خودروتک |
۱ هفته پیش

ریحانه پارسا دستگیر شد

ریحانه پارسا دستگیر شد؟

ریحانه پارسا این روزها با تبلیغاتی که تو صفحه شخصی ش منتشر می کنه داره خوب پول درمیاره و از اون ور تو روابط شخصی هم به آرامش رسیده

ریحانه پارسا چه زمانی که درایرانبود و بعد از سریالپدربه یکباره شکوفا شد و همه او را شناختند و چه حالا که از ایرانمهاجرتکرده بعد از کلی گرفتاری و اتفاقات عجیب اندکی زندگی اش به آرامش رسیده چهره خبرسازی است. ریحانه پارسا این روزها در ترکیه به همراه نامزدش انگار زندگی آرامی دارد. البته ریحانه مادر و برادرش را هم بعد از چندین سال درترکیهملاقات کرد و با اینکه خیلی از مادرش دل خوشی نداشت و حتی تو صفحه مجازی اش به او ناسزا هم گفته بود اما به نظر این روزها دوباره رابطه مادر و دختری بین ریحانه و مادرش قوی تر از قبل شده است.

به گزارش «شایانیوز» ریحانه پارسا این روزها کلی حالش خوبه و به صورت مرتب ورزش می کند و اتفاقاً یه خانوم مربی خیلی جذاب هم داره که ایشون هم مثل ریحانه به ترکیه مهاجرت کرده و دوتایی با هم کلی چفتن!

تبلیغ خطرناک اماپولدرآر ریحانه پارسا

ریحانه توفضای مجازیچندتا پیج داره و صفحه اصلیش هم حدود سه میلیون دنبال کننده داره و این یعنی حسابی می تونه از طریقتبلیغاتپول دربیاره البته هنوز هم خیلی از کسب و کارهای داخلی به خاطر رفتارهایناهنجاریکه ریحانه در گذشته داشت تمایلی به همکاری کردن با ایشون رو ندارن اما به تازگی یک شخصی که در زمینه رمزارزفعالیت می کنه با ریحانه پارسا شروع به همکاری کرده و ریحانه هم حسابی براش سنگ تموم گذاشت و یه جورایی از خودش هم مایه گذاشت.

البته حوزه رمز ارز چون خیلی ها در اون کلاهبرداری کردن و اتفاقاً سلبریتی های زیادی هم گول این افراد رو خوردن با وعده های دستمزدهای عجیب غریب با اون ها وارد همکاری شدند اما بعد مدت کوتاهی فهمیدن سرشون کله رفته و خیلی زود از فالوورهاشون خواستند که به واسطه اون ها گول این فعالان رمز ارز رو نخورن! نمونه بارز این داستان امیر تتلو و سارا و نیکا هستن. تتلو که بهش وعده یه پورش صدفی رو داده بود و حتی قرار بود به اسم خودش رمز ارز تولید بشه خیلی زد متوجه شد که این وعده ها پوچ و تو خالی هست و خودش رو از این سراب بیرون کشید. حالا ریحانه هم باید شش دونگ حواسش جمع باشه تا ازش تو این مسیر کلاهبرداری و احیاناً سوء استفاده نشه.

unknown_304837674_5405909802811821_4194747828393523877_n

شخصی که ریحانه داره تو حوزه ارز دیجیتال براش تبلیغ می کنه و خودش رو دکتریاقتصادمعرفی کرده

خوشگذرونی ریحانه پارسا تو جنگل

ریحانه مدت زیادی تو ترکیه افسرده بود همش خونه نشین بود اما حالا ورق برگشته خانوم علاوه بر ورزش تو باشگاه هر از چند گاهی به همراه میلاد خان و یک سری دیگه از دوستاش میرن کمپ و دو سه روزی رو توطبیعتخوش می گذرونن. حالا هم تو جدیترین اقدام باهم رفتن به دلجنگلهای شمال ترکیه و حسابی کیف کردن.

unknown_306648472_513474877175383_4752146111224664810_n unknown_306747703_1397248227435996_3056693703271162703_n (1)

شایعه عجیب درخصوص ریحانه و نامزدش؛ پارسا دستگیر شده؟

ریحانه پارسا که همه روزه فعالیت گسترده ای در اینستاگرام دارد، پس از بازنشر یک ویدیو از مهمانی شبانه ای که با میلاد خدایی نامزد جدیدش در آن حضور داشت به طرز عجیبی ناپدید شد.

در این ویدیو که ریحانه پارسا به اشتراک گذاشته است، او در کنار میلاد خدایی دیده می شود اما پس از آن هیچ خبری از این زوج منتشر نمی شود.

برخی نزدیکان ریحانه پارسا درشبکه های اجتماعیمدعی شدند در پی مصرف بیش از اندازه مشروبات الکی، این چهره جنجالی و نامزدش اقدام به تخریباموال عمومیکرده اند که پس از بی توجهی به اخطار پلیس، اقدامات خرابکارانه این زوج در نهایت منجر به بازداشت آنها شده است. البته گوسا این خبر در حد یک شایعه بوده و ریحانه خانوم بعد از چند روز حال دوباره تو فضای مجازی فعال شده و خبر دستگیری شون صحت ندارد.

unknown_301148296_1924500541088030_173948764436871744_n+(1)

 
 
 
 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خوابگاه دخترانه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان دانشگاه افتتاح شد.

4 ساعت پیش

ساری - در جلسه دیدار مردمی این هفته رئیس کل دادگستری ومعاونین قضایی دادگستری استان مازندران به درخواست های 90نفر از مراجعان در چارچوب قوانین پاسخ داده شد.

5 ساعت پیش

تهران- سخنگوی وزارت امور خارجه به همتای مغربی خود توصیه کرد بجای استعانت از رژیم صهیونیستی برای تحمیل خواسته‌های خود در منطقه، بر اساس قوانین و مقررات سازمان ملل زمینه را برای تعیین سرنوشت مردم صحرای غربی فراهم کند.

5 ساعت پیش

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: ایران به همان اندازه که جنگ را به دلیل کشتار بدون تبعیض انسان مردود می‌داند تحریم را هم به دلیل مجازات بدون تبعیض انسان‌ها محکوم می‌کند.

4 ساعت پیش

قیمت خودرو در کارخانه‌ها امسال افزایش پیدا می‌کند؟

5 ساعت پیش

کادر فنی پرسپولیس تصمیم قطعی به ایجاد تغییر در ترکیب این تیم مقابل سپاهان اصفهان گرفت.

5 ساعت پیش

بعد از فرمان رهبر انقلاب در مورد تمیز قائل شدن جوانان و نوجوانانی که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند و تاکید رییس قوه قضاییه در مورد رسیدگی فوری به وضعیت افراد بازداشتی، ۴۰۰ نفر از زندانی‌های اغتشاشات اخیر آزاد شدند.

4 ساعت پیش

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود (سه‌شنبه) را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

4 ساعت پیش

ساری - مدیرکل زندان‌های مازندران از رهایی ۱۵ محکوم به قصاص نفس از چوبه دار خبر داد.

5 ساعت پیش

بیشتر...