خدمات شاتل تاکسی ویژه دانشجویان در ترم جدید تحصیلی all tv logo

خدمات شاتل تاکسی ویژه دانشجویان در ترم جدید تحصیلی
اجتماعیشهری

شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان این‌که سعی داریم مسیر‌های جدیدی را برای شاتل سرویس پیش‌بینی کنیم، گفت: یکی از دغدغه‌های دانشجویان استفاده مناسب و برنامه‌ریزی شده از وسایل حمل‌ونقل عمومی است. پس از اجرایی شدن فاز آزمایشی، سازمان تاکسیرانی برای سرویس رسانی در ترم جدید تحصیلی برنامه ویژه‌ای را اجرایی خواهد کرد تا تمامی دانشجویان متقاضی بتوانند از شاتل سرویس استفاده کنند.

مالکی درخصوص نحوه استفاده از مسیر‌های شاتل سرویس توسط دانشجویان یادآور شد: با دانشگاه‌ها در حال مذاکره هستیم تا در ساعت‌های پیک، مسیر‌های با تقاضای بالای دانشجویان به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی و یا خوابگاه از طریق شاتل تاکسی شناسایی و سرویس رسانی برای دانشجویان در ترم جدید تحصیلی ارائه شود.

وی گفت: از جمله قابلیت‌های شاتل سرویس در سوپر اپلیکیشن شهرزاد می‌توان به پیشنهاد مسیر با توجه به فراوانی مسافر توسط شهروندان، قیمت مناسب نسبت به خودرو‌های مسافربر شخصی، برنامه ریزی سفر و دسترسی آسان در ساعات مشخص و همچنین ایمنی و راحتی خودرو با توجه به جدید و نو بودن مدل تاکسی‌ها اشاره کرد.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیشهری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

1 ساعت پیش

فرماندار شهرستان روانسر از برآورد مشارکت ۶۰ درصدی مردم روانسر در انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۲ هزار و ۱۹۶ مدرسه در این استان، به عنوان شعبه اخذ رای در انتخابات یازدهم اسفند فعال هستند.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات شوشتر و گتوند گفت: مردم دارالمومنین شوشتر از ابتدای ساعات رای‌گیری در شعب اخذ رای حضور یافته‌اند و تا این لحظه مشارکت قابل ملاحظه‌ای دیده شده است.

6 دقیقه پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

1 ساعت پیش

نوید محمدزاده در فیلم «شب داخلی دیوار» یکی از سخت‌ترین نقش‌های دوران بازیگری خود را به درخشان‌ترین شکل ممکن به سرانجام رسانده است.

1 ساعت پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

1 ساعت پیش

سوءقصد به امام جمعه موقت شهرستان میبد با دخالت نمازگزاران نافرجام ماند.

1 ساعت پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه ۲۰ درصدی اخذ مالیات از بانک‌های متخلف و کاهش اعتبارات در پرداخت تسهیلات در دستور کار قرار گیرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...