نقره داغ اصناف متخلف، در آستانه بازگشایی مدارس all tv logo

نقره داغ اصناف متخلف، در آستانه بازگشایی مدارس
کرمانکرمان

محمدعلی توکلی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار در آستانهبازگشایی مدارسگفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از پانزدهم شهریور آغاز شده است و تا هفتم مهر ماه ادامه دارد.

او افزود: در این طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس، کلیه واحد‌های صنفی و با اولویت بازرسی از عرضه لوازم التحریر و پوشاک در دستور کار معاونت بازرسی و نظارت اداره کلصمت جنوب کرمانقرار دارد.

توکلی بیان داشت: در راستای اجرای این طرح روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه، بازرسان اداره کل صمت جنوب کرمان، در قالب ۳تیم از ۸۲ واحد صنفی پوشاک و لوازم التحریر بازرسی و ۲۱واحد متخلف شناسایی و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با بیان اینکه، شهروندان بهترین ناظر و بازرس برای بازار هستند، اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف، می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ یا مراجعه حضوری به معاونت بازرسی اداره کل صمت، اقدام کنند تا با متخلفان در چارچوب قانون برخورد شود.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خبر‌هایی از پیوستن فوتسالیست قزوینی به تیم هرمزگان تا نایب قهرمانی بوکسور قزوینی در مسابقات قهرمانی کشور را در بسته خبر‌های ورزشی مشاهده کنید.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان اسدآباد مشارکت مردم این شهرستان را در انتخابات مختلف حداکثری خواند و گفت: در انتخابات هشتم تیر در اسدآباد ۱۰۴ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

13 دقیقه پیش

سال گذشته بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های کشاورزی شهرستان سربیشه پرداخت شد.

14 دقیقه پیش

رییس دیوان عالی کشور در دیدار با رئیس دیوان عالی روسیه بر تعمیق و توسعه هرچه بیشتر روابط قضایی و حقوقی بین دو کشور تاکید کرد.

یک ربع پیش

رئیس مدیریت بحران شهرستان خلخال گفت: بحران سیل و آبگرفتگی اخیر بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال خسارت در شهرستان خلخال به بار آورد.

یک ربع پیش

اولین ماراتون کشوری گذر از طبیعت با حضور ۵۲ ورزشکار در مازندران برگزار می‌شود.

یک ربع پیش

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ۴۸ نفر متهم در حمله تروریستی به چابهار و راسک در بازداشت هستند.

یک ربع پیش

رهبر کره شمالی در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه تأکید کرد که پیونگ‌یانگ تصمیم دارد که روابط راهبردی با روسیه را تقویت کند.

یک ربع پیش

استاندار مازندران گفت: مسوولان ملی در حال بررسی علل وقوع سیل جاده کندوان هستند.

یک ربع پیش

بیشتر...