خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

احتمال سفر گروسی به روسیه ایسنا

احتمال سفر گروسی به روسیه

یک منبع مطلع روز سه‌شنبه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت انتظار می‌رود «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمیدر اواخر ماه جاری میلادی از روسیه بازدید کند.

به گزارش ایسنا، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در اواخر ژانویه گفته بود که گروسی قرار است به زودی از روسیه بازدید کند تا تعاملات نزدیک‌تری میان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و روسیه شکل بگیرد.

همچنین «الکسی لیخاچوف» مدیر روس‌اتم گفته بود که به زودی دیداری با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواهد داشت.

منبع مطلع در این زمینه به اسپوتنیک گفت: «بله، چنین چیزی گزارش شده است اما این تاریخ این دیدار کمی به تعویق افتاده است. انتظار داریم که رافائل گروسی در زمانی در اواخر فوریه از روسیه بازدید کند».

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو، از یک حادثه در تهران منتشر شده که نشان می‌دهد به دلیل انفجار مواد آتش زا بخشی از خیابان مولوی دچار حریق شد. در خیابان مولوی تهران یک محمولۀ مواد محترقه به‌دلیل پرتاب مواد آتش‌زا در درونش منفجر شد. این حادثه وسعت گسترده‌ای نداشت و کسی هم مصدوم نشد.

یک ربع پیش

تیم ملی کریکت افغانستان با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم ملی کریکت سریلانکا شد.

نیم ساعت پیش

سر جیم رتکلیف: باید از همسایه‌های پر سر و صدایمان چیزهایی بیاموزیم. همسایه‌های دیگری هم داریم. آن‌ها در پایان دشمن ما هستند و چیزی بهتر از این نیست که منچسترسیتی و لیورپول را از جایگاه‌شان به زیر بکشم.

9 دقیقه پیش

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت با سلاح سرد در غرب تهران کرده بودند، خبر داد.

نیم ساعت پیش

اپل در سایت خود می‌نویسد که درصورت خیس‌شدن آیفون یا لوازم جانبی، در ابتدا اگر کابل یا لوازم جانبی به آیفون وصل است، آن‌ها را از گوشی جدا کنید و تا زمانی که گوشی کاملاً خشک نشده است، آن را به کابل برق وصل نکنید.

یک ربع پیش

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.

یک ربع پیش

سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند قندهای آزاد را به کمتر از 10 درصد از مصرف انرژی روزانه کاهش دهید، اما بین قند طبیعی که در عسل، شربت، و آب میوه موجود است، با آنهایی که توسط منابع دیگر تولید می‌شود، تفاوتی نمی‌گذارد.

نیم ساعت پیش

مهدی ترابی در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند در دیدار بعد مقابل ذوب‌آهن گفت: یک دروازه‌بان جوان خیلی خوب داریم که شما او را ندیده‌اید. قطعا می‌تواند در آن بازی به ما کند و مطمئن باشید از عملکردش شگفت‌زده می‌شوید.  

نیم ساعت پیش

فرمانده سپاه چابهار گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای یعنی پشتیبانی از نظام و کشور است و وقتی مردم در رأی‌گیری حضور دارند؛ یعنی به این نظام اعتقاد داشته و پشتیبان کشورشان هستند برای همین حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...