دعوت برای نمایش قدرت عظمت امتِ اسلام در روز جهانی قدس all tv logo

دعوت برای نمایش قدرت و عظمت امتِ اسلام در روز جهانی قدس
گیلانرشت

آیت الله رسول فلاحتی و دکتر اسدالله عباسی در پیامی مشترک، از مردم ولایتمدار و روزه‌دار استان برای خلق حماسه بزرگ در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار نسبت به جنایت‌های رژیم خون آشام و جعلی صهیونیستی دعوت کردند.
در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان آمده است: ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس فرصتی برای نمایش قدرت و عظمت امتِ اسلام در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام نفرت و برائت از مستکبرین جهان به ویژه رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی است.
در این پیام آورده شده است: رژیم کودک کش صهیونیستی که سالهاست با جنایت، خباثت و کشتار جمعی درصدد ایجاد ناامنی و ضربه به ملت‌ها به ویژه امت اسلام بوده، در ماه مبارک رمضان امسال همزمان با روز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، باری دیگر ثابت کرد که این رژیم نامشروع، به هیچ کدام از اصول انسانی و معاهده‌های بین‌المللی پایبند نیست و برای تداوم چند روز بیشتر از عمر خفت بار خود تمامی قوانین بین المللی را نقض می‌کند.
بدون شک، همرزمان و عاشقان این سرداران شهید به پشتوانه معنویت و حقانیت اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتیبانی ملت بزرگ ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم مسلمان، انتقامِ این جنایت را خواهند گرفت.
یقیناً مردم همیشه در صحنه و قهرمان گیلان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور چشمگیر در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر انزجار و نفرت خود را نسبت به رژیم نامشروع صهیونیستی که با حملات جنایتکارانه به غزه و کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع این منطقه، خوی وحشی‌گری و سفاکی خود را به نمایش گذاشته است، اعلام خواهند کرد.
از این رو از عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می‌شود با توجه به تأکید رهبر حکیم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه روز قدس امسال خروش بین المللی علیه رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه به همراه خانواده و فرزندان شرکت کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانگیلانرشت#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هواداران آلومینیوم اراک و پرسپولیس می‌توانند دیدار این دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت با بیان اینکه در طرح فروش اینترنتی دارو، سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را عهده‌دار خواهند شد، گفت: این کار به صورت آزمایشی آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

به اعتقاد تحلیل‌گران صهیونیست استعفای فرمانده سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل (امان) فقط بخش بیرونی کوه یخ شکاف داخلی در اسرائیل است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

نیم ساعت پیش

کاهش قیمت دلار بر قیمت خودروهای داخلی اثر گذاشته است که در خبر زیر به بررسی آن پرداخته‌ایم.

یک ربع پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

نیم ساعت پیش

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در اولین همایش بین المللی «غزه زنده است» گفت: قدرت ملت‌ها از هر سلاحی از هر اتمی و از هر گنبدی آهنین‌تر و استوارتر است.صدای فلسطین نباید خاموش شود. منبع: خبرگزاری دانشجو

نیم ساعت پیش

بعد از تصویب قانون اخراج پناهندگان به رواندا در پارلمان انگلیس سازمان ملل و شورای اروپایی انتقاد شدیدی به آن وارد کرده واین کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

نیم ساعت پیش

جایزه مقام اول بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های معلولین We Care هند به مستند ایرانی «احمد» ساخته اعظم مرادی اهدا شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...