خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

دیگر وسیله ای برای فروش جهت تیم داری در فوتبال ندارم ایسنا

دیگر وسیله‌ای برای فروش جهت تیم‌داری در فوتبال ندارم!

ایسنا/خوزستانسرمربی تیم فوتبال مهرگان رامهرمز با بیان این‌که با گرفتن وام و فروختن ماشینم توانسته‌ام تیم را به لیگ جوانان کشور برسانم، گفت: اما حالا دیگر وسیله‌ای برای فروش جهت تیم‌داری در فوتبال برایم نمانده است.

محمدنظری در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: چندین سال است کج‌دار و مریز در حال تیم‌داری می‌کنیم ولی غیرت بازیکنان مان ستودنی است که در شرایط سخت، تیم شهر رامهرمز را رها نکردند.

وی ادامه داد: من خدمتم را به شهر رامهرمز و فوتبال شهر انجام دادم؛ چندین سال است که در رامهرمز سقف آرزوی‌شان حضور در لیگ استان بود و من هم تیم‌داری کردم و حتی بازیکنان زیادی از باشگاه مهرگان به سطح بالاتر کشور رفتند و فکر نمی‌کنم دیگر دینی باشد که باید ادا کنم.

سرمربی تیم فوتبال مهرگان رامهرمز گفت: با گرفتن وام و فروختن ماشینم تاحالا توانسته‌ام با نداری‌ها در زمینه تیم‌داری کنار بیام و با چنین شرایطی تیم و شهرم را به سطح لیگ یک جوانان کشور رسانده‌ام و اگر بخواهم بیشتر ادامه دهم، خیلی‌ها ما را متهم می‌کنند.

وی بیان کرد: به تمامی مسئولان شهری و استانی نامه‌ ارسال کردیم که خرج تیم ما ۱۵۰ میلیون تومان است. تا اینجا ما این همه هزینه کردیم و از این‌جا به بعد توان هزینه کردن نداریم و اگر می‌خواهید این سهمیه برای جوانان شهر بماند و به جوانان شهر خدمت کنید، پای کار بیایید. ما همچنان منتظر عکس‌العمل مسئولان هستیم و اگر حمایت شدیم برای ادامه خدمت کردن استقبال می‌کنیم، در غیر این صورت نیز امتیاز تیم را واگذارخواهیم کرد و برای همیشه فعالیت فوتبالی خودرا در شهرستان رامهرمز به پایان خواهیم رساند.

نظری تاکید کرد: واقعا دیگر وسیله‌ای برای فروش جهت تیم‌داری در فوتبال برایم نمانده است و اگر وسیله ای داشتم حتما می‌فروختم. تیم مهرگان امسال پتانسیل رفتن به لیگ برتر جوانان را دارد و اگر فرصت را از دست بدهیم، شاید سال‌های سال بگذرد و دیگر هیچ‌وقت رامهرمز صاحب چنینی فرصتی نشود.

وی در پایان از حمایت‌های بنی‌تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و علیپور تشکر کرد و گفت: در روزهای سخت این دو مسئول از ما حمایت کرده‌اند اما برای ادامه کار نیاز به اسپانسر داریم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

صحبت های سهیل مهدی درباره مشکلات ملی پوش برای پیوستن به اردوی تیم ملی و تخلف تراکتوری ها در بلیت فروشی دیدار با پرسپولیس را ببینید.

2 ساعت پیش

مجری برنامه فوتبال برتر به نقل از رضا مهدوی داور دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: من منتظر بازگشت پرسپولیس به زمین برای ادامه بازی نبودم.

3 ساعت پیش

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، قهرمانی رقیب سنتی شان در لیگ برتر را به مدیران و هواداران استقلال تبریک گفت.

1 ساعت پیش

انتقاد رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس از گزارشگر دیدار این تیم و تراکتور تبریز را ببینید.

4 ساعت پیش

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: «دولت نیازمند بحث کارشناسی فرابخشی برای اجرای مصوبه اعلامی افزایش حقوق بازنشستگان است»

3 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره دلایل برگزاری دیدار سخپوشان مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه سیرجان بدون حضور تماشاگران را ببینید.

2 ساعت پیش

​به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای "تیراندازی در میدان هفت تیر" تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

3 ساعت پیش

برنامه فوتبال برتر که به خاطر سانسور تصویر وریا غفری مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته بود، در برنامه امشب تصویر کاپیتان استقلال را به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

دادستان کل کشور با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه ریزش ساختمانی در آبادان، بر نظارت ویژه بر پرونده و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...