سردار شریف: برای تقویت بنیه دفاعی کشور لحظه ای آرام نمی نشینیم all tv logo

سردار شریف: برای تقویت بنیه دفاعی کشور لحظه ای آرام نمی نشینیم
خراسان رضویمشهد

سردار رمضان شریف سه شنبه شب در سی و هفتمین یادواره سرلشکر پاسدار شهید محمود کاوه و شهدای همرزمش در عملیات کربلای۲ در بهشت رضا مشهد تاکید کرد: عظمت شهدای ما مرهون تربیت دینی است که برآمده از فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

وی با بیان اینکه شهید کاوه شهر‌های کردستان را یکی پس از دیگری آزاد کرد، افزود: بعد از ۳۷ سال دشمنان اعتراف کردند به دنبال تجزیه ایران اسلامی بودند.

سردار شریف خطاب به جوانان گفت: کسانی که عشق و علاقه به امنیت ایران دارند باید بدانند که پاسداران انقلاب اسلامی به چیزی جز امنیت و رفاه و آسایش کشور و مردم فکر نمی‌کنند.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود شهید کاوه‌ها الگو‌های مجسمی برای جوانان باشند.

سردار شریف افزود: امروز روز‌های خوبی در کشور است و خدارا شکر می‌کنیم که در ایران و منطقه به این نتیجه رسیده اند که باید شر گروه‌های تروریستی و تجزیه طلب را کم بکنند و امیداوریم طبق توافقی که با مقامات عراقی صورت گرفته است، بعد از ۳۰ سال مقر کموله جنایتکار برکنده شود.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: جهان به این امر اعتراف کرده که این گروهک‌ها جز مزدوری و جیره خواری کار دیگری ندارند.

وی بیان کرد: امید داریم با شکست اغتشاشات که خواسته و ناخواسته موجب اعتراف سران گروهک‌ها شد، شرایط را به گونه‌ای رقم بزند که دیگر شاهد برهم خوردن امنیت مردم عزیز کشور نباشیم.

سردار شریف گفت: بخش عمده‌ای از تسلیحاتی که برای خرابکاری و ایجاد ناامنی و بمب گذاری در کشور طی اغتشاشات سال گذشته داشتیم از طریق همین گذرگاه محل گذر کومله‌ها تامین می‌شد هر چند بخش عمده آن با هوشیاری نیرو‌های ما خنثی شد.

سخنگوی سپاه پاسداران اظهار کرد: طی سال‌های گذشته از انقلاب اسلامی، مدافعان سرزمین اسلامی با تدابیر رهبر انقلاب کاری کردند که امنیت امروز را شاهدیم.

وی گفت: مردم کردستان به خوبی واقف هستند که کسانی که در کشور‌های اروپایی نشسته اند و جوانان آنان را تشویق به ایجاد ناامنی می‌کنند به دنبال تامین منافع خودشان و ضربه زدن به کشور ما هستند.

سردار شریف خطاب به مردم گفت: امروز با سربلندی و شجاعت اعلام می‌کنیم ایران اسلامی کشوری قدرتمند است که قادر است هم از منافع کشور و هم از منافع هم پیمانانش به خوبی حراست کند.

وی با تاکید بر اینکه از دفاع مقدس و تهدیدات دیگر فرصت‌های بزرگی ساخته ایم، خطاب به روح شهید کاوه، گفت: هم اینک در حال تحویل کشور قدرتمندی به نسل آینده هستیم.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان رضویمشهد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هر ساله در ۲۹ سپتامبر «روز جهانی قلب» به منظور افزایش آگاهی در مورد این عضو مهم بدن گرامی داشته می‌شود.

1 ساعت پیش

فارس نوشت:دختر فرمانده شهیدمان بود، با پیراهن پدرش بر تن داشت از بابای قهرمان‌اش می‌گفت؛ از تنها عکس ۲ نفره‌شان با پدر.

1 ساعت پیش

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به غربالگری رایگان ۳ بیماری مرتبط با سلامت قلب، گفت: جمعیت بالای ۳۰ سال کشور که به مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند، به صورت رایگان تحت غربالگری و خطرسنجی فشارخون، بیماری‌های قلبی و دیابت قرار می‌گیرند.

1 ساعت پیش

مبلغ این قرارداد از یک صندوق ویژه نظامی به مبلغ 100 میلیارد یورو تامین می شود که سال گذشته پس از حمله روسیه به اوکراین توسط دولت آلمان تصویب شد.

1 ساعت پیش

تیرانداز ان ایران در ششمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در تپانچه بادی زنان به فینال راه نیافتند اما پوریا نوروزیان در تفنگ سه وضعیت مردان به فینال راه یافت.

نیم ساعت پیش

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی پس از مدتی غیبت بار دیگر با انتشار ویدیویی از خود و رجزخوانی‌های عجیبش، بر سر زبان‌ها افتاد.

1 ساعت پیش

دنیس اکرت مهاجم شاغل در لیگ بلژیک با حضور در یک برنامه تلویزیونی حقایقی جالب را از زندگی شخصی خود بیان کرد.

نیم ساعت پیش

سپاهان در حالی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا میزبان الاتحاد است که این تیم روزهای خوبی را با نونو اسپریتو سانتو و کریم بنزما پشت سر می‌گذارد.

یک ربع پیش

این نشانه ای از تقویت و ارتقای روابط میان ریاض و پکن است / عربستان سعودی بزگترین خریدار تسلیحاتی و جنگ افزارهای آمریکایی در جهان است.

1 ساعت پیش

بیشتر...