خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

شهردار تهران با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کرد رضوی

امروز انجام شد؛
شهردار تهران با نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی دیدار کرد
به گزارشخبرگزاری رضوی،علیرضا زاکانی" در دیدار معاونان فرهنگی و روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی کلان‌شهرهای کشور با نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی که با حضور شهردار مشهد برگزار شد، افزود: برگزاری نشست معاونان فرهنگی و روسای گروه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی کلان‌شهرهای کشور در مشهد و انجام این دیدار از سوی مدیریت شهری مشهد قابل‌ تقدیر است.
وی اضافه کرد: گفتمان این دوره از مدیریت شهری گفتمان خدمت و پیشرفت است و آنچه برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی نیاز است در کنار این گفتمان، حضور و میدان‌داری مردم است موضوعی که انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تأکید دارند.
شهردار تهران تصریح کرد: برای افزایش مشارکت و میدان‌داری مردم به چیزی جز خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم نیاز نیست.
زاکانی ادامه داد: در همین راستا می‌توان به خدمات صادقانه و بی‌منت به محدوده کم برخوردار و پیرامونی مشهد که با توجه ویژه نماینده محترم ولی‌فقیه رقم خورده و طی 7-8 سال گذشته کام مردم را شیرین کرده است به‌عنوان نمونه اشاره‌ کرد و آن را مورد توجه قرار داد.
وی با بیان اینکه آن چیزی که امروز مدنظر ما قرار دارد برای میدان‌داری و افزایش مشارکت مردم این مسیر است، اظهار کرد: این‌گونه اقدامات می‌تواند توسعه و پیشرفت فراگیر را در شهرها برایمان به ارمغان داشته باشد.
شهردار تهران گفت: برای تحرک در روح شهر و ایجاد شرایطی که فرهنگ در آن توسعه پیدا کند نیز باید از حضور و مشارکت مردمی بهره گرفت که توجه مدیریت شهری به این موضوع در شهرهای مختلف بسیار مهم است‌.
زاکانی اضافه کرد: تبعیت از مقام معظم رهبری و استفاده از ظرفیت‌های متن جامعه و خدمت بی‌منت به مردم برای نشان دادن کارآمدی نظام که دشمن آن را با ناجوانمردی نشانه گرفته است در این مسیر بسیار ضروری است.
وی ادامه داد: از شهردار مشهد و شورای اسلامی شهر که زمینه برگزاری نشست معاونان و روسای کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی شوراهای اسلامی و شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور و این دیدار را فراهم کردند تشکر می‌کنیم.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

6 ساعت پیش

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی گفت: بهره‌‌برداری از پارک‌‌های ملی "سالوک و ساریگل" نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است.

4 ساعت پیش

جایزه بین‌المللی پژوهشگر جوان به دکتر روح الله فتحی از پژوهشگران پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی اختصاص یافت؛ این جایزه به‌صورت سالانه توسط انجمن جهانی کرایوبیولوژی به پژوهشگران زیر 45 سال فعال در حوزه زیست انجماد یا کرایوبیولوژی تعلق می‌گیرد.

5 ساعت پیش

عنایتی از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داد و قصد دارد به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد.

6 ساعت پیش

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد.

5 ساعت پیش

جلسه بررسی ساختمان‌های ناایمن سطح منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، امیرزاده جانشین دادستانی ناحیه 5 تهران و سایر اعضای تخصصی کمیته برگزار شد و در این جلسه بر برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن تأکید شد.

4 ساعت پیش

رئیس جریان الصدر عراق با انتقاد از اقدام رئیس جمهور این کشور در عدم امضای قانون جرم‌انگاری سازش با رژیم اسرائیل، آن را مایه شرم‌ساری عراقی‌ها دانست.

4 ساعت پیش

باشگاه استقلال مذاکرات مثبتی را با مدافع فصل گذشته تیم فوتبال هوادار انجام داده است.

5 ساعت پیش

کارگردان «کاپرا کجاست؟» می‌گوید مستند آینه جامعه است به گونه‌ای که اتفاقات مثبت و منفی که در جامعه رخ می‌دهد و وضع موجودی که در آن به سر می‌برد، انعکاس می‌دهد.

5 ساعت پیش

بیشتر...