرد و به سمت کریس رونالدو آمد. برنده پنج توپ طلا که فاصله کمی با دروازه پرسپولیس داشت، در شرایط تک به تک با دروازه‌بان با سر به توپ ضربه زد که این ضربه در دستان علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 24:سلطان الغنام پس از اینکه موفق به دریبل وحید امیری شد، دروازه بیرانوند را هدف قرار داد که شوت او پس از برخورد به دست علی نعمتی و سپس واکنش بیرانوند راهی کرنر شد. برخورد توپ به دست مدافع پرسپولیس توسط کمک داور ویدیویی (VAR) بررسی شد که فرضیه پنالتی مورد قبول قرار نگرفت.

دقیقه 27:مانه پس از حرکتی تکنیکی از سمت چپ دروازه پرسپولیس، توپ را به روی دروازه سرخپوشان ارسال کرد که توپ از میان پاهای عبدالرحمان غریب رد شد و دروازه پرسپولیس را تهدید نکرد.

دقیقه 30:پاس در عمق بروزوویچ به غریب رسید و در شرایطی که وینگر النصر موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، مدافعان پرسپولیس موفق شدند توپ را به کرنر بزنند.

دقیقه 33:غریب باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد. این بازیکن جوان در گوشه محوطه جریمه پرسپولیس ضربه خطرناکی به سمت دروازه نماینده ایران شلیک کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 35:پرتاب امیری در محوطه جریمه النصر به شهاب زاهدی رسید و وی ترجیح داد با پاس رو به بیرون، موقعیتی نصیب سایر مهاجمان پرسپولیس کند که پس از این پاس، کسی نبود که از این فرصت استفاده کند.

دقیقه 36:ارسال سلطان الغنام به روی دروازه پرسپولیس، با استپ سینه کریستیانو رونالدو همراه بود که اوتاویو در ادامه موفق شد دروازه بیرانوند را باز کند. این گل اما به‌خاطر حضور رونالدو در موقعیت آفساید رد شد.

دقیقه 1+45:اوتاویو پاس در عمقی برای رونالدو ارسال کرد که کاپیتان النصر پس از برخورد با دانیال اسماعیلی‌فر روی زمین افتاد. مهاجم سابق رئال مادرید معتقد به خطای پنالتی بود، اما عبور از این صحنه این‌قدر برای داور واضح بود که تانتاشف شکی در اعلام نکردن پنالتی نداشت.

دقیقه 2+45:بروزوویچ به‌خاطر خطای شدید روی وحید امیری،‌ با کارت زرد داور ازبک مسابقه مواجه شد.

نیمه دوم

دقیقه 51:میلاد سرلک خطای شدیدی روی کریستیانو رونالدو مرتکب شد و پس از دریافت کارت زرد دوم خود، از زمین اخراج شد.

دقیقه 55:مسعود ریگی نتوانست توپ را بدون خطا از اوتاویو بگیرد و پس از خطایی که روی او مرتکب شد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 61:ارسال زیبای سعید صادقی اولین موقعیت گلزنی را برای پرسپولیس به وجود آورد. این ارسال روی سر شهاب زاهدی فرود آمد که ضربه مهاجم پرسپولیس در مقابل دروازه النصر، با اختلاف از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 62:پاس در عمق کریستیانو رونالدو، در محوطه جریمه پرسپولیس نصیب بروزوویچ شد. هافبک سابق اینتر با یک پاس رو به بیرون، توپ را به عبدالرحمان غریب رساند که وینگر 26 ساله النصر به توپ ضربه زد و ناهماهنگی در دفع توپ باعث شد دانیال اسماعیلی‌فر به اشتباه دروازه خودی را باز کند.

.

دقیقه 66:عبدالرحمان غریب شوت ضعیفی به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که توپ به آرامی در آغوش بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 72:غریب پاس در عمقِ دقیقی برای محمد قاسم ساخت و پایه‌گذار گل دوم النصر بود. قاسم که در زاویه تقریباً بسته‌ای نسبت به دروازه پرسپولیس قرار داشت، شوتی دیدنی به سقف دروازه شلیک کرد که توپ پس از عبور از دستان بیرانوند، در دروازه نماینده ایران جای گرفت.

.

دقیقه 78:به نظر می‌رسید پاس رو به جلوی سلطان الغنام به بیرانوند می‌رسد، اما اوتاویو زودتر به توپ ضربه زد که این توپ وارد دروازه پرسپولیس نشد.

دقیقه 81:شوت رونالدو از پشت محوطه جریمه پرسپولیس، پس از برخورد با مسعود ریگی راهی کرنر شد.

دقیقه 85:پاس مانه در شرایط نامناسب به رونالدو رسید و او با یک ضربه تلاش کرد توپ را به اوتاویو برساند که سروش رفیعی توانست توپ را به کرنر بزند.

دقیقه 88:دفاع پرسپولیس خیلی راحت فرو ریخت و خالد الغنام به‌راحتی با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شد که ضربه او با واکنش زیبای بیرانوند، راهی به دروازه سرخپوشان پیدا نکرد.

دقیقه 89:در شرایطی که مدافعان النصر دیرتر از همیشه عقب‌نشینی کردند، پاس رو به جلوی دانیال اسماعیلی‌فر به یاسین سلمانی رسید که این بازیکن پس از تکل آیمریک لاپورت روی زمین افتاد. پس از بازبینی صحنه به کمک سیستم VAR، داور تصمیم گرفت که به سود پرسپولیس پنالتی اعلام نکند.

ادامه دارد...#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با وجود اینکه باشگاه استقلال به بازیکنان این تیم ۱۰ درصد از قرارداد فصل جاری را پرداخت، تعداد زیادی از استقلالی‌ها تمایلی به تمرین نداشتند اما شرایط با یک تماس عوض شد.

یک ربع پیش

خواسته سرمربی پرسپولیس در خصوص تمرین در قطر برآورده شد.

یک ربع پیش

رئیس جمهور آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره راه جلوگیری از تعطیلی دولت این کشور، هشدار داد که در صورت رخ دادن آن، حجم زیادی از مشاغل حیاتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

3 دقیقه پیش

در نقد و بررسی این نشریات دانشجویی داورها شاخص هایی مانند؛ محتوای تولیدی، ساختار منسجم، ارتباط موضوع با مخاطب، به روز بودن، نوآوری و خلاقیت در پرداخت به موضوع، صفحه آرایی، انتشار منظم، تعداد افراد دست اندر کار، تنوع مطالب، قواعد نگارشی، اصول روزنامه نگاری و ... مورد بررسی قرار می‌دهند.

12 دقیقه پیش

گاهی گفته می‌شود که هوای سرد باتری تلفن همراه شما را از کار می‌اندازد اما هوا باید چقدر سرد باشد که روی ابزار تکنولوژی شما تاثیر منفی بگذارد و مشکل ایجاد کند؟

یک ربع پیش

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی در رشته ووشو گفت: در فینال با تمام وجود جنگیدم اما داوران کم‌لطفی کردند.

یک ربع پیش

تیم شمشیربازی ایران به مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

10 دقیقه پیش

روز پنجم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

رهبر کره شمالی ضمن تاکید بر اهمیت تسریع در نوسازی تسلیحات اتمی این کشور، تقویت روابط با کشورهای مخالف سلطه آمریکا را ضروری توصیف کرد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...