گرت بیل: هضم این شکست واقعا سخت است خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» گرت بیل پس از شکست برابر ایران گفت: "هضم این شکست واقعا سخت است و دشوار بتوان با آن کنار آمد. از لحاظ روحی شرایط تیم بسیار بد است ولی چاره ای نداریم جز اینکه بلند شویم و به ادامه مسیر فکر کنیم. می دانیم کار صعود بسیار سخت شده ولی ما تا آخرین نفس مبارزه خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم برابر انگلیس نتیجه خوبی بگیریم. کار هنوز تمام نشده است.

ایران در نیمه دوم بهتر از ما بود و مستحق این پیروزی بودند. اخراج گلر هم کار را برای ما سخت کرد ولی فوتبال همین است. باید سرمان را بالا بگیریم و روی بازی با انگلیس تمرکز کنیم. ببینیم چه خواهد شد."#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: طرح جدیدی در صندوق اعتباری هنر در حال اجراست که براساس آن استعدادهای برتر فرهنگی و هنری در کشور شناسایی و مورد حمایت قرار می گیرند.

14 دقیقه پیش

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو برگزار شد.

14 دقیقه پیش

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح الگوی کشت سال گذشته برای محصولات زراعی و امسال برای محصولات زراعی و باغی اجرا خواهد شد و این طرح در سال آینده برای شیلات و سایر طرح‌ها اجرا خواهد شد.

یک ربع پیش

سخنگوی سازمان فضایی از بازیابی موفق کپسول زیستی جدید ایران خبر داد.

14 دقیقه پیش

بیش از شصت روز از جنگ اخیر غزه می‌گذرد و رژیم صهیونیستی ناتوان از نبرد مستقیم نظامی با گروه‌های مقاومت، همچنان بدون هیچ‌گونه راهبرد مشخصی مشغول بمباران‌های کور و کشتار مردم غزه به‌ویژه زنان و کودکان است.

14 دقیقه پیش

بانک مرکزی اعلام کرد در خصوص پرونده «واردات چای دبش»، حتی یک دلار ارز ترجیحی با نرخ 28500 تومان اختصاص نداده است.

14 دقیقه پیش

شاگردان بهروز عطایی در هفته دهم لیگ برتر والیبال با کامبک و تحمیل شکست به پیکان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر باقی ماندند.

یک ربع پیش

شهردار شهرکرد گفت: اعتبارات بحران برای جلوگیری از ریزش کوه، مسیل‌ها، هدایت آب‌های سطحی و ... در مناطق میرآباد و منظریه شهرکرد ضروری است که اختصاص یابد.

یک ربع پیش

رئیس دستگاه قضا در بیست و هشتمین سفر استانی خود روز پنجشنبه (16 آذر) به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...