خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مرکز مهارت آموزی جوار دانشگاهی TMC در دانشگاه پیام نور ایلام راه اندازی می شود ایسنا

«حمیدرضا رئیسی» امروز چهارشنبه ۲۰تیرماه ۱۴۰۳، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان ایلام در این نشست اظهار کرد: از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه به توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاهی برای برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی و مهارتی، فراهم‌سازی بسترهای اشتغال مولد دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی است.

وی افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان متعهد شده است که مجوز تأسیس مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی صادر کرده و همکاری‌های لازم در طراحی و هدایت برنامه‌های مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی و آموزشی دانشجویان، همکاری در جهت شناسایی مربیان متخصص مورد نیاز اجرای دوره‌های آموزشی، همکاری دو جانبه مربیان و کارشناسان دو دستگاه در جهت انجام فعالیت‌های پژوهشی، همکاری برای دسترسی به پرتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه کشور جهت ثبت نام متقاضیان و سایر موارد مربوط به پرتال و در نهایت صدور گواهینامه مهارت برای قبول شدگان از مهم‌ترین تعهدات اداره فنی حرفه‌ای استان است.

رئیسی گفت: مهم‌ترین تعهدات دانشگاه پیام نور پیگیری دریافت مجوز و تأسیس مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی، تأمین فضای آموزشی و اداری به همراه ملزومات مورد نیاز طبق دستورالعمل، معرفی نماینده تام الختیار به این اداره کل، انجام نیاز سنجی های آموزشی با بهره گیری از بنگاه های اقتصادی ذیربط و رشته های تحصیلی دانشجویان، بیمه مهارت آموزان در برابر حوادث (‌بیمه مسؤلیت مدنی‌) در محیط دانشگاه، همکاری و معرفی نیروهای متحصص برای عضویت در کمیته‌های تخصصی تدوین و بازنگری استانداردهای آموزشی و آزمونهای عملی، حمایت از مسابقات ملی و آزاد مهارت، هدایت طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی به سمت موضوعات فنی و مهارتی، ظرفیت سازی برای بهره‌مندی مربیان و کارشناسان فنی حرفه ای از دوره‌های کوتاه‌مدت، بلندمدت و تحصیلات تکمیلی دانشگاه است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

یک ربع پیش

شرکت تیونینگ خودرو «منصوری» از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود. منبع: خبرآنلاین

یک ربع پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

یک ربع پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

یک ربع پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

یک ربع پیش

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

یک ربع پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان اصفهان برگزار و محمد محمدعلیزاده به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

1 ساعت پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

یک ربع پیش

بیشتر...