ورزش سه‌ |
3 سال پیش

مهدی: فعلا از برگزاری تمرین خبری نیست

ما هم منتظر دستور نهایی ستاد مبارزه با کرونا هستیم

مهدی: فعلا از برگزاری تمرین خبری نیست

مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر می گوید برگزاری تمرینات در هفته های اول اردیبهشت ماه میسر نیست.

به گزارش "ورزش سه"، مهرزاد خلیلیان روز گذشته در برنامه ورزش و مردم مدعی شد که اجازه برگزاری تمرینات در اول اردیبهشت صادر نشده است تا بلاتکلیفی باشگاه ها برای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر همچنان ادامه داشته باشد.

سهیل مهدی در این باره به ورزش سه گفت: البته در این باره چیزی به ما ابلاغ نشده است اما چون آقای خیلیان با ستاد مبارزه با کرونا در ارتباط هستند حتما چیزی را می دانند. با این شرایط به نظر نمی رسد در هفته اول اردیبهشت ماه اجازه برگزاری تمرین صادر شود.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی مجوز برگزاری تمرینات صادر می شود هم گفت: واقعا ما هم دوست داریم باشگاه ها برنامه شان را بدانند اما مساله این است که هر تصمیمی را باید ستاد مبارزه با کرونا بگیرد و تصمیم این نهاد هم با توجه به شرایط کشور به صورت تدریجی اعلام می شود.

مسوول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آیا لیگ برگزار می شود یا نه هم گفت: تمام تلاش مان این است که لیگ را برگزار کنیم و منتظر اجازه ستاد مبارزه با کرونا برای شروع تمرینات هستیم.#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وینگر و مهاجم پیشین تیم پرسپولیس در مورد جدایی از این تیم صحبت کرد.

1 ساعت پیش

پرسپولیس که در چهار سال اخیر خیلی کم هوادارانش را به عنوان پشتیبان همراه خود داشته برای این بازی منتظر حضور حداکثری هوادارانش در ورزشگاه است.

1 ساعت پیش

مهاجم آبی پوشان در بازی دوستانه برای این تیم گلزنی کرد.

3 ساعت پیش

محمدحسین کنعانی‌زادگان که مدافع گلزنی به حساب می‌آید راه گلزنی را به همبازی‌اش نشان می‌دهد.

1 ساعت پیش

در فصل نقل و انتقالات رقم‌هایی به گوش‌مان می‌خورد که باعث تعجب‌مان می‌شود و مدیران عامل بدون پشتوانه این رقم‌ها را به بازیکنان پیشنهاد می‌کنند و سر آخر هم نمی‌توانند مبلغ را پرداخت کنند. در حال حاضر مدیران عامل باشگاه‌ها و بخصوص استقلال و پرسپولیس انسان‌های کوچکی هستند. در حال حاضر فردی که حتی نمی‌تواند شماره اتاق خود در هتل را بخواند، مدیر شده و این فاجعه است.

1 ساعت پیش

جورجو کیلینی، مدافع سابق یوونتوس و ایتالیا، نسبت به پوشیدن پیراهن منچستریونایتد شور و شوق فراوانی دارد.

1 ساعت پیش

تیم تراکتور امروز در دیداری دوستانه به مصاف رخش خودرو می‌رود.

1 ساعت پیش

همزمان با مسابقات منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا، رقابت‌های هفته ششم این تورنمنت در منطقه شرق نیز برگزار خواهد شد.

1 ساعت پیش

در شرایطی که اردوهای قبل از بازی پرسپولیس در تمام هفته‌های اخیر در هتل پارسیان آزادی در منطقه اوین برگزار می‌شد، اما حالا قرار است این تیم در غرب تهران ساکن شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...