ساماندهی کامیون ها در جیرفت all tv logo

ساماندهی کامیون‌ها در جیرفت
کرمانکرمان

احمد بلند نظر فرماندار شهرستان جیرفت گفت: باتوجه به اینکه در فصل کشتمحصولات کشاورزیقرار داریم و از طرفی با توجه به نیاز به کود مرغ برای کشاورزی، وجود کامیون‌های حامل کود در سطح شهر مشکلاتی را برای شهروندان بوجود می‌اورد و از طرفی گلایه شدید مردمی را در پی داشته است.

وی افزود: با تشکیل تیمی کارشناسی محلی برای استقرار این کامیون‌ها در نظر گرفته شد تا از این پس شاهد توقف نا ایمن و موارد غیر بهداشتی در سطح شهرستان نباشیم.

وی بیان کرد: برای ساماندهی کامیون‌های حامل کود مرغ محلی را بعد ازپلیس راهجیرفت کرمان جانمایی شد تا کامیون‌های حامل کود در آنجا مستقر شوند و کشاورزان برای خرید مراجعه نمایند.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویر برگزاری جشنواره خیابان ورزش منطقه ۷ شهر تهران به مناسبت هفته وحدت را به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

در ویدئو زیر ، خط تولید ناخن بیل مکانیکی را مشاهده می نمایید .

1 ساعت پیش

در دومین هفته از لیگ قهرمانان آسیا دو تیم سپاهان و الاتحاد در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم خواهند رفت.

1 ساعت پیش

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان از افزایش حیوان‌گزیدگی‌ها در این شهرستان طی ۶ ماهه اول سال در مقایسه با سال‌های گذشته خبر داد.

2 ساعت پیش

مجری برنامه تلویزیونی هندی ضمن اشاره به دستاودهای ایران گفت: ایران یکی از معدود کشورهایی است که توانایی تولید، توسعه، پرتاب و بهره برداری از ماهواره را به طور مستقل دارد علاوه بر جمع آوری اطلاعات نظامی، فرماندهی، کنترل و هدایت تجهیزات از کاربردهای این ماهواره است. منبع: ایرانیک

نیم ساعت پیش

در ویدئو زیر ، بررسی می نماییم که قدرت آرواره حیوانات مختلف چقدر است ؟

1 ساعت پیش

مهلت هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان برای ارسال آثار ویژه دریافت مهر اصالت ملی تا ۱۲ مهرماه تمدیدشد.

2 ساعت پیش

بیماری کبد چرب به معنای رسوب چربی در بافت کبد است. یک کبد سالم فاقد بافت چربی است. البته تا پنج درصد رسوب چربی را در بافت کبد می‌پذیریم، ولی بیشتر از این مقدار با عنوان کبد چرب شناخته می‌شود.

یک ربع پیش

تخم هندوانه ، به ویژه انواع بو داده، پر از آهن هستند و مواد معدنی باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی می شود. ویتامین B در دانه ها نیز در این زمینه کمک می کنند.

یک ربع پیش

بیشتر...