فضایی احساسی جشنواره موسیقی فجر در اجرای مجید رضوی all tv logo

فرهنگی هنریموسیقی و هنرهای تجسمی

نخستین اجرای آخرین روز برگزاری جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی پاپ، عصر چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ توسط «مجید رضوی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت.

مجید رضوی برای افتتاح اجرای خود قطعه «آسمون» را انتخاب کرد و پس از خوشامدگویی به طرفدارانش، «پنج صبح»، «پدیده» و «چشم نظر» را برای افراد حاضر در سالن خوانندگی کرد.

با آغاز اجرای قطعه «منم»، افراد حاضر در سالن اجرا رضوی همراه با خواننده اقدام به همخوانی متن قطعه کردند. اجرای «بلاخره» نیز با استقبال افراد حاضر در سالن مواجه شد و آن‌ها با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود این قطعه را در فضایی احساسی همراه با خواننده پاپ هم‌خوانی کردند. «طلا»‌ی رضوی نیز با استقبال طرفداران او مواجه شد به گونه‌ای که پس از اجرای این قطعه، افراد خاطر در صحنه با فریاد «دوباره دوباره» درخواست تکرار این قطعه را داشتند که این خواننده پاپ در پس از اجرای چندین قطعه دیگر، مجدداً «طلا» را خوانندگی کرد.

«نگین قلبمی»، «بمیرم»، «گرگ و میش» و «دست گل» دیگر قطعاتی بودند که مجید رضوی در اجرای خود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر خوانندگی کرد.

حسین احمدیان (ادوات الکترونیک)، مرودین عیشویی (کیبورد)، امین همه خانی (ادوات الکترونیک)، محمد دینار (گیتار)، نیکان زند (گیتار)، نیما پسندیده (گیتار)، امید قدسی (ویولن)، نوید رهنما (درامز)، سید یاسر صارمی (پرکاشن)، کسری تدین (ساکسیفون و فلوت) و امین نجف زاد (هنگ درام) نوازندگانی بودند که مجید رضوی را در این اجرا همراهی کردند.

باشگاه خبرنگاران جوانفرهنگی هنریموسیقی و هنرهای تجسمی#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

1 روز پیش

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

1 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

1 روز پیش

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخت تا آنجا که واکنش این هنرمند معروف را به دنبال داشت.

1 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

1 روز پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر ادامه تولید خودرو پارس اعلام کرد: دو محصول پارس و آریسان۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

1 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

1 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

1 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

1 روز پیش

بیشتر...