نقره داغ اصناف متخلف، در آستانه بازگشایی مدارس all tv logo

نقره داغ اصناف متخلف، در آستانه بازگشایی مدارس
کرمانکرمان

محمدعلی توکلی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار در آستانهبازگشایی مدارسگفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از پانزدهم شهریور آغاز شده است و تا هفتم مهر ماه ادامه دارد.

او افزود: در این طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس، کلیه واحد‌های صنفی و با اولویت بازرسی از عرضه لوازم التحریر و پوشاک در دستور کار معاونت بازرسی و نظارت اداره کلصمت جنوب کرمانقرار دارد.

توکلی بیان داشت: در راستای اجرای این طرح روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه، بازرسان اداره کل صمت جنوب کرمان، در قالب ۳تیم از ۸۲ واحد صنفی پوشاک و لوازم التحریر بازرسی و ۲۱واحد متخلف شناسایی و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با بیان اینکه، شهروندان بهترین ناظر و بازرس برای بازار هستند، اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف، می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ یا مراجعه حضوری به معاونت بازرسی اداره کل صمت، اقدام کنند تا با متخلفان در چارچوب قانون برخورد شود.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال امید در سومین دیدار خود در هانگژو مقابل مغولستان به پیروزی پر گل رسید تا به عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی صعود کند.

نیم ساعت پیش

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه از صلح و سازش سالانه ۵۰۰ تا ۷۵۰ مورد از پروندهای قصاص در کشور خبر داد.

نیم ساعت پیش

ایرنا نوشت: رئیس جمهور با اشاره به پروژه برنامه‌ریزی شده دشمن برای تخریب ارزش‌های فرهنگی، نقش رسانه به‌ویژه صداوسیما در فرهنگ‌سازی و مقابله با آثار سوء ناهنجاری‌های اجتماعی را بسیار مهم ارزیابی کرد.

یک ربع پیش

تیم ملی تنیس روی میز ایران با عملکرد بی نظیر خود به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد و پس از ۶۵ سال دوباره به مدال برنز تیمی رسید.

نیم ساعت پیش

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا گفت که پیوستن اوکراین به ناتو هیچ سودی برای واشنگتن نداشته و بار دیگری برای واشنگتن خواهد بود.

نیم ساعت پیش

این روزها که فصل مدارس شروع شده برای فرزندان دانش آموزتان میتوانید یک دسر خوشمزه درست کنید تا خستگی مدرسه از تن شان بیرون آید.

نیم ساعت پیش

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه معوقات رتبه‌بندی معلمان پس از صدور احکام جدید با حقوق شهریور واریز شد،گفت: تا اسفند آزمون استخدامی برای جذب سرایداران مدارس برگزار می‌شود.

یک ربع پیش

یک فرمانده اوکراینی به نشریه‌ای آمریکایی گفت که دفاع روسیه ضررهای سنگینی به اوکراین در جبهه زاپوروژیه وارد کرده است.

نیم ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور دستور داد با تأمین مالی، برخی مشکلات فوری آسایشگاه‌ها حل شده و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز برای رسیدگی بهتر به جانبازان اعصاب و روان ۶۲ قلم داروی مخصوص این بیماران را تأمین کند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...