عصر ایران |
2 سال پیش

هدایت هاشمی دوست ندارد به فضای مجازی برگردد

هاشمی که در سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور بازی کرده است، در پایان ابراز امیدواری کرد وضعیت پخش این سریال مشخص شود.

هدایت هاشمیهرچند این روزها بازار فضای مجازی داغ‌تر از همیشه است و به دنبال تعطیلی فعالیت‌های جمعی، بسیاری از هنرمندان به ناچار به این فضا کوچ کرده‌اند، هدایت هاشمی اما تمایلی ندارد دوباره به فضای مجازی بازگردد.

این بازیگر می‌گوید، دیگر اشتیاقی به حضور در فضای مجازی ندارد ولی خوشحال است برخی از دوستانش در شرایط کرونایی با فعالیت‌هایی که در صفحه‌های خود انجام دادند، قرنطینه خانگی را برای مردم قابل تحمل‌تر کردند.

او در گفت‌وگو با ایسنا ادامه می‌دهد: واقعیت این است وقتی فضای مجازی را از زندگی‌ام کنار گذاشتم، فرصتی برای کارهای اساسی مثل کتاب‌خوانی و پژوهش پیدا کردم. سال‌های زیادی برای کارهای پژوهشی فیش‌برداری کرده بودم و حالا فرصتی پیش آمده به این فیش‌ها سر و سامانی بدهم. پس می‌بینید بهتر است به جای فعالیت در فضای مجازی، به این امور بپردازم.

هدایت هاشمی می‌گوید: دورادور می‌دانستم دوستانی مانند افشین هاشمی، علی یداللهی، حسین جمالی و دوستان دیگر فعالیت‌های ارزشمندی را در صفحات خود دنبال می‌کنند و از این بابت خوشحالم که دوستانم در شرایط دشوار و کسالت‌بار قرنطینه با فعالیت‌هایشان توانسته‌اند سهمی در سرگرم‌سازی و البته آموزش مردم داشته باشند ولی خودم دیگر شوقی برای حضور در فضای مجازی ندارم.

او که تصمیم داشته امسال نمایشی را روی صحنه ببرد، اضافه می‌کند: سال گذشته پیشنهاد اجرایی خود را به تماشاخانه ایرانشهر ارایه کردم که ناگهان کرونا آمد و همه چیز روی هوا رفت و حالا هم هیچ چشم‌انداز مشخصی برای تئاتر نداریم. بنابراین فعلا کاری نمی‌کنم ولی اگر قرار باشد این ویروس همچنان مهمان ما باشد و این وضعیت به همین منوال ادامه یابد، قطعا باید فکری کرد و به فضاها و تجربه‌های تازه اندیشید.

هاشمی که در سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور بازی کرده است، در پایان ابراز امیدواری کرد وضعیت پخش این سریال مشخص شود و گفت: مدتی است این سریال در محاق توقیف مانده و امیدوارم زودتر تکلیفش معلوم شود، چون در این روزها که تلویزیون باید آثار سرگرم‌کننده پخش کند، این سریال می‌تواند لبخندی بر لبان مردم کرونازده و غم‌زده ما بیاورد.#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۴ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۴ هفته پیش

تنیسورهای زن عربستانی برای اولین بار حضور در یک رویداد جهانی را تجربه خواهند کرد.

۴ هفته پیش

باشگاه اتحاد کلبا اعلام کرد؛ در مورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی در پایان فصل تصیم گیری خواهد کرد.

۴ هفته پیش

شبیه‌سازی دیدار لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با لگو را ببینید.

۴ هفته پیش

واکنش زیبای کریستوفر کنت دروازبان فولاد روی شوت بازیکن الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۴ هفته پیش

متاسفانه وزیر ورزش و جوانان کشور امروز در حادثه سقوط بالگرد در شهر بافت کرمان از ناحیه مغز آسیب دید.

۴ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۴ هفته پیش

بیشتر...