خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

عبور خطوط لوله نفت از داخل شهر ترمز توسعه خرم دره ایسنا

عبور خطوط لوله نفت از داخل شهر؛ ترمز توسعه خرم‌دره

ایسنا/زنجانسرپرست فرمانداری خرم‌دره گفت: عبور خطوط لوله نفت از داخل شهر، ترمز توسعه این شهرستان به ویژه در حوزه شهری است.

فیاض محبی ظهر امروز (۴ آذرماه) در دیدار با اعضای بسیج رسانه شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه کشور ما در شرایط خاصی بوده و نیاز به وحدت و همدلی برای پیشبرد امور دارد، اظهار کرد: خبرنگاران امتحان خود را در شرایط مختلف کشور پس داده‌ و همواره واسط بین مردم و مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه بسیاری از خبرنگاران به علت اشراف به کار خود به یک کارشناس در حوزه‌های مختلف تبدیل شده‌اند، ادامه داد: خبرنگاران مطالبات مردم را منعکس می‌کنند که همین موضوع می‌تواند گامی رو به جلو در رساندن مسائل و مشکلات به گوش مسئولان باشد.

این مسئول با بیان اینکه خبرنگاران علاوه بر طرح مشکلات جامعه به مسئولان اجازه پاسخ‌گویی نیز می‌دهند، ادامه داد: اگر مسئولی صادق باشد، به مطالبات مردم پاسخ داده و واقعیت‌ها را برای حل مشکلات به جامعه منتقل می‌کند.

فرماندار خرم‌دره در ادامه با یادآوری اینکه با سر کار آمدن دولت جهادی و انقلابی رایحه خوش خدمت در کشور پیچیده و مردم امیدوار شده‌اند، بیان کرد: با اقدامات انجام شده مردم به زودی و در عمل شاهد تحولات در کشور خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه  استفاده از کلمات جهادی و انقلابی صرف گفتن نیست، بلکه مردم انتظار دارند در عمل شاهد تحقق این کلمات باشند، تصریح کرد: مبنای انتخاب مدیران نیز در کشور بر همین اصل استوار بوده و مدیران طبق اصل شایسته‌سالاری انتخاب خواهند شد و از ظرفیت مسئولانی که دارای شاخصه‌های مدنظر رییس‌جمهور که مورد تایید مقام معظم رهبری نیز هستند، بهره‌گیری خواهد شد.

سرپرست فرمانداری خرم‌دره با تاکید بر اینکه مردم می‌خواهند شاهد تغییر و تحولات باشند، متذکر شد: با توجه به همین موضوع قطعاً مسئولان تیمی انتخاب می‌کنند که پاسخ‌گوی مطالبات مردم بوده و در پیگیری حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

محبی در ادامه گریزی به سفر رئیس‌جمهور به استان و حضور نماینده‌های ویژه در شهرستان‌ها زده و افزود: در این سفر وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی مهمان مردم خرم‌دره بود که طی آن ۵۶ مشکل در حوزه‌های مختلف به مسئولان حاضر در شهرستان انتقال داده شد که سه مطالبه مهم مردم خرم‌دره از جمله انتقال خطوط نفت از داخل شهر، تکمیل فاصلاب شهری و بیمارستان مورد تاکید قرار گرفت.

وی با بیان اینکه خوشبختانه مدیریت عالی استان نیز پیگیر مسائل است، زیرا ما وظیفه پاسخ‌گویی به مطالبات بحق مردم را بر عهده داریم، تاکید کرد: خرم‌دره با مشکلات متعدد در حوزه‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به وجود برخی پروژه‌های نیمه‌تمام اشاره کرد که باید از بلاتکلیفی رها و تعیین تکلیف شود.

محبی با تاکید بر این موضوع که امیدواریم پیگیری‌ها نتیجه داده و کارهای زمین مانده تعیین تکلیف شود، یادآور شد: در همین راستا از خبرنگاران شهرستان درخواست داریم ارتباط بیشتری با مسئولان داشته و ما را در حل مشکلات یاری کنند.

وی با تاکید بر ضرورت پرهیز از ایجاد حاشیه در شهرستان که از ارکان اصلی توسعه هر شهری محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: اعتقاد جدی داریم که سرنوشت مردم نباید اسیر حواشی شود، زیرا مردم به ما اعتماد کرده و انتظار کار دارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...