فضایی احساسی جشنواره موسیقی فجر در اجرای مجید رضوی all tv logo

فرهنگی هنریموسیقی و هنرهای تجسمی

نخستین اجرای آخرین روز برگزاری جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی پاپ، عصر چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ توسط «مجید رضوی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت.

مجید رضوی برای افتتاح اجرای خود قطعه «آسمون» را انتخاب کرد و پس از خوشامدگویی به طرفدارانش، «پنج صبح»، «پدیده» و «چشم نظر» را برای افراد حاضر در سالن خوانندگی کرد.

با آغاز اجرای قطعه «منم»، افراد حاضر در سالن اجرا رضوی همراه با خواننده اقدام به همخوانی متن قطعه کردند. اجرای «بلاخره» نیز با استقبال افراد حاضر در سالن مواجه شد و آن‌ها با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود این قطعه را در فضایی احساسی همراه با خواننده پاپ هم‌خوانی کردند. «طلا»‌ی رضوی نیز با استقبال طرفداران او مواجه شد به گونه‌ای که پس از اجرای این قطعه، افراد خاطر در صحنه با فریاد «دوباره دوباره» درخواست تکرار این قطعه را داشتند که این خواننده پاپ در پس از اجرای چندین قطعه دیگر، مجدداً «طلا» را خوانندگی کرد.

«نگین قلبمی»، «بمیرم»، «گرگ و میش» و «دست گل» دیگر قطعاتی بودند که مجید رضوی در اجرای خود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر خوانندگی کرد.

حسین احمدیان (ادوات الکترونیک)، مرودین عیشویی (کیبورد)، امین همه خانی (ادوات الکترونیک)، محمد دینار (گیتار)، نیکان زند (گیتار)، نیما پسندیده (گیتار)، امید قدسی (ویولن)، نوید رهنما (درامز)، سید یاسر صارمی (پرکاشن)، کسری تدین (ساکسیفون و فلوت) و امین نجف زاد (هنگ درام) نوازندگانی بودند که مجید رضوی را در این اجرا همراهی کردند.

باشگاه خبرنگاران جوانفرهنگی هنریموسیقی و هنرهای تجسمی#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری با تاکید بر لزوم انجام کار بیشتر در حوزه‌های آبخیز مرزی و ساحلی گفت: یکی از راهکارهای مدیریت منابع، کنترل و مدیریت رواناب است.

1 ساعت پیش

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر اولین مناظره انتخاباتی نامزد‌های ریاست جمهوری و فروپاشی کابینه جنگ صهیونیست‌ها پرداخته اند.

یک ربع پیش

سخنگوی انصارالله تاکید کرد که جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، جنایات قرن است که با حمایت تروریسم آمریکایی صورت می‌گیرد.

1 ساعت پیش

طرح ملی فیبر نوری شهر بهارستان با حضور معاون وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به بهره برداری رسید.

2 دقیقه پیش

با اجرای پویش قلک پر از سکه‌های پلاستیکی در مدرسه نجمیه سمیرم دانش آموزان تشویق به جمع آوری بازیافت شدند.

8 دقیقه پیش

اگر اظهار نظر متخصصان درباره بینی شکسته امباپه درست باشد؛ چه بسا مهاجم تیم ملی فرانسه یورو 2024 را از دست بدهد!

1 ساعت پیش

محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب مهمان سری جدید گفتگوی ویژه خبری است.

1 ساعت پیش

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت از وقوع آتش سوزی در بیمارستان بین المللی قائم این شهر خبر داد و گفت: پس از ۳ ساعت تلاش آتش نشانان حریق مهار شد.

نیم ساعت پیش

دیدارهای شب چهارم مرحله گروهی یورو 2024 با پیروزی حداقلی فرانسه برابر اتریش به پایان رسید.

1 ساعت پیش

بیشتر...