خبرورزشی |
۱ هفته پیش

از ماشین لباسشویی تست لباس خبری نیست کی روش از همه چیز راضی است

کارلوس کی‌روش در دوره قبلی حضور در اردوی تیم ملی به عقد قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال با آل اشپورت برای تهیه لباس‌های تیم ملی معترض شد.

از ماشین لباسشویی و تست لباس خبری نیست/ کی‌روش از همه چیز راضی است
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

این اعتراض البته پاسخ شرکت آل اشپورت را به همراه داشت و آنها با تست لباس و شستن آن در ماشین لباسشویی و به تصویر کشیدن آن از خود دفاع کردند.

جالب اینکه اینبار یک شرکت ایرانی تهیه البسه تیم ملی را برعهده گرفته است اما کارلوس کی‌روش و ملی پوشان اعتراضی به کیفت آن ندارند و همان طور که اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال هم اشار کرده است تیم ملی با البسه ایرانی در جام جهانی حاضر خواهد شد.

جالب اینکه در سال‌های گذشته برندهای خارجی هیچ امتیازی به فدراسیون فوتبال نمی‌دادند و تنها امتیاز آنها در اختیار دادن لباس تیم ملی به صورت رایگان بود؛ کاری که هم اکنون برند ایرانی هم انجام می‌دهد با این تفاوت که برند ایرانی برای در اختیار دادن لباس هیچ قرار خارجی نمی‌گذارد و لباس را در تهران تحویل تیم ملی می‌دهد.

البته برند مجید که البسه تیم ملی را تهیه می‌کند اسپانسر چند تیم ملی خارجی در رشته‌های ورزشی مختلف است و به نوعی می‌توان گفت برند ناشناخته ای بشمار نمی‌رود.

تیم ملی امشب در بازی با  اروگوئه هم با برند مجید به میدان می‌آید.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر ارتباطات دولت سیزدهم می گوید ساخت شبکه ای امن بر بستر اینترنت مسئولیتی بوده که از سال ۱۳۸۴ به دولت ها سپرده شده اما در دولت های احمدی نژاد رها شده است.

4 ساعت پیش

مدیر تیم فوتبال استقلال تهران گفت: کادر فنی گل‌گهر با توجه به شناختی که از ساپینتو داشت او را تحریک کرده تا زمینه‌ اخراجش مهیا شود.

6 ساعت پیش

ایسنا نوشت: معاون سیاسی وزارت امور خارجه هوشیاری ایرانیان خارج از کشور را عامل کلیدی در ناکارآمدی بسیاری از رویاهای تعبیرنشدنی بدخواهان ایران اسلامی قلمداد کرد و افزود: دولت تضییع حقوق ایرانیان در هیچ نقطه ای از جهان را بر نمی تابد.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: با ارزش‌ترین جایزه آژانس پناهندگان سازمان ملل به آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان به دلیل تلاش‌هایش برای استقبال از بیش از یک میلیون پناهجوی عمدتا سوری در آلمان اعطا شد.

6 ساعت پیش

سایت خانه ملت نوشته است عیسی زارع پور پس از حضور در کمیسیون تخصصی مجلس و ارائه توضیحات در جمع نمایندگان ، از مردم خواسته به پلتفرم های داخلی نگاه ویژه ای داشته باشند چرا که خیلی از این پلتفرم ها به مراتب بهتر از نمونه های خارجی هستند و قابلیت های بهتری دارند.

5 ساعت پیش

فارس نوشت: سردار فدوی گفت: برخی از این نوجوان ها و جوان های دستگیر شده در اعترافات خود از کلید واژه های مشترکی چون شبیه سازی اغتشاشات خیابانی به بازی های رایانه‌ای و همچنین اعتیاد و وابستگی شدید به فضای مجازی سخن می گویند؛  زمینه و بستری که شبکه‌ها و رسانه‌های مجازی و ماهواره ای دشمن به خوبی از آن برای اغفال و گمراه سازی، بهره گرفت..

5 ساعت پیش

جماران در یادداشتی نوشت: آقای انبارلویی نباید درگیر تعداد معترضین شود. به شهادت شاهدان، اعتراض های اجتماعی از ناحیه تعداد قابل توجهی از جوانان و نوجوانان حمایت می شود.

5 ساعت پیش

تیم ملی ولز پس از ۶۴ سال دوباره به جام جهانی بازگشته تا روزهای خوش جام جهانی ۱۹۵۸ را تکرار کند. گرت بیل و دوستانش برای تاریخ سازی مجدد کار سختی دارند.

6 ساعت پیش

ممنوعیت فروش آیفون ۱۴ در مشهد اگرچه خبری دقیق و کامل به‌حساب نمی‌آید و تا حدودی با شیطنت درآمیخته، اما ممکن است به اپیزود جدیدی از سریال مصائب گوشی‌های اپل در ایران تبدیل شود.

6 ساعت پیش

بیشتر...