استان سمنان الگوی اجرای طرح محله اسلامی در کشور است all tv logo

دبیر قرارگاه شهید شاطری سپاه استان سمنان:
استان سمنان الگوی اجرای طرح محله اسلامی در کشور است
سمنانسمنان

حجت السلام محسن پهلوانی‌فر دبیر قرارگاه شهید شاطری سپاه استان سمنان گفت: طرح محله اسلامی در محله‌های کم برخوردار، آسیب‌پذیر و آسیب‌زا با هدف خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی اجرا می‌شود و اکنون اجرای این طرح در مناطق مختلف کشور با الگوگیری از استان سمنان صورن می‌گیرد.

وی ادامه داد: طرح محله اسلامی در ۲۴ محله کم برخوردار، آسیب‌پذیر و آسیب‌زا در نقاط مختلف از ایوانکی گرمسار غربی‌ترین تا میامی شرقی‌ترین نقطه استان سمنان در حال اجرا است.

دبیر قرارگاه شهید شاطری سپاه استان سمنان خاطر نشان کرد: توانمندسازی و کاهش آسیب در محله‌های زیر چتر این قرارگاه با آموزش و حمایت‌های مالی در قالب پرداخت تسهیلات پیگیری می‌شود.

وی افزود: آموزش به جامعه هدف در طرح محله اسلامی متناسب با نیاز هر محله و متفاوت از محله دیگر است و اقدام‌هایی از جمله توانمندسازی اقتصادی، امور فرهنگی و اجتماعی و امور مختص بانوان و عمران و سازندگی را شامل می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانسمنانسمنان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد فعالیت سامانه بارشی توسط سازمان هواشناسی خبر داد.

یک ربع پیش

معاون وزیر جهاد گفت: ایران با بیش از ۱۸ هزار نمونه غنی‌ترین بانک ژن ذخایر ژنتیگی گندم در دنیا را در اختیار دارد.

4 دقیقه پیش

جام برترین‌های دارت کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر و راهیابی ۱۲ نفر به اردوی تیم ملی بزرگسالان مردان و زنان در سنندج به کار خود پایان داد.

یک ربع پیش

رئیس دادگاه عمومی بخش چاروسا از دستگیری ۵۰ کلاهبردار اینترنتی در این بخش خبر داد.

یک ربع پیش

به مناسبت روز ارتش و در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جمعی از ️مسئولان شهرستان با ارشد نظامی آجا در استان و فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ دیدار کردند.

یک ربع پیش

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از ارائه خدمات حمایتی و درمانی به دو هزار و ۷۰۷ بیمار صعب العلاج و ۱۵۷ بیمارخاص در سطح استان خبر داد.

11 دقیقه پیش

مرحله پایانی مسابقات زیر ۱۴ سال دختران آذربایجان شرقی با قهرمانی تیم اقدمی تبریز به پایان رسید.

یک ربع پیش

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی احیاگر حقوق است، گفت: در حال حاضر هزار و ۲۰۰ قاضی زن در ایران فعال هستند.

یک ربع پیش

مرزبانان پلدشت شاه ماهی ۳۰۰ کیلویی را به رود ارس برگرداندند.

یک ربع پیش

بیشتر...